Wpis z mikrobloga

#steam ktoś mi się włamał i przejął konto, nawet nie wiem jak nie przypominam sobie żeby klikał w jakieś podejrzane linki czy coś
generalnie to złodziej pozmieniał mail i hasło itp, próbuje zgłosić wysłać potwierdzenia zakupu ale jak na złość wszystko nie działa, już mi wyskakuje za dużo liczba prób, zastanawiam się czy dane karty debetowej się zapisują i czy złodziej może je jakoś odczytać, nie pamiętam czy je tam zapisywałem na stałe czy nie
  • 6
@Klawiatur: spokojnie, potrzebna jest chłodna. Nasmaruj im porządnie po angielsku (możesz sobie pomóc DeepL), gdzie opiszesz sytuacje oraz podasz co najmniej jeden kod aktywacyjny.

Z danymi bankowymi nie wiem to się nie wypowiem.

Następnym razem włącz Steam Guarda na telefonie, najszybciej ci będzie pewnie sformatować kompa jak masz stresa
@Povsajo @LITWIN

zastanawiam się czy dane karty debetowej się zapisują i czy złodziej może je jakoś odczytać, nie pamiętam czy je tam zapisywałem na stałe czy nie, na chwile obecną zablokowałem karte w apce banku,
jeśli chodzi o dowody to mam dwa pudełka z kluczami, potwierdzenie z banku że doładowywałem konto, potwierdzenie na maila że kupywałem gry, ale na razie czekam z wysłaniem bo przekroczyłem liczbę prób i konto się jakoś zablokowało