Życzę wszystkim co jechali mi na zderzaku w drodze na Białystok, by im ość bokiem stanęła, tym wszystkim zakolakom w służbowych białych octaviach by Wróżka Zębuszka pod poduszką powietrzną pięć stówek zostawiła, a wam mireczki którzy rozumieją że 125km/h na białej ekspresówce jest dobrym kompromisem między jechaniem za ciężarówką a świętami na SOR dziękuję, bo to garstka, garstka Polaków. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wesołych Świąt!
#swieta #autostradypolska
Wspomniałem ostatnio różowej że przydałby mi się nowy pad, bo obecny od #xbox ma już swoje lata

Właśnie rozpakowałem jeden z prezentów pod choinką i jestem bardzo zadowolony ( )

Myślicie że to dobry model?

Wesołych świąt Mirki i Mirabelki! Oby każdy znalazł pod choinką to o czym marzy!

#chwalesie #swieta #prezent #logikarozowychpaskow #pcmasterrace #gry #konsole
Pobierz Atreyu - Wspomniałem ostatnio różowej że przydałby mi się nowy pad, bo obecny od #xbo...
źródło: comment_1640367037OMvK1GDOaujGyJZmTBd7lT.jpg