Wpis z mikrobloga

Stało się, po 6 latach na wykopie pierwszy raz ktoś mnie oszukał ()

Tl;dr

Umówiłem sie z mireczkiem @majestatyczny_grubas na szybką akcję, otrzymał kasę i zniknął na zawsze. Nie odpisuje też na smsy.

Rozmowa -----> https://imgur.com/a/61oiilT

Zgadza się, głupie było zaufać komuś kto ma konto na wykopie miesiąc, ale tyle razy tutaj z kimś robiłem wymiany czy wysyłki, ze zgubiło mnie to całkowicie. Piszę tego posta bo chciałem zapytać jakie macie doświadczeniem z zgłaszaniem oszustwa internetowego na mały koszt? (170zł). Policja raczej nie weźmie tego na poważnie domyślam się, ale i tak zamierzam pójść dla zasady. Nienawidzę oszustów ,a sumienie chce mieć czyste. Co przygotować na komendzie i jak do tego podejść? Mam tylko jego numer telefonu (może nie jego ale tam gdzie przelałem BLIKA). Druga sprawa to warto w ogóle do banku coś zgłaszać? Bo stawiam, że odzyskanie blika to szansę rzędu 0,0001%

Z góry dziękuję za rady ()

#oszukujo #oszustwo #scam #pytanie #policja #steam
  • 74
@KjatanSveisson: Ehh, szkoda że wykop się tak #!$%@?ł i tyle tutaj oszustów i zjebów siedzi, mam wrażenie że coraz więcej.
Nie jesteś jedyny który został tutaj oszukany, ale również nie raz mireczki pomogły i było ok.
Twój błąd że zaufałeś chłopowi który ma konto tylko miesiąc, chociaż tutaj też reguły nie ma.
#!$%@?ć oszustów i złodziei. Ciekawe pod jakim nickiem siedzi teraz #!$%@? @Snowden, @BillGates, @Nowakovsky i @WernHeisen.
@kureci_paratko nie. Nie na policję. Ale mu głupoty sadzicie. Policja z marszu się tym nie zajmie. Jak mnie orżnął frajer na olx na 300zl to zadzwoniłem do znajomego policjanta co z tym fantem zrobić. Powiedział uczciwie. Nie iść na policję. Napisać pismo i wysłać do prokuratury o zajęciu i podać możliwie jak najwiecej danych. Trochę to będzie trwać. Prokuratura zleci zadanie policji i uwaga-tutaj już sprawy nie mogą pokpić i musza wszystko