Wszystko
Najnowsze
Archiwum
23
Masz Samsunga, to nie masz gwarancji i jak klient jest olewany wersja na 2021

Tutaj historia jak jesteśmy traktowani przez producenta, czyli ludzie gorswzego sortu kupując wadliwy sprzęt za te same pieniądze co za sprawny sprzęt. Gwarancja u samsunga nie isteniej.
z- 20
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Kupiłem nową lodówkę Samsunga No Frost z Digital Inverterem. Po transporcie odczekała 5-6 godzin według zaleceń dostawcy. Lodówka chłodzi dobrze, ale pracuje bardzo głośno. Ustawiona jest z odpowiednimi odstępami i lekko odchylona do tyłu na nóżkach. Słychać kompresor i dźwięk szurania. Boki nie grzeją się mocno, ale są ciepłe Czytałem, że to wynika z tego, że lodówka musi się ustabilizować od nowości i może to trwać nawet kilka dni. Martwić się, czy
@Sangreal: te urządzenia tak już mają. Moja lodówka też chodzi bardzo głośno. To też Samsung.
- 1
@p4niccc: No Frost działają cały czas - najwidoczniej trzeba przywyknąć. U mnie jakby trochę przyciłcha, ale nadal czasem wbija na obroty i hałasuje mocno. Przestało mi to przeszkadzać z konieczności :D. Jedyne co wkurza to czasem wibracje, które powodują, że zawartość lodówki tłucze się czasem głośno (np słoiki lub butelki). Różnie bywa.
- 0
Mirki, mój telefon się zbuntował czy ki diabeł i odmówił współpracy. Nie mogę nigdzie zadzwonić (komunikat ,,Połączenie nie może być zrealizowane"), z internetu skorzystać nie mogę, wysłać SMS również. Zasięg jest w porządku, inni mogą do mnie normalnie zadzwonić. Pacjent to Samsung Galaxy S6. Abonament w Orange i z ich strony nie ma problemu, wszystkie rachunki opłacone, żadnych problemów technicznych z ich strony. Czy ktoś miał już podobnie albo poznał sposób na
Hejka
Szykuje się do kupienia pierwszego smartfona z wyższej półki. Zależy mi głównie na komforcie użytkowania, wydajności, niezawodności i jakości zdjęć oraz filmów. Od samego początku nastawiałem się głównie na iPhone'a 12 w wersji 64 gb (3599 zł). Mam tylko obawy o małą pamięć - prawdopodobnie będę korzystać z iCloud, jednak chciałbym też po kilku latach sprzedać ten telefon i słyszałem, że łatwiej będzie sprzedać wersję 128 gb (3849 zł). Jednak czy
Szykuje się do kupienia pierwszego smartfona z wyższej półki. Zależy mi głównie na komforcie użytkowania, wydajności, niezawodności i jakości zdjęć oraz filmów. Od samego początku nastawiałem się głównie na iPhone'a 12 w wersji 64 gb (3599 zł). Mam tylko obawy o małą pamięć - prawdopodobnie będę korzystać z iCloud, jednak chciałbym też po kilku latach sprzedać ten telefon i słyszałem, że łatwiej będzie sprzedać wersję 128 gb (3849 zł). Jednak czy
który wybrać?
- iPhone 12 64gb 7.9% (7)
- iPhone 13 58.4% (52)
- Samsung Galaxy s21 16.9% (15)
- iPhone 12 128gb 16.9% (15)
@gosczbieszczad1: różnice między 12 a 13 nie są warte imo 600 złotych, 350 już prędzej. Więc jeśli koniecznie chcesz 128gb to bierz 13, jak zmieścisz się na 64, co przy korzystaniu z iCloud do zdjęć chociażby trudne nie jest to nie warto dokładać do 13. Androidy jak to androidy, zdecydowanie mniej odzyskasz kasy po kilku latach, ale masz inny, bardziej otwarty system, za to z krótszym wsparciem. Jak nie miałeś
Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
Mam taki problem, że dzwoniąc z jednego telefonu na drugi dostaję powiadomienie "użytkownik nie przyjmuje połączeń przychodzących". Nie blokowałam drugiego numeru ani nie zmieniałam nic w ustawieniach, inne telefony normalnie mogą się dodzwonić. Jakieś pomysły gdzie leży problem? Dodam, że obydwa telefony to #samsung
#play #telefony
#play #telefony
- 0
@furyknajpydyskretnychlod: nie było doładowane kilka miesięcy, ale za to inne numery mogą się dodzwonić więc nie wiązałam tego z doładowaniem
@rroarr: format tamtego telefonu zrob (wczesniej backup kontaktow i czego tam chcesz)
@bartekpolska: Branie w abonament w 2021? Raty jeszcze rozumiem, bo można sobie jakoś budżet zaplanować, a jak są 0% to i nic na tym nie stracić względem kupowania za gotówkę… ale abonament???
- 1
@asunez: a zakładając spadek wartości pieniądza to w zasadzie się zarabia xD
- 0
@Masny69: serwis GSM czy punkt GSM podejść zapytać czy coś się da zrobić.
Bez naprawy nic nie wymyślisz. Nowy tel też rozważ
Bez naprawy nic nie wymyślisz. Nowy tel też rozważ
Niezależnie od modelu, czy Samsung Galaxy jest w pętli restartu, restart urządzenia w trybie awaryjnym. Aby to zrobić:
• Naciśnij i przytrzymaj klawisz zasilania, aby włączyć urządzenie. Gdy pojawi się logo Samsung, przytrzymaj klawisz głośności w górę, aby otworzyć ekran blokady. Następnie wybierz opcję Tryb awaryjny.
Jeśli jesteś w stanie korzystać z urządzenia mobilnego w trybie awaryjnym, może okazać się, że nowy firmware uszkodzone dane w pamięci urządzenia. Jeśli jest to przypadek,
• Naciśnij i przytrzymaj klawisz zasilania, aby włączyć urządzenie. Gdy pojawi się logo Samsung, przytrzymaj klawisz głośności w górę, aby otworzyć ekran blokady. Następnie wybierz opcję Tryb awaryjny.
Jeśli jesteś w stanie korzystać z urządzenia mobilnego w trybie awaryjnym, może okazać się, że nowy firmware uszkodzone dane w pamięci urządzenia. Jeśli jest to przypadek,
@skitel112 Nie opłaca się. S21 można kupić za tyle samo, co jest raczej lepszą opcją.
@skitel112 S20 miał też problemy z Exynosem 990, chodzi o nagrzewanie się i większe zużycie energii, niż wersja na USA ze Snapdragonem. W S21 już to poprawiono.
Używkę S20 za poniżej 2k bym rozważył, ale nowego za 3k nie.
Używkę S20 za poniżej 2k bym rozważył, ale nowego za 3k nie.
konto usunięte via iOS
- 0
@stol_z_powylamywanymi_nogami: dobrze wiedzieć :) teraz nie wymieniam bo się ubezpieczenie nie kończy, ale po czterech latach lepiej mieć nową matryce i może kolejne cztery podziała :D
- 1
@v1lk mam gwarancję :)
konto usunięte via iOS
- 0
- 0
@dulux23: Czemu? Jest wszędzie polecany
- 0
@moniks1501: Jego wydajność wygląda trochę słabo, jak na tą cenę, modele innych marek w tym budżecie wypadają zauważalnie lepiej. Do tego 4GB ramu za ok. 1000 zł to jakieś nieporozumienie.
- 0
- 1
@klinQQ: Dużo mniejszy https://www.ceneo.pl/107595021
@klinQQ: myślałem o czekaniu na Samsung Galaxy S21 FE, ale z tego co widzę to będzie większy od tego zwykłego S21 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
a będzie coś? planuję zakup w okolicy listopada.
@klinQQ: myślałem o czekaniu na Samsung Galaxy S21 FE, ale z tego co widzę to będzie większy od tego zwykłego S21 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@klinQQ: Pixel 4a
#samsung A41 #android 11 - mam żonę w kontaktach oznaczoną jako "ulubiony". Mam też w telefonie regułę "Nie przeszkadzać", ale z dodanym wyjątkiem: przpuszczaj powiadomienia/połączenia od kontakow ulubionych. Problem mam taki, że jak żona pisze do mnie na WhatsApp to dostaję powiadomienie z dźwiękiem. Ale jak dzwoni przez WhatsApp to głucha cisza, żadnego dźwięku. Działało mi to w starym telefonie bez problemu (Android 8). Jak to ugryźć w
- 0
@mawojciech: OK, rozumiem. Ale jak napisałem w Android 8 działało to bez problemu.
Cześć, kupiłem pewnej osobie kabel usb-c do hdmi żeby z telefon przesyłać obraz na telewizor i pojawił się problem że z telefonu tej osoby nie idzie obraz przez hdmi na telewizor samsung. Próbowałem z mojego telefonu samsung s9 i działa z nowego huawei mojego brata i działa, to znaczy wszystko się samo właściwie robi i obraz się dubluje albo można sobie zmienić tryb jako telefon-touchpad i wteyd obraz na telewizorze wygląda jak
- 0
@Kiciuk: telefon mojego brata jest marki huawei i też przesył obrazu przez kabel działa. Czyli wychodzi na to że to przez standard złącza usb bo jest 2.0 a kabel jest na 3.0? Jeśli tak to trochę się wyjaśniło ale kabel i tak zostawię może się przydać.
- 0
@SargonofAkkad: Tak, jeśli chce się używać displayport( te przejściówki najczęściej mają konwerter z displayport na HDMI) telefon musi mieć USB3 i odpowiednie ścieżki poprowadzone z procesora/DPU
Slimport i MHL działały także na standardowym porcie USB2 ale to była zabawa z MUXami pozatym to były dodatkowe układy w telefonach takich jak starsze samsungi galaxy S ileś.
Slimport i MHL działały także na standardowym porcie USB2 ale to była zabawa z MUXami pozatym to były dodatkowe układy w telefonach takich jak starsze samsungi galaxy S ileś.
@mgr_rybak: @kamiyama89: nie bierz Samsunga, mam dwóch znajomych z lodówką Samsunga i każdy odradza. Jeden ma problem z tym, że lodówka nie trzyma temperatury, najpierw mocno chłodzi by parę dni później zesrać się i utrzymywać temperaturę pokojową, i tak cyklicznie. Były problemy z serwisem, bo sobie nie radził. Drugi znajomy też ma podobne problemy z lodówką.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
#samsunga40 vs #pixel4a
Chcę kupić telefon "kompaktowy" do 2k, jestem mało wymagającym użytkownikiem.
Mocno rozważam Google Pixel 4a (s10e nieco przekracza budżet), ale...
widząc "niewiele gorszy" parametrami Samsung Galaxy A40 w dużo niższej cenie (1900zł vs 900zł) nie wiem czy nie wybrać tańszego i po prostu szybciej go wymienić w razie czego.
Waham
Chcę kupić telefon "kompaktowy" do 2k, jestem mało wymagającym użytkownikiem.
Mocno rozważam Google Pixel 4a (s10e nieco przekracza budżet), ale...
widząc "niewiele gorszy" parametrami Samsung Galaxy A40 w dużo niższej cenie (1900zł vs 900zł) nie wiem czy nie wybrać tańszego i po prostu szybciej go wymienić w razie czego.
Waham
- 0
#samsung #galaxy #galaxybuds #sluchawki #smartfon
Witajcie, chciałbym się zapytać które słuchawki lepiej kupić - galaxy buds pro czy galaxy buds 2? Czy są w ogóle istotniejsze różnice między nimi, żeby można było powiedzieć, że jedne są lepsze od drugich?
Zapraszam do dyskusji :-)
Witajcie, chciałbym się zapytać które słuchawki lepiej kupić - galaxy buds pro czy galaxy buds 2? Czy są w ogóle istotniejsze różnice między nimi, żeby można było powiedzieć, że jedne są lepsze od drugich?
Zapraszam do dyskusji :-)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez moderatora
@nigdy_mnie_nie_zbanujecie: Weryfikacja dwuetapowa ¯\_(ツ)_/¯ Jak Ci nie pasuje to nie musisz tego używać



























@xurlvx: yyyyyyyyyyy (ʘ‿ʘ)