Cześć - szukam aplikacji (innej niż samsung health) która potrafi synchronizować dane z wycieczek do przeglądarki / tabletu.

Ponieważ #samsung jest jak Apple - i blokuje samsung health na tabletach (nie da się sparować danych).

Ktoś coś poleci coś prostego?
#strava #fit #wearos #androidwear
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szukam smartfona o podanych cechach:
-dobra jakość wykonania (raczej nie plastiki),
-ekran do 6", żeby długość nie przekraczała 150mm. Obecnie mam mi6 i nie pasują mi większe kafle,
-5g,
-ladowanie bezprzewodowe, bateria >4000mAh,
-obiektyw szerokokątny (do zdjęć w #gory )
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, satelity swa-8500s po sprasowaniu nie działają. Niby ze stacją są podłączone a głosu z nich zero. Podłączenie i przez hdmi i optycznym i dalej nic.
#soundbar #samsung
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gufi1315: Na pilocie jakos chyba kilka sekund trzeba przycisnąć dolny przycisk żeby się zaparowały, poszukaj w interncie albo przeczytaj instrukcje.
Możesz napisać do supportu Samsunga na czacie to powinni pomóc w weekendy też chyba pracują.
  • Odpowiedz
Po telefonie #samsung czas na #iphone wracam po dlugiej przerwie uzytkowania, pomyslałem sobie, że co mi tam, kupie sobie nowszy model - oczywiście 12pro nie mogłem zamówić więc wziałem te 13 skuszony niby to lepszym aparatem... . Złożyłem zamówienie i ku mojemu zaskoczeniu czas oczekiwania na telefon w #uk ze sklepu appla to 4 tygodnie (°°
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@psonaczek: sklepy no name albo porobiły zamówienia pre-order albo skupują od ludzi, którzy ip13 pobrali jako upgrade z sieci.
Niestety Apple ma kolejność, najpierw operatorzy, sklepy z oficjalnej dystrybucji a na końcu klienci detaliczni.
Do tego na pre order to tam był całkiem spory hype, więc nie dziwię się że wyprzedały się sporo do przodu.
Gdybyś tak dwa tygodnie temu pomyślał o zakupie, to pewnie telefon miałbyś już w domu
  • Odpowiedz
Szukam jakiegoś telefonu do max 2000zł.
To co potrzebuję: 6/128, nfc, wejście na jack i slot na kartę pamięci.

Aktualnie widziałem promocję na Samsunga a52s 5G za ok. 1530.
Posiada ktoś ten telefon? Będzie to dobry zakup?
#telefony #samsung #samsunga52s5g
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@syjusz: zobacz w ustawieniach jaką masz końcówkę w wersji modemu. Ustawienia - telefon informacje - informacje o oprogramowaniu.

Gdy miałem końcówkę AUH3 telefon nagrzewał się i też wytrzymywał około 4h na ekranie. Po zainstalowaniu nowszej wersji systemu problem zniknął. Wytrzymuje mi tak 6,5 - 7h w zależności od użycia. Dodatkowo w pracy każdy telefon drenuje baterię to czas pracy nieco się skraca. Po prawej stronie bateria po aktualizacji softu.
d.....y - @syjusz: zobacz w ustawieniach jaką masz końcówkę w wersji modemu. Ustawien...

źródło: comment_16336261381z6YauyS2KFwBgkypmRsfb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@SzalomMosterdzieju: 1499 zł + etui za kilkadziesiąt złotych, które obniżało cenę telefonu o 300 zł (był za 1799 zł). Obecnie zrobili tak jak z S20 FE - podnieśli cenę z powodu zwrotu xxx zł na konto. S20 FE bez promocji zwrotu bywał w okolicach 2000 zł, a gdy już pojawiła się akcja ze zwrotem 800 zł cena telefonu wzrosła o... 800 zł. Na Pepperze udało się załapać na 800 zł
d.....y - @SzalomMosterdzieju: 1499 zł + etui za kilkadziesiąt złotych, które obniżał...

źródło: comment_1633808708DNeLNogMqDivcAS24iEEHK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Od lat zadaję sobie to pytanie, ciągle nie mam odpowiedzi.

Dlaczego ludzie kupują telefony na abonament?

Liczę sobie to co jakiś czas, szczególnie jak myślę o zmianie i nigdy mi to nie wychodzi sensownie.
Trzeba brać droższy abonament niż jest potrzebny, aby kupić lepszy telefon.
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@anonim1133: tutaj plus dla Ciebie, 2 numery za 3 dyszki to bardzo spoko rzecz :) w plusie roznica miedzy abo 25, 35 i 45 to tylko ilosc GB miesiecznie w pakiecie :) zrobilem maly wywiad i S21+ w abo 25 i 35 nie jest dostepny, wiec teoretycznie mozna zalozyc, ze do ceny telefonu musze doliczyc to 10zl miesiecznie przez 2 lata :)
  • Odpowiedz
Mireczki, poszukuję czegoś do 2500zł, po wstępnym przejrzeniu rankingów, spodobał mi się TCL 55C725 (który jest w ciut wyższej cenie, ale niech będzie), ale doczytałam się o dwóch rzeczach: smużeniu w szybkich scenach i niekiedy problemach z Android TV. Czy ktoś z posiadaczy mógłby mi powiedzieć, czy to faktycznie występuje i przeszkadza?

Jako alternatywę znalazłam Samsung UE55AU7192. Który z nich będzie lepszy?

Będę używać do grania po HDMI/oglądania filmów/F1, wymagany rozmiar 55''.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lililijka: Ja mam 2 TCL w domu, jeden od dwóch lat drugi nieco krócej. Używane do naziemnej i do konsoli. Android działa bez przeszkód, ale nie mam porównania z innym producentem który instaluje androida, więc nie mam odniesienia czy działa szybciej/wolniej.

samsung mimo wszystko pewniejsza firma


@Farfetch_d: Pewniejsza w rozpoznawalności - ludzie kupują "bo znają". Tyczy się to marek typu wymieniona oraz LG czy inne Philipsy.
A
  • Odpowiedz
Jaki smartwatch polecacie do 600/700zł? Potrzebuję na prezent, nie jest on dla osoby bardzo aktywnie fizycznej, raczej zależy mi na dobrej jakości, fajnym wyglądzie i funkcjonalności. Solenizant ma telefon samsung ale podobno smartwatche samsunga trzeba ładować co dwa dni. W cenie do 400zł podobno Amazfity są dobre, pytanie czy warto dopłacać do czegoś innego?
#smartwatch #watchboners #xiaomi #samsung
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Slejpnir jak ktos nie potrzebuje rozmawiania przez zegarek i pamięci wewnętrznej na muzykę to polecam amazfita gts/gtr 2E.Jednak jak komuś na tym zalezy to amazfit gts/gtr 2 będzie lepszym wyborem
  • Odpowiedz
Od wczoraj mam problem z #samsung galaxy note 10 plus. Słuchawki nie działają, a po podłączeniu przewodu ładowania komunikat jak z obrazka. Oczywiście nie ładuje. Telefon na gwarancji, więc ostatecznie wyląduje na serwisie (chociaż obawiam się diagnozy ze to po powodzi i inne kwiatki). Pytanie, czy to, że wrzuciłem soft z innego regionu powoduje że nie ma gwarancji na niego, czy to nie ma znaczenia?
#telefony #android
ravnov - Od wczoraj mam problem z #samsung galaxy note 10 plus. Słuchawki nie działaj...

źródło: comment_1632992695pDYe0BLTWHxM4ctH5k6hEL.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie, czy to, że wrzuciłem soft z innego regionu powoduje że nie ma gwarancji na niego, czy to nie ma znaczenia?


@ravnov: To moze byc powod odrzucenia gwarancji. Skad oni teraz maja wiedziec czy ten komunikat albo ewentualne problemy nie sa wina softu.

Po 2, i tak pewnie by powiedzieli, ze dostala sie tam wilgoc z twojej winy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ravnov: Najpierw igiełką, bo wtykanie wtyczki ugniata śmieci na dole portu i z czasem wchodzi coraz mniej. Potem już co znajdę, trochę sprężonego powietrza niebezpośrednio, jakieś waciki na patyczku, czasem nasączam je płynem do czyszczenia styków.
  • Odpowiedz
Szukam duzej lodowki side-by-side budzet max 3-3,5k do domu goscinnego. Zalezy mi na gabarytach i prostocie. Nie musi miec kostkarki, dozownika wody, wyswietlacza lcd, etc. Generalnie im prostsza tym lepsza. Z tego co widzialem to polecane sa haier hrf521 oraz #beko gno4331pnx. Z wyzszej polki wchodzi juz #samsung ale nie wiem czy az tyle doplacac? czy ktos mial podobny dylemat i moze podzielic sie swoimi wrazeniami?

#agd
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#smartwatch #galaxywatch #samsung
Witam, kupilem sobie dzisiaj samsunga galaxy watch classic 4 jest to mój pierwszy raz z smartwatchem
Problem mam taki, że nie widzie aplikacji messenger w zegarku ani nie da się jej pobrać na zegarek bo po prostu nie widac jej w sklepie na zegarku
czy wgl jest messenger na zegarku ?
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aktualnie mam 53% baterii i pokazuje ponad 21h do wyładowania
Włączony mam AOD reszta wyłączona
To zależy od tego czy masz lokalizacje włączoną czy wykrywa Ci trening automatycznie itd
Moim zdaniem nie ma znaczenia ta bateria po prostu wieczorem sobie go ładujesz i możesz mieć wszystko odpalone przez cały dzień.
  • Odpowiedz
Mirki ładowarka Samsung przestała ładować, otworzyłem ją i coś tam widać - element 513 i jego okolice wygląda jakby się spaliły, czy dobrze myślę? Czy to może po prostu kalafonia?

Najgorzej że nie minął rok od zakupu telefonu do którego ładowarka była dołączona, ale minęło 6 msc. Więc po przeczytaniu w necie że 6 msc na akcesoria Samsung daje, postanowiłem ją otworzyć.

Po otwarciu dowiedziałem się jednak że jako iż była w
Panda1112 - Mirki ładowarka Samsung przestała ładować, otworzyłem ją i coś tam widać ...

źródło: comment_1632922165BOEiIVidozcfw47Weg8idl.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki i Mirabelki,
zawsze mi pomagaliście, jak byłam w potrzasku. Tym razem problem jest o wiele większy... nie działa mi telefon. A jak wiadomo - bez telefonu, to jak bez ręki.

Wyjaśnię pokrótce przebieg usterki mojego Samsunga Galaxy M51:
1. Połączenia przychodzące i wychodzące nie działają od dzisiejszego południa
2. Naturalnie więc wyłączyłam telefon, aby uruchomić go ponownie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gawix: mam s10e kupionego kilka miesiecy po premierze, bateria mi juz troche doskwiera.
Upewnij sie ze pasuje Ci element do odblokowania palcem. Dla wielu osob jest to problem.
A poza tym to calkiem solidny telefon.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gawix: można sprawdzić sprawność baterii aplikacją PhoneINFO, a tak to zwróciłbym uwagę na wypalenie AMOLEDA
  • Odpowiedz
orientuje sie ktos czy przejsciowka usb-c apple bedzie dzialac do samsunga galaxy tab 7 fe ?

wiem, ze ugreena zwyklego nie lyka galaxy tab 7 fe - nieobslugiwane urzadzenie, ale apple ma podobno DAC w tej przejsciowce...
https://www.apple.com/pl/shop/product/MU7E2ZM/A/przej%C5%9Bci%C3%B3wka-ze-z%C5%82%C4%85cza-usb-c-na-gniazdo-s%C5%82uchawkowe-35-mm

#apple #iphone #samsung #galaxy #tablety #telefony #gsm
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rybak17: @LuxikT: samsung galaxy tab 7 fe dziala z przejsciowka usb c <> audio - doskonale dziala z apple dac converter - dla potomnych
jesli tylko kabelek bylby grubszy i mocniejszy to bylo juz calkiem super - ale dziala najwazniejsze - i cena mniej niz 50zl ( ͡° ͜ʖ ͡°) darmowa wysylka z apple - expresowa - super
  • Odpowiedz
witaam telewizor 65" do +- 4k , tylko telewizja która leci po pare godzin dziennie i netflix , więc oled odpada i to nawet nie ten budżet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
faworytem chyba jest; https://www.x-kom.pl/p/642602-telewizor-60-69-sony-ke-65xh9005.html

ale druga opcja też wydaje się chyba w miare sensowna?
https://www.x-kom.pl/p/627786-telewizor-60-69-samsung-qe65q77aa.html
nie znam więc wole dopytać, są jakieś lepsze
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@YKR23: jakiś czas temu wyrwałem qleda Qn85a od samsunga za 3800zł w RTV euro AGD. Świetna cena jak za taki model. Jeżeli gdzieś jeszcze za taka cenę znajdziesz to mocno polecam.
  • Odpowiedz