Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko218
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Najtwardszy_Tifoso

Najtwardszy_Tifoso

Dołączył 3 lata i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5258
  • Znaleziska 29
  • Mikroblog 5229
  • Obserwujący 14
  • Obserwowane 34
j.....t
konto usunięte 29.03.2024, 08:55:13
  • 44
Piętnaście lat temu rozpoczęła się jedna z najpiękniejszych historii Formuły 1. 29 marca 2009 roku Jenson Button zwyciężył w Grand Prix Australii w bolidzie debiutującego zespołu Brawn GP. Ekipa Rossa Brawna zrodzona z upadłego fabrycznego zespołu Hondy przez jej zakup za 1 funta, dzięki silnikowi Mercedesa i podwójnemu dyfuzorowi sięgnęła pod koniec sezonu po oba mistrzostwa.

#abcf1 - Tag o Formule 1 i historii motoryzacji, zapraszam :)
#f1
j.....t - Piętnaście lat temu rozpoczęła się jedna z najpiękniejszych historii Formuł...

źródło: CetSF7gWsAAJqM6

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najtwardszy_Tifoso
Najtwardszy_Tifoso 29.03.2024, 11:21:58 via Wykop
  • 4
@tumialemdaclogin: Vettel cwel jak zwykle
  • Odpowiedz
Raa_V
Raa_V
21.02.2024, 09:20:32
  • 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najtwardszy_Tifoso
Najtwardszy_Tifoso 21.02.2024, 09:43:22 via Wykop
  • 2
@Raa_V: Tam dość spora część ludzi w zespole F1 jest Francuzami jak szef zespołu, szef działu silnikowego, strateg no i głównie ludzie odpowiedzialni za silnik. I podobno Francuzi z działu silnikowego mają mieć jakąś spinę z Brytyjczykami z działu podwozia i aero, że są tam tarcia i zwalanie na siebie winy. A takie tarcia wewnątrzzespołowe nie są dobre i nie pomagają w rozwoju.
  • Odpowiedz
Najtwardszy_Tifoso
Najtwardszy_Tifoso 21.02.2024, 09:46:17 via Wykop
  • 1
@Raa_V:

jak na przykład jakiś siwowłosy herubinek lubiący bukake u Berlusconiego.


ciekawe o kogo chodzi( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Gruboklates
Gruboklates
Gruboklates
03.02.2024, 16:36:25
  • 11
#skoki Czekam na konkurs nie możliwy czyli taki w którym podium będzie nastepujące:

1. Muminov
2. Nazarenko
3. Cacina

Wtedy można już rozwiązać dyscyplinę
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najtwardszy_Tifoso
Najtwardszy_Tifoso 03.02.2024, 16:36:43 via Wykop
  • 0
@Gruboklates: (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
Misticmac
Misticmac
02.02.2024, 17:01:44
  • 6
#f1 Jeśli Leclerc nie będzie wyjżej od Lulu w klasyfikacji generalnej, gdy beda razem w ferrari, to będzie koniec monakijczyka w dyskusji o wybitnych kierowach.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najtwardszy_Tifoso
Najtwardszy_Tifoso 02.02.2024, 17:22:40 via Wykop
  • 1
@Misticmac: X D
  • Odpowiedz
Opanek2246
Opanek2246
Opanek2246
30.12.2023, 14:57:42
  • 2
#f1 Wrocilem wlasnie z „Ferrari”. Pomimo, ze oczekiwalem niewiele, patrzac na zwiastuny i recenzje to i tak jestem mocno rozczarowany. Scigania sie niewiele, a tworcy skupili sie glownie na watkach obyczajowych i relacji Enzo z kochanka i zona. Momentami mi ten film przypominal „historie malzenska”, nota bene tez z Driverem w roli glownej. Jedna scena praktycznie wygladala jak kalka ze wspomnianego filmu. Dodatkowo czas akcji, jest moim zdaniem zbyt skondensowany
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najtwardszy_Tifoso
Najtwardszy_Tifoso 30.12.2023, 15:31:54 via Wykop
  • 4
@koralowiecc: a po 30 większość z tych przeciętnych Brytów zostaje bez włosów albo bez zębów i gruba, przeżarta od taniego fish & chips i marnego angielskiego piwska( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaż po części się z tobą zgodzę, takie skoki w bok w związku i skakanie z kwiatka na kwiatek też nie jest okej
  • Odpowiedz
Dzikus_Z_Detroit
Dzikus_Z_Detroit
05.12.2023, 17:59:47
  • 26
#f1 FIA wszczęła dochodzenie w sprawie Toto Wolffa i Susie Wolff.
https://www.autosport.com/f1/news/fia-opens-compliance-investigation-into-potential-wolff-conflict-of-interest/10555369/
DzikusZDetroit - #f1  FIA wszczęła dochodzenie w sprawie Toto Wolffa i Susie Wolff. 
...

źródło: Zrzut ekranu 2023-12-5 o 18.58.34

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najtwardszy_Tifoso
Najtwardszy_Tifoso 05.12.2023, 18:03:57 via Wykop
  • 21
@Dzikus_Z_Detroit: jazda z Merolem
  • Odpowiedz
Piospi
Piospi
04.12.2023, 15:24:34
  • 13
Ayrton Senna (#8), Alain Prost (#2), Michael Schumacher (#5), Damon Hill (#0), Gerhard Berger (#28) i Mika Häkkinen (#7)

GP Australii 1993

#f1 #retrof1
Piospi - Ayrton Senna (#8), Alain Prost (#2), Michael Schumacher (#5), Damon Hill (#0...

źródło: 406762683_18397257472038402_5185262706436161639_n

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najtwardszy_Tifoso
Najtwardszy_Tifoso 04.12.2023, 15:37:41 via Wykop
  • 3
@Piospi: mega fota
  • Odpowiedz
JednaRenkaJedenKaleka
JednaRenkaJedenKaleka
15.10.2023, 09:40:36
  • 30
TOTALNA DOMINACJA GENETYCZNA

8/9 ostatnich wyścigów wygranych, 6 pole position z rzędu, jedyny zwycięzca spoza Premy w trakcie sezonu
#f1 #f4
JednaRenkaJedenKaleka - TOTALNA DOMINACJA GENETYCZNA 

8/9 ostatnich wyścigów wygrany...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najtwardszy_Tifoso
Najtwardszy_Tifoso 15.10.2023, 14:35:57 via Wykop
  • 0
@bomba4: szef
  • Odpowiedz
Najtwardszy_Tifoso
Najtwardszy_Tifoso 26.08.2023, 13:23:46
  • 1
Przypomnę, że niderlandzki Sebix tak się sapie co wyścig jak mu DRS nawala albo wiatr za mocno wieje( ͡° ͜ʖ ͡°) #f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PePlusPe
PePlusPe
22.07.2023, 15:51:19
  • 9
#f1 @Jailer oj nieładnie, nieładnie ( ͡º ͜ʖ͡º) wystarczył jeden komentarz i puszkarz się osrał
PePlusPe - #f1 @Jailer oj nieładnie, nieładnie ( ͡º ͜ʖ͡º) wystarczył jeden komentarz ...

źródło: asdasdasdasd

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najtwardszy_Tifoso
Najtwardszy_Tifoso 22.07.2023, 15:52:07 via Wykop
  • 0
@PePlusPe: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
red7000
red7000
07.07.2023, 20:39:00
  • 8
dzięki #viaplay zrozumiałem, jak beznadziejna jest polska telewizja w #motorsport i nawet, jak #f1 wróci do Eleven, czy innego łatwo dostępnego kanału, to zostanę w F1TV na stałe. Ilość dostępnych danych, programy, felietony, statystyki... Nieporównywalna jakość.
A wyścigi to już zupełnie inna para kaloszy. Live timing, radio, TechTalk, wszystko w czasie rzeczywistym.

Coulthard i Palmer tłumaczący każdy zakręt na torze, wszystkie niuanse związane z jazdą w konkretnym miejscu
red7000 - dzięki #viaplay zrozumiałem, jak beznadziejna jest polska telewizja w #moto...

źródło: image

Pobierz

Jak oglądasz F1?

  • F1TV 40.5% (81)
  • Viaplay 27.5% (55)
  • Zagraniczny kanał (np. Sky) - legalnie 2.5% (5)
  • Nie oglądam F1 w tym sezonie 7.0% (14)
  • Kradnę - nielegalny stream 22.5% (45)

Oddanych głosów: 200

  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najtwardszy_Tifoso
Najtwardszy_Tifoso 07.07.2023, 20:52:49 via Wykop
  • 1
@Jailer: czemu aż dwa? nie umiesz się zdecydować? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Najtwardszy_Tifoso
Najtwardszy_Tifoso 07.07.2023, 20:12:35
  • 4
Na tagu sraczka a jestem ciekaw jak by sobie poradził idol wykopków Max Verstappen w Ferrari, czy faktycznie byłby tak boski jak to niektórzy tu mówią czy też by zaczął pękać i ciekawe jakie zdanie byłoby o nim na tagu wtedy. Takie samo jak o Leclercu mają tu niektórzy czy też byłaby obrona( ͡° ͜ʖ ͡°)

#f1
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najtwardszy_Tifoso
Najtwardszy_Tifoso
Autor
07.07.2023, 20:19:06 via Wykop
  • 1
@cinu4: XD
  • Odpowiedz
Najtwardszy_Tifoso
Najtwardszy_Tifoso
Autor
07.07.2023, 20:20:25 via Wykop
  • 1
@cinu4: zesrałby się w Środowisku Ferrari imo
  • Odpowiedz
Najtwardszy_Tifoso
Najtwardszy_Tifoso
Autor
07.07.2023, 20:30:36 via Wykop
  • 0
@disinherited: Ale wiesz, że MSC miał też ze sobą Rossa, Todta, Byrne'a i Di Montezemolo? Lewis ma Toto i Allisona a wcześniej też Laudę i Zetsche. W Ferrari takich wyrazistych postaci na szczeblu dyrektorskim i technicznym nie ma, więc Max sam by nic nie wskórał. Fred to niewiadoma bo dopiero zaczął pobyt w Maranello, Elkann i Vigna są dosyć niemrawi i za bardzo próbują politykować a na szczeblu technicznym też
  • Odpowiedz
Najtwardszy_Tifoso
Najtwardszy_Tifoso
Autor
07.07.2023, 20:39:46 via Wykop
  • 1
@disinherited: Horner to świetny polityk i ma duży wpływ lobbingowy, Marko też ma szerokie macki, co do działu technicznego to wiadomo - Newey i spółka
  • Odpowiedz
GoddamnElectric
GoddamnElectric
07.07.2023, 19:05:09
  • 46
Ja rozumiem heheszki, ale czy mi się zdaje, czy niektórzy serio uważają, że Sainz jest lepszy niż Leclerc? XD

Przecież różnica ich poziomów jest kolosalna, Sainz to kierowca z naprawdę wieloma brakami, taki typowy przeciętniak. Odruchowo zawsze piszę, że nie zasługuje na Ferrari - ale to przez to, że ciągle gdzieś w głowie mam zakorzenione, że to zespół z topu. Tymczasem prawda jest taka, że właśnie on idealnie pasuje do tego towarzystwa.
GoddamnElectric - Ja rozumiem heheszki, ale czy mi się zdaje, czy niektórzy serio uwa...

źródło: charles-leclerc-carlos-sainz-j

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najtwardszy_Tifoso
Najtwardszy_Tifoso 07.07.2023, 20:04:38 via Wykop
  • 1
@GoddamnElectric: Sainz to solidny średniak, który po prostu często farci, normalnie czystym tempem i talentem nie ma podjazdu do Charlesa
  • Odpowiedz
Najtwardszy_Tifoso
Najtwardszy_Tifoso 07.07.2023, 20:35:19 via Wykop
  • 0
@Spajkuss: Sainza? Sauber/Audi
  • Odpowiedz
cinu4
cinu4
07.07.2023, 20:01:39
  • 19
Na badania? #f1
cinu4 - Na badania? #f1

źródło: obraz_2023-07-07_220135980

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najtwardszy_Tifoso
Najtwardszy_Tifoso 07.07.2023, 20:04:00 via Wykop
  • 3
@cinu4: na badania to raczej ludzie co myślą, że Sainz jest lepszy od Leclerca( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kamil-tika
kamil-tika
06.07.2023, 15:13:48
  • 0
Kto na P2 w konstruktorce? Obecnie:
Mercedes - 178
Aston Martin - 175
Ferrari - 154
#f1

Kto na koniec sezonu bedzie wicemistrzem w klasyfikacji konstruktorow?

  • Aston Martin 21.6% (29)
  • Mercedes 60.4% (81)
  • Ferrari 17.9% (24)

Oddanych głosów: 134

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najtwardszy_Tifoso
Najtwardszy_Tifoso 06.07.2023, 16:45:28 via Wykop
  • 1
@kamil-tika: Na pewno nie Aston bo mają 1,5 kierowcy
  • Odpowiedz
Huntley
Huntley
03.07.2023, 12:24:52
  • 57
Male przypomnienie sedesiarzom, którzy płaczą o dominacje Red Bulla. Czemu nie byliście w 2019 tacy wyszczekani?

#f1
Huntley - Male przypomnienie sedesiarzom, którzy płaczą o dominacje Red Bulla. Czemu ...

źródło: 357009960_645221910969178_6087189652852339836_n

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najtwardszy_Tifoso
Najtwardszy_Tifoso 03.07.2023, 15:56:17 via Wykop
  • 1
@Buko_von_Krossig: Żeby tylko jeden zespół wygrywał niszcząc przy tym esencję sportu, czyli nieprzewidywalność i emocje, przez co w konsekwencji spadnie zainteresowanie, poziom, pieniądze w sporcie itd. - współczuję. Wam to chyba serio ten cukrowy napój wyżarł łeb.
  • Odpowiedz
Najmilszy_Maf1oso
Najmilszy_Maf1oso
02.07.2023, 20:27:50
  • 24
I tyle w temacie.
Najmilszy jak zwykle z klasą i w punkt wyjaśnia pajacerkę Wytysia.
SKANDAL!
#f1 #witajcienajmilsi
Najmilszy_Maf1oso - I tyle w temacie.
Najmilszy jak zwykle z klasą i w punkt wyjaśnia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najtwardszy_Tifoso
Najtwardszy_Tifoso 02.07.2023, 20:33:14 via Wykop
  • 1
@Najmilszy_Maf1oso: ale się odpalił xd, R O Z S I E R D Z O N Y
  • Odpowiedz
C.....r
konto usunięte 02.07.2023, 20:00:16
  • 3
Prawda jest taka, że dzwonnik z enstone jest najlepszym kierowcą na gridzie skoro nikt nie zauważył

#f1
C.....r - Prawda jest taka, że dzwonnik z enstone jest najlepszym kierowcą na gridzie...

źródło: 837f8cf1fe7ef5a54a690a1e8c5b797a

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najtwardszy_Tifoso
Najtwardszy_Tifoso 02.07.2023, 20:09:58 via Wykop
  • 6
@tumialemdaclogin: w 2021 zdobył( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Najtwardszy_Tifoso
Najtwardszy_Tifoso 02.07.2023, 20:02:20
  • 17
Oconowi niech zaaplikują na ekran kierownicy mapkę toru, może będzie wiedział gdzie się jedzie( ͡° ͜ʖ ͡°). 30 sekund kary dostać to pomyślcie sobie ile razy naruszał limity toru xd. Co za korniszon. #f1
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tumialemdaclogin
tumialemdaclogin
02.07.2023, 20:03:18 via Wykop
  • 1

Komentarz usunięty przez autora Wpisu

planarize
planarize
02.07.2023, 20:03:57 via Wykop
  • 4
@Najtwardszy_Tifoso: kurde, nawigację może jeszcze xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >
  • Maranello

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 07.03.2023

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 15.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking