Wpis z mikrobloga

Siemka, mam pytanie.

Czy można grać w rdr 2 bez konieczności włączania internetu za każdym razem jak grę włączam?

Mój brat dał mi passy do swojego konta na steam i pykam w jego gierki, on ma passy do mojego i też gra jak ma ochotę. Ma dla nas to więcej sensu, niż kupować grę, skoro druga osoba ma ją już na swoim koncie. Wypożyczanie gier, średnio się sprawdza, bo trzeba się wylogować jak druga osoba chce zagrać, a bez internetu nie można tych gier odpalić.
Loguje się więc na jego konto, wyłączam internet i gram. Jednak jest problem jeśli chodzi o gry rockstara, ponieważ wymuszają zalogowanie się do ich platformy. Do tego też mam dostęp, ale jak chcę włączyć rdr 2 to MUSZĘ mieć włączony internet. Jak już przejdę przez weryfikację to wyłączam internet i gram bez problemu, jednak problem się robi, jeśli brat w tym momencie korzysta z konta. Muszę czekać aż wyjdzie, a że gra sporo w cs:go to mogę czekać czasem i godzinę xD

Da radę jakoś to obejść, żeby móc normalnie grać bez tej weryfikacji?

#steam #rdr2 #rockstar
  • 3
@Atreyu na tym udostępnianiu to jest jeszcze gorzej xD
Chciałem kupić, ale jest problem znaleźć klucz na steama.

Właśnie myślę czy nie spiracić tej gry lepiej xD Kiedyś można było pożyczyć komuś grę jak w nią nie grałeś, albo sprzedać, a teraz wszystko w dystrybucji cyfrowej i musisz bulić
@Garztam: Launcher Rockstara da się uruchamiać offline edytując na pulpicie skrót
"C:\Program Files\Rockstar Games\Launcher\LauncherPatcher.exe" -scOfflineOnly

Pograsz z tydzień, nie pamiętam ile, a potem znów wymusi zalogowanie online, a potem znów możesz grać offline cały czas.
Zatem nie odpalasz najpierw gry na Steam, jak nie masz włączonego Launchera w trybie offline, tylko najpierw włączasz Launcher ze Steama w trybie offline, albo odpalasz z Launchera, który odpala Steam, bo gra też wskakuje do