Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
- 2
@CeZiK_: Samsung to ma głowę do designu. Potwornie brzydka wyspa aparatów
@CeZiK_: Elo pracuje w samsungu, tu łap lepsze
źródło: comment_1632505811aIp00oFVBqVyrmTz3sP42O.jpg
Pobierz- 0
Wiadomo, kiedy #disneyplus będzie w Polsce? I jeżeli mam tegorocznego neo qleda od #samsung to mogę liczyć na dodanie apki do listy programów za pośrednictwem aktualki? Sorry za głupie pytanie, ale to w sumie mój pierwszy prywatny telewizor.
Zerwałem oryginalną folię ochronną z ekranu z mojego #samsung #s10 po 2.5 roku i całkiem inny telefon. Dobrze widać nawet w dużym słońcu. Folia już była starta i przez to chyba że odbijała światło. Lepiej też teraz paluszkiem przesuwać po ekranie, tak gładko. Polecam ten stan
#android #czujedobrzeczlowiek
#android #czujedobrzeczlowiek
- 0
#samsung #telewizory
Możecie polecić jakąś stronkę która pomoże mi z najlepszymi ustawieniami obrazu? Co zaznaczyć i co zmienić :)
Mam tv: 55" UHD 4K Smart TV NU7472
Możecie polecić jakąś stronkę która pomoże mi z najlepszymi ustawieniami obrazu? Co zaznaczyć i co zmienić :)
Mam tv: 55" UHD 4K Smart TV NU7472
- 0
siema Mireczki, mam dosyc ciezka sprawe do ogarniecia z telefonem takze opisze w skrocie sprawe i co chce uzyskac..
Generalnie s--------l mi sie wyswietlacz w moim samsung a9 (2018), dotyk dziala bo cudem odebralem polaczenie i nawet budzik wylaczylem, usb dziala tylko ze wgl nie widzi go na kompie jak go podlaczam i tu zaczyna sie problem (jak podlaczam ladowarke to laduje bo byl dzwiek i wibracja) bo chcialem przez kabel HDMI -
Generalnie s--------l mi sie wyswietlacz w moim samsung a9 (2018), dotyk dziala bo cudem odebralem polaczenie i nawet budzik wylaczylem, usb dziala tylko ze wgl nie widzi go na kompie jak go podlaczam i tu zaczyna sie problem (jak podlaczam ladowarke to laduje bo byl dzwiek i wibracja) bo chcialem przez kabel HDMI -
@Sicarios: w Androidzie od szóstki czy siódemki jest tak że żeby rozpocząć transfer danych trzeba wybrać tryb pamięci masowej albo przesyłu zdjęć. Nie wiem jak jest w Samsungu, u mnie w Xiaomi po podpięciu do kompa jest monit czy chce tylko ładowanie czy coś innego - możesz obczaić na YT jak to wygląda i próbować kliknąć na ślepo.
Alternatywnie użyj jakiegoś oprogramowania do zrzucania zawartości na kompa, Samsung Kies czy
Alternatywnie użyj jakiegoś oprogramowania do zrzucania zawartości na kompa, Samsung Kies czy
- 0
@rybeczka: priv ;)
Jest ktos w stanie powiedziec jak wygladaja wibracje w nowych galaxy watchach w porownaniu do active 2? W active 2 byly tragiczne,praktycznie w ogole ich nie czulem na rece ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#smartwatch #samsung #galaxywatch #galaxywatch4
#smartwatch #samsung #galaxywatch #galaxywatch4
@EyesWideShut: Co xD Jak dla mnie wibracje w Active 2 są mega wyczuwalne, więc to pewnie kwestia gustu i najlepiej będzie jak sam przetestujesz Watcha 4
Komentarz usunięty przez autora
- 1
Fajny ten xkom, dawno tam nie kupowałem - zobaczyłem że jest fajna promocja na Samsunga Tab S7+ w cenie 3699 za wersję 8/256 GB. Zamówione, opłacone i od kilku dni w realizacji, zadzwoniłem z zapytaniem kiedy tablet znajdzie się w moich rękach, okazało się że nie mają już tych tabletów na stanie xD Jak ktoś lubi się trochę podenerwować to polecam.
#xkom #oszukujo #samsung
#xkom #oszukujo #samsung
@GonzoMMz Poczekaj, z s20 fe było to samo, po trzech dniach wysłali.
- 0
@hieronimgieroslawski: czyli rozumiem że to nie jest pierwszy przypadek gdzie mimo dostępności na stronie, sprzedają coś czego realnie nie mają w magazynach? xD Super sklep, najlepsze jest to że pracownik mi powiedział że oni nie wiedzą kiedy tablety będą i żebym sobie zostawił tak zamówienie jako rezerwacje....
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@ph0212: wątpię by S21+ i Ultra pojawiły się w okolicach 3000 zł. Tym bardziej Ultra, którego wycenili na prawie 6 tysięcy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@ph0212: pojawił się S21 za 2999 zł w Euro AGD.
źródło: comment_1632469163GiDd3aau6Kdme5IAsKVxab.jpg
Pobierz- 0
- 0
Mirki czy coś wiadomo na temat premier telefonów #samsung A72 5G i A82 ? Jak szukam po Internetach to tylko dziwne azjatyckie anglojęzyczne strony aktualnie coś na ten temat piszą, a "normalne" są z wiosny i zapowiadały premiery latem/jesienią 2021
#telefony #smartfon #kiciochpyta
#telefony #smartfon #kiciochpyta
Hej, chciałbym zapytać czy telewizor (samsung gu43tu8079u) z dvb-t2 będzie odbierać polska telewizję naziemna? Probuje i niestety nie.
#telewizory #samsung #pytanie
#telewizory #samsung #pytanie
Szybka ankieta
Samsung ma wszystko, OnePlus w sumie też, ale jest zaokrąglony czego nie lubię i to chińczyk. Asus nie ma indukcyjnego ładowania i wodoodporności.
Co brać? Kto dłużej będzie wspierać oprogramowanie (choć i tam mi pewnie pęknie po 2 latach)
Ktoś coś?
#android #oneplus #samsung #asus #smartfon
Samsung ma wszystko, OnePlus w sumie też, ale jest zaokrąglony czego nie lubię i to chińczyk. Asus nie ma indukcyjnego ładowania i wodoodporności.
Co brać? Kto dłużej będzie wspierać oprogramowanie (choć i tam mi pewnie pęknie po 2 latach)
Ktoś coś?
#android #oneplus #samsung #asus #smartfon
jaka komórka wariacie?
- OnePlus 8 Pro 54.2% (26)
- Asus ZenFone 8 Flip 2.1% (1)
- Asus ZenFone 8 6.3% (3)
- Samsung Galaxy S20 FE 5G 37.5% (18)
- 1
@niegwynebleid: ZenFone 8 ma problem z brickowaniem, "asus zenfone 8 ramdump" w google.
@emitar: Mi bardziej odpowiada Asus, ale obawiam się o jakość wykonania. W Asusie masz często jakieś fajne bajery i praktycznie czysty Android. W Samsungu trzeba się przyzwyczaić. W Asusie MUSI jedna rzecz być nie tak, w tym przypadku to chyba cena (o jakieś 500 zł za duża). Jeśli chcesz mieć ładowanie indukcyjne, to Samsung inaczej to bym wybrał Asusa. Na inne syfy typu Xiaomi czy OnePlus to już nie patrzę,
- 0
Cześć,
myślałem nad zakupem suszarki bębnowej nie za miliony monet. Chciałem się zapytać jakie marki/modele byłyby polecane? Z tego co czytałem/przeglądałem Internet to widziałem, że polecane były ogólnie #bosch #siemens czy #lg natomiast marki takie jak #electrolux czy #samsung mniej (pierwsza z racji tego, że potrafi niszczyć i kurczyć, a niektóre modele miały wady konstrukcyjne z jakimś paskiem czy czymś, Samsung z
myślałem nad zakupem suszarki bębnowej nie za miliony monet. Chciałem się zapytać jakie marki/modele byłyby polecane? Z tego co czytałem/przeglądałem Internet to widziałem, że polecane były ogólnie #bosch #siemens czy #lg natomiast marki takie jak #electrolux czy #samsung mniej (pierwsza z racji tego, że potrafi niszczyć i kurczyć, a niektóre modele miały wady konstrukcyjne z jakimś paskiem czy czymś, Samsung z
- 0
@Fushnikov: była promocja w media expert https://www.pepper.pl/promocje/suszarka-bosch-wth85v0spl-437294 ale niestety jest już po
- 0
- 0
Cześć Mirki,
Zakupiłem ostatnio piekarnik Samsung Dual Cook Flex i po zamontowaniu przez stolarza, górne drzwiczki odstają na około 1cm. Wygląda to conajmniej dziwnie, jeszcze nie włączałem piekarnika, więc nie wiem czy działa, ale zakładam, że będą problemy. Support samsunga mówi, że te drzwiczki tak mają i że to normalne. To tym bardziej dziwne bo po drugiej stronie ta przerwa jest dwa razy mniejsza. Ma ktoś podobny piekarnik? Jak to u was
Zakupiłem ostatnio piekarnik Samsung Dual Cook Flex i po zamontowaniu przez stolarza, górne drzwiczki odstają na około 1cm. Wygląda to conajmniej dziwnie, jeszcze nie włączałem piekarnika, więc nie wiem czy działa, ale zakładam, że będą problemy. Support samsunga mówi, że te drzwiczki tak mają i że to normalne. To tym bardziej dziwne bo po drugiej stronie ta przerwa jest dwa razy mniejsza. Ma ktoś podobny piekarnik? Jak to u was
źródło: comment_16322289215nBFDKL1SkWPsUcdL9XKTg.jpg
Pobierz- 1
Jaki smartfon do 2500zł? myślę nad s20fe 5G, ale rozmawiałem z ziomkiem z Orange i podobno nie opłaca się go teraz kupować, bo w październiku wychodzi s21fe, który droższy podobno ma nie być. Chyba że jakiś iPhone godny polecenia do tej ceny? Chętnie bym spróbował telefonu z Apple'a
#smartfony #apple #samsung #telefony #elektronika
#smartfony #apple #samsung #telefony #elektronika
Komentarz usunięty przez moderatora
@mDvMatti: na pewno będzie droższy, chyba nie liczysz ze model nowy będzie w cenie starego o_o


























#smarttv