Silnik dźwiękowy, który działa "pod spodem" m.in. w takich programach jak FL Studio , Traction7 czy Waveform został właśnie opublikowany na licencji Open Source!! wiec jeśli ktoś chce sobie zrobić własnego DAW to ma taką możliwość Wystarczy sobie tylko do-programować GUI.

Główne cechy silnika:

A wide range of supported platforms (Windows, macOS, Linux, Raspberry Pi, iOS and Android)

Tempo, key and time-signature
djzidane - Silnik dźwiękowy, który działa "pod spodem" m.in. w takich programach jak ...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@korni007: Elo mireczku - to samo u mnie.
K---a subskrypcja, która kręci się w nocy w-------a po 4GB ramu i na końcu, gdy plik excel ma ponad 1.5MB to się po 7godzinach (!) nie wykręca tylko wywala błąd.
To samo z normalnymi analizami - pobiera wszystko do RAM i tam cholera wie co z tym robi - kiedy zwykłe zapytanie na bazie w SSMS trwa 5 minut ...

Próbowałem wielu
  • Odpowiedz
@RandomowyMirek są skonstruowane tak, że najpierw wykonywane jest jedno zapytanie, potem dane z tego zapytania są sklejane w string, który tworzy zapytanie SQL, i ponownie ten sklejony string jest wykonywany

Co w tym jest złego? To że trzeba długo czekać aż te pierwsze zapytanie się zrobi? Wygląda mi to na to że do tego drugiego zapytania po prostu były potrzebne dane z pierwszego i inaczej się tego nie dało zrobić, chyba
  • Odpowiedz
Mireczki 2 pytania, jaki polecacie program do zdalnego sterowania komputerem, najlepiej umozliwiajacego jeszcze jego wylaczanie i wlaczanie. A drugie pytanko, czy jest jakis program coby mozna tak jak w windowsie 10 miec kilka pulpitow z tym zeby na kazdym dalo sie trzymac inne ikony itp, cos w stylu jeden pulpit zawalony folderami a inny czyscioszek ?
#pcmasterrace #software
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki z tagów #windows #windows10 #software #komputery #systemyoperacyjne potrzebuje pomocy. Od pewnego czasu Windows 10 próbuje mi się na siłę zaaktualizować i nie może bo występuje jakiś błąd. Olewałem to bo próbował raz na parę miesięcy i mi to nie przeszkadzało ale teraz co 2 dzień próbuje, 30 minut i system się przywraca. Z tego co wyczytałem to kody błędów które występują
bb-8 - Mireczki z tagów #windows #windows10 #software #komputery #systemyoperacyjne p...

źródło: comment_4ixJK7o46Lt70bbM2bd146dddYSmjzvM.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bb-8: Tam jest sama instalka, nie trzeba niczego wypalać.
A jeśli chcesz zablokować aktualizacje, to w wersji Pro możesz to łatwo zrobić poprzez gpedit. Jest też narzędzie StopUpdates10, które powinno dać radę.
  • Odpowiedz
Jaki jest obecnie w miarę najlepszy, darmowy pakiet internet security? przywołuję do życia jeden komputer i chcę w miarę tanio to wszystko ogarnąć, a piracić też mi się nie chce
Sam od bardzo dawna nie korzystam z żadnego AV, więc wypadłem z gry. Kiedyś pamiętam, że Comodo miało spoko pakiet.

zależy mi, żeby był w miarę lekki i nie zjadał połowy zasobów kompa.

A może ten wbudowany w Win10 jest wystarczający? z kompa korzystać będą
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@khaotic: Według mnie darmowe antywirusy powinny sprostać.
Ja osobiście polecam Kaspersky Free, jest w miarę lekki i bez reklam i ma jedną z największych wykrywalności.

Nie dość że nie używałbym WIndows Defender, to jeszcze radziłbym go całkowicie wyłączyć(jakimś programem bo nie da się go łatwo wyłączyć) bo nawet jakbyś zainstalował innego antywirusa to on sobie będzie w tle mulił komputer. Poza tym jego usługa Antimalware Service Executable często(u mnie pojawiło
  • Odpowiedz
Drogie Mikro
Szukam programu do tworzenia filmów, w którym mógłbym w niezbyt skomplikowany sposób połączyć ze sobą trochę zdjęć i krótkich filmików, podkładając dziwek lub muzykę pod poszczególne zdjęcia. Finalnie chce otrzymać po prostu film.

Do tej pory robiłem to Window'sowskim Windows Movie Maker, jednak jest to już trochę przestarzała narzędzie mające sporo ograniczeń.

Polećcie coś proszę.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pawel384: dla laików camtasia studio (nie wiem jak teraz bo kiedyś to używałem i było za darmoszkę). płatne/do scrackowania to np. sony vegas i są różne wersję, ta najtańsza chyba jest za 100 zeta i z językiem polskim a zrobisz to co chcesz i nawet więcej
  • Odpowiedz
@jaroslaw-stadnicki: dodajcie na wszelki wypadek coś więcej na temat kontekstu pytania, bo samo "Czy programista powinien interesować się biznesem" trochę nie do końca mi mówi czy chodzi o interesowanie się biznesem klienta korzystającego z aplikacji (zrozumienie co robią i jak to się kręci - czyli poznanie domeny), czy może o interesowanie się biznesem poprzez prowadzenie własnego biznesu IT ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To drugie jest do
  • Odpowiedz