Słuchajcie, mam dylemat. Zastanawiam się czy kupić używanego IPhone Xs Max czy nowego Galaxy a52s. Spytacie czemu IPhone, otóż od jakiegoś czasu mam MacBooka i chciałbym doświadczyć tej mistycznej magii zamkniętego ekosystemu Apple. No ale znów w tej samej kwocie Samsung będzie nowy i pewnie nieco lepszy. Pytanie tylko jak bardzo lepszy i jak bardzo ma to znaczenie podczas użytkowania telefonu głównie do social mediów plus pykania od czasu do czasu paru
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oczywiście, że iPhone’a. XS Max to wciąż całkiem żwawa bestia, która spokojnie posłuży jeszcze 2 albo nawet 3 lata. Na Androida nie warto nawet splunąć.
  • Odpowiedz
Kupiłem nową lodówkę Samsunga No Frost z Digital Inverterem. Po transporcie odczekała 5-6 godzin według zaleceń dostawcy. Lodówka chłodzi dobrze, ale pracuje bardzo głośno. Ustawiona jest z odpowiednimi odstępami i lekko odchylona do tyłu na nóżkach. Słychać kompresor i dźwięk szurania. Boki nie grzeją się mocno, ale są ciepłe Czytałem, że to wynika z tego, że lodówka musi się ustabilizować od nowości i może to trwać nawet kilka dni. Martwić się, czy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@p4niccc: No Frost działają cały czas - najwidoczniej trzeba przywyknąć. U mnie jakby trochę przyciłcha, ale nadal czasem wbija na obroty i hałasuje mocno. Przestało mi to przeszkadzać z konieczności :D. Jedyne co wkurza to czasem wibracje, które powodują, że zawartość lodówki tłucze się czasem głośno (np słoiki lub butelki). Różnie bywa.
  • Odpowiedz
Mirki, mój telefon się zbuntował czy ki diabeł i odmówił współpracy. Nie mogę nigdzie zadzwonić (komunikat ,,Połączenie nie może być zrealizowane"), z internetu skorzystać nie mogę, wysłać SMS również. Zasięg jest w porządku, inni mogą do mnie normalnie zadzwonić. Pacjent to Samsung Galaxy S6. Abonament w Orange i z ich strony nie ma problemu, wszystkie rachunki opłacone, żadnych problemów technicznych z ich strony. Czy ktoś miał już podobnie albo poznał sposób na
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Myhell: ostatnie co mi przychodzi do głowy to sprawdzenie karty sim w innym telefonie oraz innej karty sim w twoim
ten samsung jest dwusimowy? co jak zmienisz slot karty na drugi?
  • Odpowiedz
Hejka
Szykuje się do kupienia pierwszego smartfona z wyższej półki. Zależy mi głównie na komforcie użytkowania, wydajności, niezawodności i jakości zdjęć oraz filmów. Od samego początku nastawiałem się głównie na iPhone'a 12 w wersji 64 gb (3599 zł). Mam tylko obawy o małą pamięć - prawdopodobnie będę korzystać z iCloud, jednak chciałbym też po kilku latach sprzedać ten telefon i słyszałem, że łatwiej będzie sprzedać wersję 128 gb (3849 zł). Jednak czy

który wybrać?

  • iPhone 12 64gb 7.9% (7)
  • iPhone 13 58.4% (52)
  • Samsung Galaxy s21 16.9% (15)
  • iPhone 12 128gb 16.9% (15)

Oddanych głosów: 89

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gosczbieszczad1: różnice między 12 a 13 nie są warte imo 600 złotych, 350 już prędzej. Więc jeśli koniecznie chcesz 128gb to bierz 13, jak zmieścisz się na 64, co przy korzystaniu z iCloud do zdjęć chociażby trudne nie jest to nie warto dokładać do 13. Androidy jak to androidy, zdecydowanie mniej odzyskasz kasy po kilku latach, ale masz inny, bardziej otwarty system, za to z krótszym wsparciem. Jak nie miałeś
  • Odpowiedz
Mam taki problem, że dzwoniąc z jednego telefonu na drugi dostaję powiadomienie "użytkownik nie przyjmuje połączeń przychodzących". Nie blokowałam drugiego numeru ani nie zmieniałam nic w ustawieniach, inne telefony normalnie mogą się dodzwonić. Jakieś pomysły gdzie leży problem? Dodam, że obydwa telefony to #samsung
#play #telefony
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bartekpolska: Branie w abonament w 2021? Raty jeszcze rozumiem, bo można sobie jakoś budżet zaplanować, a jak są 0% to i nic na tym nie stracić względem kupowania za gotówkę… ale abonament???
  • Odpowiedz
#android #samsung #gsm #smartfon Mam telefon z zepsutym klawiszem vol+. Przy starcie - telefon ciagle mi wchodzi w recovery. Co mogę z takim fantem zrobic? Zalezy mi aby telefon uruchomic tak, by przeszedł normalnie do systemu.
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niezależnie od modelu, czy Samsung Galaxy jest w pętli restartu, restart urządzenia w trybie awaryjnym. Aby to zrobić:

Naciśnij i przytrzymaj klawisz zasilania, aby włączyć urządzenie. Gdy pojawi się logo Samsung, przytrzymaj klawisz głośności w górę, aby otworzyć ekran blokady. Następnie wybierz opcję Tryb awaryjny.

Jeśli jesteś w stanie korzystać z urządzenia mobilnego w trybie awaryjnym, może okazać się, że nowy firmware uszkodzone dane w pamięci urządzenia. Jeśli jest to przypadek,
  • Odpowiedz
@skitel112 S20 miał też problemy z Exynosem 990, chodzi o nagrzewanie się i większe zużycie energii, niż wersja na USA ze Snapdragonem. W S21 już to poprawiono.

Używkę S20 za poniżej 2k bym rozważył, ale nowego za 3k nie.
  • Odpowiedz
@moniks1501: Jego wydajność wygląda trochę słabo, jak na tą cenę, modele innych marek w tym budżecie wypadają zauważalnie lepiej. Do tego 4GB ramu za ok. 1000 zł to jakieś nieporozumienie.
  • Odpowiedz
Szybkie pytanie:
Jaki smartfon kupić do 3,5k zł?
iPhone odpadają, ekran nie może być większy niż 6,2 cala i musi być dobra bateria.
Ktoś coś poleci oprócz S21?
#telefony #smartfon #samsung
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#samsung A41 #android 11 - mam żonę w kontaktach oznaczoną jako "ulubiony". Mam też w telefonie regułę "Nie przeszkadzać", ale z dodanym wyjątkiem: przpuszczaj powiadomienia/połączenia od kontakow ulubionych. Problem mam taki, że jak żona pisze do mnie na WhatsApp to dostaję powiadomienie z dźwiękiem. Ale jak dzwoni przez WhatsApp to głucha cisza, żadnego dźwięku. Działało mi to w starym telefonie bez problemu (Android 8). Jak to ugryźć w
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć, kupiłem pewnej osobie kabel usb-c do hdmi żeby z telefon przesyłać obraz na telewizor i pojawił się problem że z telefonu tej osoby nie idzie obraz przez hdmi na telewizor samsung. Próbowałem z mojego telefonu samsung s9 i działa z nowego huawei mojego brata i działa, to znaczy wszystko się samo właściwie robi i obraz się dubluje albo można sobie zmienić tryb jako telefon-touchpad i wteyd obraz na telewizorze wygląda jak
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kiciuk: telefon mojego brata jest marki huawei i też przesył obrazu przez kabel działa. Czyli wychodzi na to że to przez standard złącza usb bo jest 2.0 a kabel jest na 3.0? Jeśli tak to trochę się wyjaśniło ale kabel i tak zostawię może się przydać.
  • Odpowiedz
@SargonofAkkad: Tak, jeśli chce się używać displayport( te przejściówki najczęściej mają konwerter z displayport na HDMI) telefon musi mieć USB3 i odpowiednie ścieżki poprowadzone z procesora/DPU
Slimport i MHL działały także na standardowym porcie USB2 ale to była zabawa z MUXami pozatym to były dodatkowe układy w telefonach takich jak starsze samsungi galaxy S ileś.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mgr_rybak: @kamiyama89: nie bierz Samsunga, mam dwóch znajomych z lodówką Samsunga i każdy odradza. Jeden ma problem z tym, że lodówka nie trzyma temperatury, najpierw mocno chłodzi by parę dni później zesrać się i utrzymywać temperaturę pokojową, i tak cyklicznie. Były problemy z serwisem, bo sobie nie radził. Drugi znajomy też ma podobne problemy z lodówką.
  • Odpowiedz
#samsunga40 vs #pixel4a

Chcę kupić telefon "kompaktowy" do 2k, jestem mało wymagającym użytkownikiem.
Mocno rozważam Google Pixel 4a (s10e nieco przekracza budżet), ale...
widząc "niewiele gorszy" parametrami Samsung Galaxy A40 w dużo niższej cenie (1900zł vs 900zł) nie wiem czy nie wybrać tańszego i po prostu szybciej go wymienić w razie czego.

Waham
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#samsung #galaxy #galaxybuds #sluchawki #smartfon
Witajcie, chciałbym się zapytać które słuchawki lepiej kupić - galaxy buds pro czy galaxy buds 2? Czy są w ogóle istotniejsze różnice między nimi, żeby można było powiedzieć, że jedne są lepsze od drugich?
Zapraszam do dyskusji :-)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach