✨️ Obserwuj #mirkoanonim
hej mirki z #controlling słuchajcie mam pytanie, bo już się głupi robię. moja sytuacja jest taka: jestem aktualnie na dwuletnim programie stażowym w controllingu w fmcg, rok już za mną , co pól roku mam rotacje pomiędzy różnymi działami. ogólny exp w finansach to trzy lata teraz (poprzednio robiłem w banku). praca ogólnie jest bardzo spoko, dużo się uczę, jestem dobrze traktowany, bo dostaję normalne obowiązki
hej mirki z #controlling słuchajcie mam pytanie, bo już się głupi robię. moja sytuacja jest taka: jestem aktualnie na dwuletnim programie stażowym w controllingu w fmcg, rok już za mną , co pól roku mam rotacje pomiędzy różnymi działami. ogólny exp w finansach to trzy lata teraz (poprzednio robiłem w banku). praca ogólnie jest bardzo spoko, dużo się uczę, jestem dobrze traktowany, bo dostaję normalne obowiązki



















#pracbaza #korposwiat #ssc