Opłaca się dopłacać do LTE w Samsung Watch 4?
Mogę w sumie wyrwać classica bez LTE 42mm za 1350zł + zwrot 300zł + kupon do sklepu 150zł czyli w sumie 850zł wyjdzie. z LTE wychodzi 1500zł + zwrot 300zł + kupon 150zł to 1050 trochę dużo XD
Ewentualnie zwykły galaxy watch 4 44mm z LTE za 1230zł + zwrot 250zł + kupon 150zł = 830zł

Classic dużo fajniejszy bo wygląda przynajmniej jak
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dawid110d: zwykły g board od Googla bo Samsungowi pisania głosowego niby nie obsługuje. Kwestia z baterią to myślę że naprawia w aktualizacjach. Będę zamawiał chyba classic 46mm jak się nie spodoba sprzedam dalej, w każdym razie nie stracę

Dzięki za pomoc
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dawid110d: @krry:
Wziąłem classic 46mm bez LTE bo Play nie ma e-sim, teraz jest w Play bez umowy za 1590.
Przedwczoraj ładowałem przez noc i do teraz mam 43% baterii więc spokojnie 2 dni wytrzyma, coś tam poklikałem, cały czas jest podłączony do telefonu, always on display wyłączony, nawigacja się odpaliła łącznie może na 1.5h, przelaczalem z niego muzykę, jakieś pomiary ciała bo się bawiłem.
Wiec z trzymaniem
  • Odpowiedz
Mirasy dorwalem s20fe i chcę zakupić etui i szkło. Byłem w punkcie gsm i tak: etui takie chińskie z ali po 2 zeta tam za 50 i szkło hydrofobowe 3mk 60zl XD

Więc pytanie do Was. Co by tu wybrać? Myślałem nad etui ringke onyx tylko nie wiem czy szkło bedzie pasowało. U kolegi na s10 widzialem spigen rugged armor, też całkiem spoko. I co ze szkłem? Te 3mk jest dobre czy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nurbon: Ringke nie miałem więc się nie wypowiem
Ale w poprzednim tel miałem spigen rugged armor
Nie powiem 3 lata wytrzymało razem z telefonem. Bardzo solidne, a nie raz mi gdzieś telefon poleciał. Fajnie się trzyma, jedyne co - telefon robi się mega gruby przez to. Teraz wziąłem spigen liquid crystal i tyle że jest przezroczyste, tak samo grube, może plecki odchudzone, trochę bardziej śliskie
  • Odpowiedz
Część Mircy,
Odczułem potrzebę posiadania smartbanda. Z tego co się zorientowałem to Amazfot Band 5 jest świetna opcja biorąc pod uwagę fakt że ktoś nie jest na 100% przekonany na ile takie urządzenie będzie dla niego użyteczne
Ale... Jako że posiadam telefon Samsunga to pytanie jest czy są jakiekolwiek korzyści wynikające z posiadania dwóch urządzeń z jednego ekosystemu uzasadniające dopłatę do Galaxy Band 2 ? Wiadomo czasem tak bywa że urządzenia jednego
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jacob1: jakby ktoś to czyta ł i się zastanawiał to:
O ile do opaski nie można się przyczepić. Jak za tą cenę super, powiadomienia działają dobrze etc. To apka zeep- jest delikatnie mówiąc słaba, jeśli chodzi o pomiar aktywności
Przynajmniej jeśli ktoś głównie jeździ na rowerze:
- przekłamuje dystans. W porównaniu ze stracą to wychodzi zaniżony o jakieś 10% i widać przy analizie trasy że po prostu się gubi i kreśli bardziej kwadratowa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Używacie jakieś bezprzewodowej klawiatury do tabletu?
Kupiłem ostatnio Galaxy TAB S6 Lite do takiego podstawowego użytkowania i taka klawiatura byłaby przyjemna do maila czy innego Worda.
Jest trochę modeli na rynku ale wolę zapytać czego używacie i czy jest coś godnego polecenia :)

#samsung #tablet #gadzety
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poszukuję telewizora który miałby być dla rodziców, 43 cale, max 1800 PLN. Bez zbędnych funkcji Ale z w miarę przyzwoitym obrazem. Na chwilę obecną rozważam:

https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizory/telewizor-philips-led-43pfs5525-12

Ma ktoś może jakieś doświadczenie z TV od Philipsa? Niestety ja od zawsze na Samsungu ale nie widzę żeby mieli coś w rozsądnej cenie.
#telewizory #samsung #philips #lg #tv #zakupy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adamec: tylko i wyłącznie Blackberry Key2 ale nie wiem jak długie wsparcie mu zostało.
Nie wiem czy jest coś innego z fizyczną qwerty.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ciezki_przypadek:

Nie wiem dlaczego pomysł umarł

Bo poza wąską grupą odbiorców się nie sprawdzał. Klawiatury ekranowe mają mnóstwo wersji i sposobów personalizacji. Klawiatura fizyczna zwiększa wymiary i wagę telefonu, albo zmniejsza ekran.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cutecatboy: no ja właśnie kupiłem przez Peppera... Aplikacja zło. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Telefon dość świeży, a już są takie ciekawe oferty na niego. Za jakiś czas promocje mogą przystopować - wkrótce będzie dostępny Galaxy M52 5G za 1749 zł.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Hej Mirki. Czy kupię telefon do 1000 zł z 8 GB RAM, 128 GB ROM i dobrą baterią na Androidzie? Reszta nieistotna, ale dobrze by było gdyby nie był jakiś ogromny. Pomóżcie, bo nie znam się na teraźniejszych telefonach, a mój LG K10 2017, choć działa, to jego bateria zaczyna powoli umierać. Polećcie coś, z góry dzięki. #telefony #smartfon #smartfony #android, a #
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cena 1k graniczy w średniakach, więc baterię mogą mieć o dużej pojemności, ale płynnością nie będą zachwycać.


@Eskim0s: No jasne, spójrz na poco x3 pro, wydajnością ustępuje tylko flagowcom.

@Ukrajiniec: Zobacz poco x3 pro, przy dobrej promce wersję 8/256 można dostać poniżej 1k pln.
  • Odpowiedz
Kompaktowy Galaxy S22?

It’s the most compact flagship you can get from Samsung today, not counting the Galaxy Z Flip 3 when folded, but it seems next year’s Galaxy S22 could be a wee bit tinier. According to Ice Universe, the standard Galaxy S22 will have a 6.06-inch screen. Coupled with the thin bezels we see on the Galaxy S21 series, the Galaxy S22 could end being almost as small as the
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć, kupiłem ostatnio Samsunga Galaxy S10+ i chciałbym założyć jakąś ochronę na ekran. Kilka lat temu na Galaxy S8 założyłem folię w MediaMarkt z dożywotnią gwarancją i była ok. Widzę, że teraz więcej marketów ma naklejenie folii w ofercie i stosują różne folie. W Euro mają folię clearplex. Ma ktoś taką folię? Proszę o opinie, ewentualnie jakieś ciekawe alternatywy.
#smartfon #elektronika #samsung
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Znalazłem telefon z rana i chce go oddać znalazcy jednak nie wiem na jaki numer telefonu dzwonić. Jakiś samsung, telefon przeleżał noc, zablokowany pinem. Na ekranu blokady udało mi się zobaczyć smsy ale są od numeru zapisanego jako "Ja" i SMS typu że to służbowy i proszone jest znalazcę o kontakt. Tylko jak mam zadzwonić skoro nie mam numeru. Z daty smsow widzę że przeleżał noc. Nie chcę wyciągać karty sim bo
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siemka. Wcześniej jak używałem bocznego menu do robienia zrzutu ekranu to po prostu trzymał to w pamięci i mogłem powklejać do mesengera/smsa itp. Teraz dziadostwo zapisuje mi plik. Można to jakoś zmienić? SGS21

#samsung #smartfon #android
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CeZiK_: Tak. Zrobiłem screen używając power button + lower volume i też poszło do galerii po udostępnieniu. Aczkolwiek za pomocą przycisków zawsze szło do galerii, a używając "inteligentnego wyboru" nie - co było fajne.

Edit: miałem chwilę się pobawić i w opcjach jest teraz "usuń udostępnione zrzuty ekranu" po zaznaczeniu tego, kiedy zrobię screen i go wyślę dalej nie zapisuje się w galerii
  • Odpowiedz
Czym różnią się płyty indukcyjne za 1000-1200zł od tych droższych 1600,2000?


@rador314: dodatkowymi funkcjami, np. czujnikiem wrzenia, sposobem sterowania, automatycznym sterowaniem okapem itp

Warto dopłacać do droższych czy nie?


@rador314: imho nie
  • Odpowiedz
Chciałbym gorąco przestrzec przed kupowaniem czegokolwiek od Garmina. Kupiłem jakieś pół roku temu Vivoactive 4 i niedawno porysowałem szybkę - myślę, zdarza się. Napisałem do supportu by dowiedzieć się ile za naprawę weźmie Garmin - po 3 dniach dostałem odpowiedź. Nie serwisujemy tylko wymieniamy, cena usługi: 717,71PLN.

Dla porównania, również jakiś miesiąc temu zbiłem szybkę w Samsungu S20FE 5G. Serwis zażądał 600zł i jeszcze w komplecie wymienił baterię.

#garmin #
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dwapalcewnatalce: Ewentualnie s21 plus, ale to to samo co s21 tylko większy rozmiar i bateria. s20 fe to też fajny telefon, ale ma 6GB Ramu (da się znaleźć z 8GB ale zdecydowanie za drogo) i w sumie wiele cena od roku się nie zmieniła, więc chyba wolałbym czekać na premierę s21fe, która powinna być niedługo. Tak ogólnie to taka nieco okrojona s20, ale z lepszym procesorem w przypadku wersji s20fe
  • Odpowiedz
@Mikeymw: przesiadłem się z androida na iOS (iP12) 2 dni temu. Poszło bezboleśnie. Wszystko ogarnięte w 3-4h, interfejs intuicyjny, chociaż sporo rzeczy robi się trochę inaczej niż na androidzie. Polecam, bo płynność działania, animacje, wygląd interfejsu dużo ciekawsze niż na androidzie (a zawsze miałem flagowce od Huawei lub Samsunga)
  • Odpowiedz
@MercedesBenizPolska: Upadł i sobie głupi ryj rozwalił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Upadł kilkukrotnie, aż ostatnio pojawiła się czarna kreska w połowie ekranu i podzieliła ekran na część jaśniejszą i nieco ciemniejszą. Ostatecznie tydzień temu byłem w górach, wróciłem i nagle w domu po kilku dniach ekran przestał się w ogóle zapalać. Podejrzewam, że mogła się dostać woda do środka, bo ekran popękany, a dzień po górach
  • Odpowiedz