via mirko.proBOT
  • 3
profesjonalny-strażnik-62: Dla mnie też to jakaś abstrakcja, ogólnie aktywność przeciętnego człowieka w mediach społecznościowych to dla mnie abstrakcja. Dziwi mnie w ogóle, że przeciętni ludzie tak dbają o media społecznościowe, a inni przeciętni jeszcze to oglądają. Jakbym własnego życia nie miała, żeby mieć czas oglądać się na życie innych ludzi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)Przyznam, że trochę tym pogardzam, bo dla mnie ukazuje to zbyt wysokie ego danej
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: kiedyś się umówiłem z dziewczyną z kurnika, jakoś tak się zgadało, to co innego niż Instagram bo na kurniku jest chat, ale wszędzie można coś zagadać. Kolega ma żonę z Facebooka, aż dziwne,że się z nim umówiła, bo napisał do niej nie znając jej, był znajomym jej znajomego z Facebooka. Parę razy go zlała, a w końcu odpisała.
  • Odpowiedz
Twoja różowa ma odklejke. Musisz jej pokazać jak to jest bez ciebie bo widać za dobrze ma i uważa że to standard. Takich facetów jak ty się traktuje jak króla bo Ty ja traktujesz po królewsku. Skończ z rozpieszczaniem. Bądź zimny, nie zagaduj, nie miej czasu. Niech doceni co ma
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 11
godna-teoretyczka-61: Czegoś tu nie rozumiem. Jak jesteś zalęknionym przegrywem to w sumie czemu jesteś zdziwiony, że tak się sprawy mają. Jak Ty w ogóle rozumiesz takie okreslenie, na czym to u Ciebie polega? Bo może trzeba najpierw stanąć na nogi i się ogarnąć, taka jest zdrowa kolejność. Jak Ty chcesz budować zdrowy związek, rodzinę itp, jak póki co sam siebie nawet do kupy nie umiesz zebrać, nie znasz swojej wartości, zakompleksiony,
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 8
zdyscyplinowany-twórca-51: Dla mojej to po prostu męczące. Chwilę jako gra wstępna to ok, ale tak dłużej od flaka do wytrysku to boli ją szczęka, źle się oddycha itp.
Na szczęście wtedy wprost mówi gdy już ma dość: dawaj dalej w cipkę, będzie szybciej, skuteczniej i dla mnie przyjemniej. Ewentualnie tylko jeszcze kończy ustami.
To jak z minetką właśnie - na początku fajnie się liże, ale jak laska chce do finału to
  • Odpowiedz
@Anoncio2111:

Tyle razy powtarzałem i powtarzać będę: nienawiść nie ma tu najmniejszego sensu. Szkoda nerwów i czasu. Na padający deszcz też będziesz pluł jadem - czy po prostu wyciągniesz parasol i pójdziesz jak człowiek?

Po prostu to olej - skoro kobiety nie dadzą ci szczęścia, to po kiego grzyba zwracać na nie uwagę? Idź swoją drogą i skup się na budowaniu własnej przyszłości.
  • Odpowiedz
@sameowoce: nikt już nie używa słowa bękart no może Ty ale to bardzo nie ładnie z Twojej strony. Konkubinat jest spoko sam korzystam ponad 12 lat. Po co ten ślub ? Jak robimy jakaś inwestycje to biorę ja na współwłaściciela. Jakbym się wkręcił to moi rodzice jej oddadzą mój majątek. Więc po co ?
  • Odpowiedz