Nie szuka ktoś autka do 10k?
Brat sprzedaję swoje Audi A3 1.8T za 7-8k zł. z 2001 roku chyba. Nowe zimowe opony kupione w tym sezonie, mechanicznie ok, coś tam było robione pół roku temu.
Na minus stan wizualny, zderzak obdrapany, gdzie nie gdzie schodzi bezbarwny. Ale ogólnie jeździ się komfortowo.(maks w 2 os.)
#samochody #motoryzacja #audi #vag #lubelskie #sprzedam
Rafal_Baster - Nie szuka ktoś autka do 10k? 
Brat sprzedaję swoje Audi A3 1.8T za 7-...

źródło: comment_nqB2zfyiw9vGRJTvyvR0Is44csBM5jGU.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sprzedam YSL - Rive Gauche z kartonem kupione na iperfumy. Użyte kilka razy w testach globalnych i kilka razy na nadgarstek. Mimo, że się zachwycilem jak testowałem w perfumerii, to jednak się nie dogadamy na dłuższą metę.

Ty też możesz pachnieć jak mężczyzna 30 lat temu. ( ͡º ͜ʖ͡º)

200 zł plus koszta paczkomatu ewentualnie odbiór w Warszawie

#perfumy #sprzedam #warszawa
mlodysum - Sprzedam YSL - Rive Gauche z kartonem kupione na iperfumy. Użyte kilka raz...

źródło: comment_QVusWzyMIyn6OVZzB2bENpas4JbkF3RW.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#sprzedam #pcmasterrace #komputery
Sprzedam sapphire rx480 nitro+ oc 4gb z nowymi wentylatorami chłodzącymi, cicha.
Karta działała u mnie na ustawienia undervolt -75, powerlimit +10% core 1340mhz mem 2000mhz, są to parametry rx580.
Graphics score w firestrike to 15300 pkt.

Maks stabilne jakie osiągnąłem bez zwiększania napięcia to 1390mhz.
dwal - #sprzedam #pcmasterrace #komputery
Sprzedam sapphire rx480 nitro+ oc 4gb z no...

źródło: comment_gRLO05uk043Sv8iCoFxrpLnuqp5Z1e8M.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witajcie Mirki i Mirabele po weekendzie, jako że wyprzedaje zbędne rzeczy w formie licytacji, gdyż potrzebuję kasy na leczenie i rehabilitację mojego dziecka, więcej tutaj - link do zbiórki, w związku z tym wystawiam dzisiaj na licytację #ksiazki o tematyce #pilkanozna #biografie

Łącznie licytujesz pięć książek które widzisz na zdjęciu.

#pomagajzwykopem #czujedobrzeczlowiek #sprzedam
NaebanyMistrzu - Witajcie Mirki i Mirabele po weekendzie, jako że wyprzedaje zbędne r...

źródło: comment_qgOWfGRYnfRtktydaXvug3L3E7uTb9hm.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#sprzedam #telefony #huawei

Sprzedam Huawei Y5 II, cena ~250 zł do nego. Tel używany przez moją mamę. Jest w stanie idealnym, od nowości w etui oraz na ekranie szkło hartowane. Bateria w bardzo dobrym stanie (bo nie używała neta na telefonie)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach