Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@CommanderStrax: zryw miokloniczny
@CommanderStrax: zryw miokloniczny
- 1
Od ostatnich trzech dni mam problemy ze snem. Śpię po 10 h, co przy moim normalnym trybie funkcjonowania jest niecodzienne.
#sen
#sen
- 0
@NomenNescioNy: ostatnio czułem się tak ignorowany że myślałem że gdy skoczę z większej wysokości to bd wiedział że nie jestem duchem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z badaniami jeszcze poczekam, ale już myślę o ich przeprowadzeniu.
Z badaniami jeszcze poczekam, ale już myślę o ich przeprowadzeniu.
- 3
Właśnie sobie przypomniałam, jaki miałam sen dziś, patrząc na wpis z księżycem. Sniło mi się, że do domu mojego dziadka (dom położony w Beskidzie, więc w miarę wysoko) zbliżał się powoli ocean, zagarniając coraz więcej ziemi za pomocą fal. Poustawialiśmy worki z piaskiem, ale nic nie pomogło i po jakimś czasie piwnica i podwórko było pełne wody, więc musieliśmy się ewakuować.
A to wszystko dlatego, że ludzie chcieli mieć bliżej księżyc, żeby
A to wszystko dlatego, że ludzie chcieli mieć bliżej księżyc, żeby
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@Pommernstellung: No gupie, co poradzę. Ale mimo wszystko trochę stresujące :-)
konto usunięte via Android
- 5
@KBR_: zawsze jak próbuje podrzemac 20 minut to jakimś cudem dzień mi się skraca o 2h ;)
konto usunięte via Android
- 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@ZAPACH_STARCA: dobry materiał na paste.
@ZAPACH_STARCA: O jak ja lubię p------e sny. Bardzo dobry, pozdrawiam.
Umysł jest niesamowity. Dzisiaj we śnie opowiedziałem sobie dowcip (żarcik sytuacyjny), którego na początku nie zrozumiałem. Dopiero po chwili intensywnego myślenia (połączonego z wpatrywaniem się we mnie innych wyśnionych postaci) załapałem sens żartu i nawet się uśmiechnąłem.
Wychodzi na to, że mózg jest w stanie sam z siebie stworzyć coś abstrakcyjnego i twórczego, zupełnie bez udziału naszej świadomości. A może świadomość dzieli się we śnie, i pamiętamy tylko jej część?
#sny
Wychodzi na to, że mózg jest w stanie sam z siebie stworzyć coś abstrakcyjnego i twórczego, zupełnie bez udziału naszej świadomości. A może świadomość dzieli się we śnie, i pamiętamy tylko jej część?
#sny
- 2
@raban321: Sam żart dość słaby, i tak jak wspomniałem - sytuacyjny.
Przyśniło mi się, że przyjechałem do domu opiekować się kuzynką na wycieczce do Polski (bo ona z dalekiej zagranicy). A, że jest super blond-laską to generalnie cały czas ktoś do nas zagadywał próbując poderwać. Jednym z nich był jakiś arab, który gładką gadką przekonał kuzynkę, że chce mu dać swój numer telefonu. Wyciągnął teczkę, miał w niej ulotki ze swoją
Przyśniło mi się, że przyjechałem do domu opiekować się kuzynką na wycieczce do Polski (bo ona z dalekiej zagranicy). A, że jest super blond-laską to generalnie cały czas ktoś do nas zagadywał próbując poderwać. Jednym z nich był jakiś arab, który gładką gadką przekonał kuzynkę, że chce mu dać swój numer telefonu. Wyciągnął teczkę, miał w niej ulotki ze swoją
- 1
@PlonacaZyrafa: też tak mam, raz miałem takiego matrixa w głowie z incepcją w jednym że jak się obudziłem to byłem w takim cholernym szoku że ja pierdziu:) często też np płynnie gadam w obcych językach we śnie (co na żywo nie jest takie płynne) albo np komponuje jakieś skomplikowane utwory muzyczne...ci co się tym bardziej interesują wiedzą, że nasz świadomy umysł to 10% mocy a 90% to tak zwana podświadomość,
- 4
#sen
Co za zryty sen miałem. Życie ludzkości zależy od super mózgu. Ogromnego komputera, który nie wiem jak byl skonstruowany, ale wszystkie dane przekazywane byly po siatce z roślin?! Ale to raczej było maskowanie przewodów. Takie bluszcze, wiszące ogrody, taka siatka jak ogrodzenie, ale zawieszona nad głowami i z dziurami metr na metr. No i żyli na planecie ludzie i dziwne stwory rodem z planety malp zmiksowani z jakimiś klikaczami
Co za zryty sen miałem. Życie ludzkości zależy od super mózgu. Ogromnego komputera, który nie wiem jak byl skonstruowany, ale wszystkie dane przekazywane byly po siatce z roślin?! Ale to raczej było maskowanie przewodów. Takie bluszcze, wiszące ogrody, taka siatka jak ogrodzenie, ale zawieszona nad głowami i z dziurami metr na metr. No i żyli na planecie ludzie i dziwne stwory rodem z planety malp zmiksowani z jakimiś klikaczami
@desygnat: napisz książkę
- 0
@zle_sny_rabina: Podobno ciezko napisać książkę na podstawie snu bo wystarczy spojrzeć w okno i się go zapomina ;p i tak z moich snów pamiętam tylko końcówkę i tak jest też w tym przypadku. To w sumie drugi sen w tym roku, który pamiętam. A tak to budzę się jakbym w ogóle nie śnił bo nic nie pamiętam, ale podobno zawsze człowiek ma po kilka snów na noc
Przyszedł do mnie listonosz i wręczył mi całkiem grubą kopertę. Otworzyłem ją. W środku znalazłem bilet lotniczy, bilet na stadion na mecz piłkarski oraz list. Okazało się, że wysłał mi go szwagier i że zaprasza mnie on na mecz do jednego z hiszpańskich miast. Za piłką nożna za bardzo nie przepadam, ale jak już mam bilety na samolot i na mecz, to dlaczego nie?
Doleciałem na miejsce, taksówką dojechałem na stadion, gdzie
Doleciałem na miejsce, taksówką dojechałem na stadion, gdzie
Zeszłej nocy a właściwie już nad ranem miałem świetny sen. Skąd taki sen, nie wiem, ale klimat postapokaliptyczny, wszystko było bardzo wyraźne. Widziałem wieżowce, dużo wieżowców, wielkie, przeszkolne i co najważniejsze, wystające z wody. Wszędzie woda, pustka, ocean a z tej wody wystają tylko te relikty poprzedniego świata. Miałem własną łódź z silnikiem, coś trochę jak skuter, zresztą nie ja jeden, było więcej tych zmotoryzowanych. Pływali to tu, to tam. Wpłynąłem do
źródło: comment_0EXQjk3r9tbwNj7y5NX7vbsNalj61lk1.jpg
Pobierz@white_duck: dobry temat na film/książkę/grę/komiks/cokolwiek :-)
@white_duck: taktycznie
- 1
@Marpop: tak, podstawą jest ćwiczenie pamięci poprzez zapisywanie snów od razu po obudzeniu (albo jeszcze w półśnie) oraz czytanie ich i odtwarzanie. Kolejnym elementem jest nawyk sprawdzania, czy czasem nie jesteśmy w śnie (bo w śnie nawet najbardziej absurdalne rzeczy wydają się logiczne, więc trzeba sobie jakoś zdać sprawę, że śnimy). Są na to różne techniki, ja robiłem m.in. wkładanie ręki w ścianę i sprawdzanie zegarka (2 śnie zegar za
- 0
@KBR_: Danke
- 5
Ale miałem dziwny #sen dzisiaj.
Śniło mi się, ze jadę z ojcem samochodem drogą idącą przez pola. Ja kieruje. W pewnym momencie na tej drodze pojawia się pies podobny do tego na zdjęciu. Miał dwoje czerwonych oczu, jedno duże na środku czoła i drugie mniejsze o połowę mniejsze, będące powyżej tego pierwszego. Siedział nieruchomy jakby był sztuczny.
Jedziemy, jesteśmy coraz bliżej, ściągam nogę z gazu, żeby zwolnić. Jestem 20
źródło: comment_zrahaj3Kc6qdGRbGr384yHTEvMo1aSQR.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
- 0
@baniczek: Teraz to ja się jeszcze bardziej boję. Ja nie wiem jak ja jutro siądę za kierownicą. W dodatku skąd mam wiedzieć o co może chodzi z tym złem. Mieszkam sobie spokojnie na wsi, ech kurcze, chyba że o jakąś dalszą perspektywę chodzi, we wrześniu miałem się wyprowadzić i odbyć praktyki, po czym zacząć jakąkolwiek pracę byleby na wieś nie wracać, ale teraz to będę musiał sobie przemyśleć.
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Ktoś coś problemy z #sen ? #protip
Czasem miewałem i jedna drobna rzecz rozwiązała zarówno problemy z zaśnieciem, płytki sen (brak uczucia wyspania) oraz problemy z wybudzeniem się - 1000mg witaminy C przed pójsciem spac.
Czasem miewałem i jedna drobna rzecz rozwiązała zarówno problemy z zaśnieciem, płytki sen (brak uczucia wyspania) oraz problemy z wybudzeniem się - 1000mg witaminy C przed pójsciem spac.
witamina C bierze udział w przekształcaniu tryptofanu w hormonopodobną serotoninę (należącą do neuroprzekaźników impulsów nerwowych), która umożliwia koncentrację, mocny sen, łagodzenie bólu, ułatwia pokonywanie stresów i nastrojów depresyjnych, ma wpływ na nasze pozytywne
@Vonsatch: miewałem kilka razy, okazało się, że 1 ząb leczony lata temu kanałowo był schrzaniony i po jego wyleczeniu, naprawdę rzadko kiedy mam problemy z zaśnieciem, w dodatku migreny zniknęły niemal całkowicie. A 6 lat mnie gnębiły te 2 dolegliwości.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 7
- 2
Kurde śniło mi się już nad ranem, że wypadają mi zęby... niby wypadły dwa a ciągle je wypluwałem. Były poniszczone...
Szybki rzut w sennik i ZĄB WYPADAJĄCY = śmierć, popsuty = pogorszenie zdrowia.
niezbyt wierzę w sny (może ktoś się kiedyś spotkał, że sen się sprawdził?) ale nie chce by ktoś mi umierał z rodzinki...
pode
Szybki rzut w sennik i ZĄB WYPADAJĄCY = śmierć, popsuty = pogorszenie zdrowia.
niezbyt wierzę w sny (może ktoś się kiedyś spotkał, że sen się sprawdził?) ale nie chce by ktoś mi umierał z rodzinki...
pode
- 3
@M4h00n: miałam podobny sen dwa razy, za każdym razem działo się później coś bardzo dla mnie nieprzyjemnego, może coś przeczuwasz :)
- 1
@Gatita: ja już kiedyś miałem różne sny, sprawdzałem sobie w senniku nic sie nie wydarzyło. I nie wierzę w takie rzeczy. Ale nawet po przebudzeniu bolało mnie miejsce z którego w śnie wypadły mi zęby :D
Wyjaśni ktoś naukowo dlaczego jak się śpi np 13 godzin to później głowa boli? Poszedłem spać wczoraj koło 3 i wstałem dzisiaj po 15 i teraz łeb mi pęka. Jakieś rady? #gorzkiezale #sen #lenistwo
- 0
@acowarddiesathousandtimes: niee, zawsze chodzę spać późno, ale bańka boli tylko jak pośpię tak z 12h +
@Karol4722: nie wiem, moze goraco masz w pokoju
























#nietagujebonocna #sen