Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Krótka piłka - istnieje jakiś inny sensowny zawód/pozycja/stanowisko/branża niż #programowanie do pracy zdalnej? Jeśli mam pracować jeszcze przez dobre 40 lat to wolę się pomęczyć i przebranżowić na coś co polubię niż pracować stacjonarnie. Ewentualnie branża, w której łatwo o relokacje lub pracę w każdym zakątku świata.


---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62c1acbf29081397a8323665
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Krótka piłka - istnieje jakiś inny ...

źródło: comment_1656867071hHoSV9JkvdvbhLpytGyHIg.jpg

Pobierz
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: No dokladnie... Najlepiej "potwierdza to" moje doswiadczenie. Z blizszych znajomych zostala mi 1 osoba. Reszta siedzi relokowana w tych zagranicznych korpo, w ktorych to wg. Ciebie nie da sie dostac pracy... W tym tych z Niemczech.
Fajnie to sobie tlumaczysz. Lol.

Nie ma w ogole sensu brac udzialu w takich dyskusjach. Ludzie! Was ogranicza swiatopoglad - z takim punktem wyjscia wiele sie nie podziala.
Tlumaczyc komus sprawy, ktorych ten nawet
korpo w Polsce to co innego niż korpo za granicą ;) możesz być ekspertem w swojej dziedzinie i pracować w niemieckim korpo w Polsce ale w Niemczech z tym doświadczeniem już nie ;)


@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@?, polaczki, na zachodzie nie robią żadnego rocket science xD Tak, spływają do nas najgorsze projekty, ale na tym zarabiają właśnie kontraktownie. Firmt produktowe klepią to samo gówno co w Niemczech, UK, czy nie wiem Holandii. Jeżeli