@Scaab: ankologiczni umieraja w domach, bo u wiekszosci zawieszone jest leczenie. Ci co wymagaja hospitalizacji sa w szpitalach, ale wielu ktorzy z chemiami, radioterapia, operacjami by to przeszli teraz powoli umieraja. Na pewno jakas czesc z nich by umarla jakby byli leczeni i zarazili sie covidem, ale obecnie wielu ludziom nie daie sie nawet szansy, a onkologiczny tez moze przejsc bezobjawowo covida.

W marcu trzeba bylo wszystko zostawic otwarte jako,
  • Odpowiedz
@macheta: Ale to nie chodzi o to, żeby nie balować, tylko rozłożyć siły, żeby do 6 dać radę oraz nakupić tyle alko, żeby po nocy na stację po alko nie jechać. Kto ma balować temu Morawieckiego godzina policyjna nie straszna
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Jak ktos teraz zdąży wyprodukować i zaprezentować fajerwerki dające osiem ładnych gwiazdek albo wiadomy zwrot, to jeszcze może nieźle zarobić ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#sylwester #koronawirus
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 264
@esk0: Pomijając kwestie tego co rząd odwala.

Kto normalny idzie na sylwestra do dyskoteki xD Gdzie impreza jest taka sama jak tydzień szybciej i tydzień później. Do tego siedzisz zamknięty w budynku, nawet petard nie widać.
  • Odpowiedz