Mirasy dorwalem s20fe i chcę zakupić etui i szkło. Byłem w punkcie gsm i tak: etui takie chińskie z ali po 2 zeta tam za 50 i szkło hydrofobowe 3mk 60zl XD
Więc pytanie do Was. Co by tu wybrać? Myślałem nad etui ringke onyx tylko nie wiem czy szkło bedzie pasowało. U kolegi na s10 widzialem spigen rugged armor, też całkiem spoko. I co ze szkłem? Te 3mk jest dobre czy
Więc pytanie do Was. Co by tu wybrać? Myślałem nad etui ringke onyx tylko nie wiem czy szkło bedzie pasowało. U kolegi na s10 widzialem spigen rugged armor, też całkiem spoko. I co ze szkłem? Te 3mk jest dobre czy
























Mogę w sumie wyrwać classica bez LTE 42mm za 1350zł + zwrot 300zł + kupon do sklepu 150zł czyli w sumie 850zł wyjdzie. z LTE wychodzi 1500zł + zwrot 300zł + kupon 150zł to 1050 trochę dużo XD
Ewentualnie zwykły galaxy watch 4 44mm z LTE za 1230zł + zwrot 250zł + kupon 150zł = 830zł
Classic dużo fajniejszy bo wygląda przynajmniej jak
Dzięki za pomoc
Wziąłem classic 46mm bez LTE bo Play nie ma e-sim, teraz jest w Play bez umowy za 1590.
Przedwczoraj ładowałem przez noc i do teraz mam 43% baterii więc spokojnie 2 dni wytrzyma, coś tam poklikałem, cały czas jest podłączony do telefonu, always on display wyłączony, nawigacja się odpaliła łącznie może na 1.5h, przelaczalem z niego muzykę, jakieś pomiary ciała bo się bawiłem.
Wiec z trzymaniem