Jestem przeziębiony i wziąłem o 13 gripexa, bardzo złym pomysłem będzie wypicia troszkę wódeczki?
#swieta #choroby #alkohol #bozenarodzenie
#swieta #choroby #alkohol #bozenarodzenie
Wszystko
Wszystkie
Archiwum
Komentarz usunięty przez moderatora
Komentarz usunięty przez moderatora
Wykop.pl
#swieta #wigilia #papierosy #heheszki