Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
Ktoś używający One Drive mógłby mi powiedzieć czy jest możliwość robienia kopi zdjęć z tel. tylko z aparatu bez screenshotów? Używam obecnie Google Zdjęcia i mnie trafia jak ponad połowa wszystkich zdjęć to screeny i nie ma opcji, żeby to wyłączyć
#chmura #onedrive #google #googledrive #dyskgoogle #samsung #microsoft
#chmura #onedrive #google #googledrive #dyskgoogle #samsung #microsoft
Mirki, szukam juz tydzien i im wiecej czytam tym bardziej nie potrafie podjac decyzji. Do pensjonatu szukam 11 tv 42 cale, wstepnie rozwazam #samsung albo #philips na pewno musi byc dvbt2 i duzo osob odradza smart tv ( nombo co jak przyjada goscie i kazdy bedzie sie logowal). Co byscie radzili?
#tv #telewizory #tvsat #rtv
#tv #telewizory #tvsat #rtv
@bylembordo jeśli Smart TV to tylko zarządzane lokalnie. Czyli że facto nie dajesz możliwości użytkownikom logować się na netflixy i inne
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Ma może ktoś Samsunga i korzysta z bety #android 12? Mam juz od kilku dni, a dopiero od dzisiaj pojawił się problem z płatnością telefonem, #googlepay mi wywaliło, że telefon nie spełnia standardów bezpieczeństwa przez oprogramowanie, jeszcze wczoraj normalnie płaciłem.
#samsung #s21 #s21ultra #platnoscimobilne
#samsung #s21 #s21ultra #platnoscimobilne
pytanko, bo generalnie zawsze używałem Samsung Health do kroków i innych rzeczy ale po zmianie tel i mianowicie jest problem, bo jak chce wyłączyć wszystkie apki w sensie czyszczenie codzienne to mi całkowicie wyłącza S Health i nie liczy kroków, w ustawieniach dałem żeby nie oszczędzało energii i ciągle działało i jakiś autostart też włączyłem bo chcieli, i jakiś pomysł co zrobić żeby nie wylaczyalo? Tel to Xiaomi poco X3 pro
#
#
- 0
@gooway: poczytam, generalnie jaki polecasz? Słyszałem że jest kilka rodzajów, ja tylko potrzebuje do dokładnego liczenia kroków i snu w zasadzie
@Sicarios to każdy spełnia taką funkcję, sam osobiście mam 5, jeżeli chodzi o 6 to dużej różnicy nie ma, z tego co się orientuję to 6 dodatkowo saturacje krwi mierzy, ale żadnego NFC jeszcze nie ma. od wersji 4 w górę się zastanawiaj, tych niższych już pewnie nie sprzedają bo to sprzed kilku lat
Problem z Samsung M21, ekran dostał p-------a. Efekt stroboskopowy, ekran skacze jak szalony. Przy zmianie jasności wywala praktycznie na biało, ale ekran juz nie skacze góra dół. Spotkał się ktos z czymś takim?
https://streamable.com/adalw0
#samsung #m21 #telefonowyproblem
https://streamable.com/adalw0
#samsung #m21 #telefonowyproblem

- 0
- 1
@gosczbieszczad1:
To ja rozbiję na czynniki, które bierzesz pod uwagę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cena - tu flagowce chyba
To ja rozbiję na czynniki, które bierzesz pod uwagę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cena - tu flagowce chyba
@gosczbieszczad1: iphone 11, chociaz sam kupuję roczną używkę iphone 12 bo jest bardziej poręczna
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
2
Samsung z rekordowym zyskiem operacyjnym - to najlepszy wynik od 3 lat

Zysk operacyjny Samsunga w III kw. wyniósł 15,8 bln wonów koreańskich (13,26 mld dolarów), co daje 28 procentowy wzrost względem II kw. Mimo to, akcje na rynku spadają. Przyczynić się do tego stanu rzeczy mogła prognoza Refinitiv SmartEstimate, który szacował zysk operacyjny na 16,1 bln wonów.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Całkowicie wypadłem z rynku smartfonów, od 6 lat posiadam wysłużonego już iphona 6s. Co obecnie polecilibyście do około 1500zł? #xiaomi #samsung #telefony #smartphone #smartfon
@Blvcksxv: google pixel 4a, tylko nie w PL sklepach.
Całkowicie wypadłem z rynku smartfonów, od 6 lat posiadam wysłużonego już iphona 6s. Co obecnie polecilibyście do około 1500zł?
@Blvcksxv: pamiętaj, że jak kupisz Xiaomi i inne tego typu to 2 lata i masz po aktualizacjach. Modele z 2019 nie dostały już najnowszego Androida. Moim zdaniem - kasa spuszczona w kiblu.
Zresztą to nie bait? Nie słyszałem nigdy żeby ktoś powiedział "dajcie mi Androida, zmęczyło mnie używanie iOS tyle lat"
- 0
@Baszari Z tego wpisu wynika, że chyba się trochę tym factory resetem z bootloadera wkopales. Na szczęście ziomek załączył proces naprawczy.
http://blog.malcom.pl/2020/omijanie-factory-reset-protection-na-androidzie.html
Powodzenia.
http://blog.malcom.pl/2020/omijanie-factory-reset-protection-na-androidzie.html
Powodzenia.
@Baszari Podobna instrukcja po angielsku, w razie czego. Dotyczą innych modeli, ale poza tym że pobierasz combination files dla swojego modelu, to proces jest analogiczny. https://thedroidguy.com/how-to-bypass-factory-reset-protection-frp-on-samsung-galaxy-s10-1100387
#samsung #android #asystentgoogle
Czy ktoś wie jak ustawić domyślną aplikacje na notatki w asystencie Google?
Mimo że mam zainstalowane różne aplikacje np. Google keep, any.do nie wyświetla mi ich w ustawieniach
Czy ktoś wie jak ustawić domyślną aplikacje na notatki w asystencie Google?
Mimo że mam zainstalowane różne aplikacje np. Google keep, any.do nie wyświetla mi ich w ustawieniach
źródło: comment_16336810465OvfiNbOo3wMhAa2pEgcvH.jpg
Pobierz- 0
@Matilus: opcja działa tylko w języku angielskim
- 0
@EpicSlavsquat: Dzięki za info.
Siemano. Jakiś czas temu kupiłem Samsunga a52. Ogólnie wszystko jest w porządku, ale niemiłosiernie w-----a mnie jedna rzecz, a mianowicie tryb nie przeszkadzac, który włącza się sam gdy wsiądę do samochodu/ciągnika. Nie potrafię tego wyłączyć. Może ktoś z Was mi coś podpowie?
#telefony #samsung #pytanie
#telefony #samsung #pytanie
- 2
@ProstyRolnikZPodlasia: Spróbuj wejść w Ustawienia - Google - Bezpieczeństwo osobiste i odznacz Wycisz powiadomienia podczas jazdy.
- 1
@cukru dzięki wielkie Miras! zadziałało. Wiszę Ci browarka
Cześć Mirki,
Ostatnio jak puszczam muzykę przez bluetooth z #samsung note 20 ultra to gra tylko z prawej strony; w samochodzie tylko głośniki z prawej, słuchawka tylko prawa. Co się dzieje?! ヽ( ͠°෴ °)ノ
#kiciochpyta #bluetooth #smartfon
Ostatnio jak puszczam muzykę przez bluetooth z #samsung note 20 ultra to gra tylko z prawej strony; w samochodzie tylko głośniki z prawej, słuchawka tylko prawa. Co się dzieje?! ヽ( ͠°෴ °)ノ
#kiciochpyta #bluetooth #smartfon
- 2
@Kwas_askorbinowy: może dźwięk mono włączyłeś
- 1
@LRF1000W Jezu Mireczku, nawet cymbał z samsunga o tym nie pomyślał. Dziękuję serdecznie <3

























#android #samsung #play