Wpis z mikrobloga

Okazalo sie ze byla powazna wada prawna podczas zakladania gimnazjum ktore skonczylem. Skutkowalo to tym ze absolwenci tej szkoly jakby jej nie ukonczyli. W efekcie wszelkie dyplomy ze szkoly sredniej i studiow zostaną uniewaznione chyba ze przez rok zrobi sie te 3 lata gimbazy. Oczywiscie pracodawca zareagowal slowami; LOL PAN BEZ SZKOŁY TO SUABO XD RZEGNAMY

I tak trafilem do gimbazy. W wieku 28 lat. Mam elektroniczny identyfikator zeby wogole wejsc do budynku, nie znam planu lekcji ani mojej klasy (sa dwie klasy takich jak ja - doroslych. Reszta albo ma #!$%@? albo w Anglii).

I jeszcze pierwszygo dnia sie spoznilem bo jakis baran tira beemką zahaczyl i bylem tego swiadkiem. Na policje czekalismy godzine...

  • 27
@NieznanyAleAmbitny:

miałem podobny sen ale z ogólniakiem, okazało się że jakaś podstawowa wiedza którą mieliśmy była błędna i WSZYSCY musieli na miesiąc do ogólniaka przyjść, każdy rocznik miał wydzielony termin, i w starych składach klas musielismy przychodzic i siedzieć, pisać wypracowania itd, ludzie z dziećmi przychodzili ._.