#babylon5 #seriale #serial #scifi #spaceopera #fantastyka #muzyka #najlepszyserialever #najlepszyserial
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
4
„Opowiadania zebrane. Tom I” (Frank Herbert) – recenzja
Jeśli jesteście fanami sci-fi i Franka Herberta, na pewno powinniście sięgnąć po "Opowiadania zebrane". Bardzo solidny zbiór.
z- 0
- #
- #
- #
8
Strange Beasts - Tamagotchi XXI wieku

W drugiej połowie lat 90, na świecie pojawiła się mała, w kształcie jajka, elektroniczna zabawka za sprawą której każdy dzieciak mógł się opiekować swoim wirtualnym zwierzakiem. Od tamtego czasu technologa bardzo się zmieniła i za sprawą rozszerzonej wirtualnej rzeczywistości może nas czekać to...
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 4
#babylon5 #seriale #serial #scifi #spaceopera #fantastyka #muzyka #najlepszyserialever #najlepszyserial
![80sLove - [Spoilery, spoilery] ;)
#babylon5 #seriale #serial #scifi #spaceopera #f...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_qwoVaETtN1ZvN5ehH481GgpjNlkxqpzY,w400.jpg)
- 9
To był rok zniszczenia
Rok, w którym odzyskaliśmy to co należało do nas
To był rok ponownych narodzin
To był rok wielkiego smutku
Rok bólu

- 6
W roku kiedy rozpoczęła się Wojna z Cieniami stał się jednak czymś więcej: Naszą ostatnią najlepszą nadzieją - na zwycięstwo.
Mamy rok 2260.
#babylon5 #seriale #serial #scifi #spaceopera #fantastyka #muzyka #najlepszyserialever #najlepszyserial

- 9
Nadciągnęła Wielka Wojna.
A oto jest historia ostatniej spośród stacji Babylon.
Mamy rok 2259.
#babylon5 #seriale #serial #scifi #spaceopera

- 7
Wszystko zaczęło się w ziemskim roku 2257, od założenia ostatniej stacji typu Babilon,
daleko w neutralnej przestrzeni. Port ten przyciągał uchodźców,
przemytników, businessmen'ów, dyplomatów i podróżników ze stu światów.
Bywało tam niebezpieczne, jednak pogodziliśmy się z ryzykiem ponieważ Babilon 5,
był ostatnią, wielką nadzieją na pokój. Babilon 5 miał spełnić marzenie...

- 63
1. Nigdy nie przestawaj się uczyć
Nie byłbym w stanie napisać tak wielu różnych książek, gdybym bazował wyłącznie na wiedzy, którą zdobyłem w szkole. Musiałem cały czas sam się dokształcać. Moja biblioteczka z różnymi publikacjami naukowymi wciąż się rozrastała i musiałem ciężko nad nimi pracować w ciągłym strachu, że popełnię jakiś błąd, który dla kogoś obeznanego
źródło: comment_o8Kd2Rt3Yn3wfuPcZwRgzR30W9m8K63q.jpg
Pobierz- 8
- 2
- 4
@marpop wiem, że chcesz onejrzeć po raz 20, synchronizujemy zegarki i oglądamy?
#scifi #interstellar #interstellarboners
717
Jak dolecieć do Andromedy? [SciFun]
![Jak dolecieć do Andromedy? [SciFun]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_3K5J7UXWIiEU0KHeMqTA09vcMwCrSrMF,w220h142.jpg)
Bohaterowie gry Mass Effect: Andromeda udają się 600-letnią podróż do Andromedy, sprawdźmy czy jest to fizycznie możliwe.
z- 152
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 3
Nie Scarlett Johansson, a Margot Robbie miała grać w Ghost in the Shell. Są nawet oficjalne grafiki
http://www.spidersweb.pl/rozrywka/2017/04/09/ghost-in-the-shell-margot-robbie/
#film #kino #scifi #cyberpunk
źródło: comment_AMc7gNVXdjqrMug6k8u86rfYgKKztUnZ.jpg
Pobierz- 7
49
Plakaty filmów fantastycznych z lat 50. Tak ZŁE, że aż DOBRE

Albert Kallis to twórca, który stworzył olbrzymią liczbę plakatów do filmów z gatunku exploitation w latach 50. Wieszałbym na ścianie!
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- #
2
Ghost in the Shell (2017) - music INSPIRED from the movie

Ale niestety - nie kawałki z filmu, tylko go promujące.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 6
3
Margot Robbie mogła zagrać główną rolę w "Ghost in the Shell". Jakby wyglądała?

Zanim Scarlett Johansson otrzymała główną rolę w hollywoodzkiej wersji, do zagrania Major przymierzana była Margot Robbie. W sieci pojawiły się wczesne wizualizacje i... dla mnie b---a! Szkoda, że nie wyszło.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
- 1
- 1
10
Plakat Gwiezdnych wojen: Przebudzenia Mocy. Ale wykonanie! Autor? Polski twórca

Grzegorz Domaradzki znany szerzej jako Gabz, stworzył nowy kolekcjonerski plakat filmowy. Szczerze? Wygląda lepiej niż oryginał.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #








#babylon5 #crusade #seriale #serial #scifi #spaceopera #fantastyka #muzyka #najlepszyserialever #najlepszyserial
Podoba mi się, jak ten serial ma w sumie kilka zakończeń w zależności od spojrzenia na dominujące wątki (wojna, historia Sheridana, cele projektu Babylon).
Wszystko mnie urzekało w tym serialu. Od tego, jak wykreowano ogromny świat, czy bohaterów, nawet tych pojawiających co jakiś czas (pan psychopolicjant :). Do tego zakres tematyczny - od religii przez wpływ mediów i spojrzenie historyczne po drobnostki, jak przesłuchanie Sheridana.
Marka, z której można
Ja za pierwszym razem obejrzałem pilot i z 3 odcinki pierwszego sezonu, po czym dałem sobie spokój na kilka lat :) Zainteresowałem się nim ponownie bodajże po tym, jak usłyszałem opinię w stylu, że jest to serial, w którym bohaterowie ponoszą konsekwencje swoich działań.