Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#przegryw #samobojstwo #depresja

Oddałbym wszystko, co mam, a nawet i więcej za bycie atrakcyjnym mężczyzną. Zawsze powtarzałem, ignorancja w stosunku do drugiego człowieka sprawia mu największą przykrość i ból, nie wyzywanie, albo znęcanie się, ale bycie kompletnie niezauważanym. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie mieliśmy na to wpływu, jak i na wiele innych rzeczy, ale to my musimy za to płacić i ponosić tego konsekwencje.

Przegrywy pewnie myślą, jak to niby zaczną żyć, kiedyś to wszystko się zmieni, będzie lepiej. Jeśli płodne Juleczki na patrzyły na was z pożądaniem w czasach szkoły, jeśli nie mieliście koleżanek, ani bliższych kontaktów damsko męskich w tamtych czasach, to dokładnie tak samo będzie wyglądać wasze życie jeśli będziecie mieć 2x, 3x, 4x lat i później. Pozostaje samotność, jednoręki bandyta, żal, rozczarowanie i nic więcej. Piszę to z doświadczenia, też się kiedyś łudziłem... będzie lepiej w liceum, będzie lepiej na studiach, będzie lepiej po studiach, będzie lepiej jak znajdę pracę, będzie lepiej jak wyjadę...

Owszem, zawsze można zostać beciakiem i dostawać coś, a w zamian coś dawać, jednak nijak ma się to do prawdziwego, szczerego pociągu, emocji, kiedy ktoś robi coś ze swojej własnej woli i chęci. Tylko wtedy ma to wartość i nawet harem DIV tego nie zmieni.

Można także związać się z kimś równie atrakcyjnym co my, ale szczerze powiedziawszy, lepsza od tego jest samotność. Ja hipokrytą nie jestem i nie winię pięknych kobiet za to, iż mną gardzą, bo każdy postępuje dokładnie tak samo, pomijając jakieś wyjątki.

Moje wieloletnie doświadczenia w sieci i tak sprowadzają się do tego samego, internet jest dla ludzi dobrze wyglądających, gdzie opis ma marginalne znaczenie, liczy się zdjęcie, liczy się pociąg. Chciałbym dobrze wyglądać, a nawet i mógłbym być przy tym głupim, może nawet i już jestem, chociaż miałbym coś od życia.

Miłego dnia, polecam spacery wieczorną porą.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #635e6fb89ab149d41b70de11
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 9
BiałkowaKrowa:

Można także związać się z kimś równie atrakcyjnym co my, ale szczerze powiedziawszy, lepsza od tego jest samotność.


Czyli twój przegryw to wybór, bo jak nie możesz mieć pięknej Juleczki, to wolisz być sam. Nawet mi cię nie szkoda w takim razie, takie masz priorytety i jak nie jesteś w stanie pokochać kogoś na twoim poziomie atrakcyjności, to siedź sobie sam do końca życia.

I tak blackpillowcy powiedzą, że to
@AnonimoweMirkoWyznania: czyli twój wybór jest taki ze jeśli nie możesz być z dziewczyną dużo ładniejszą od siebie to wolisz być sam?
Nic w tym złego bo masz do tego prawo. Tylko pamietaj że te ladne dziewczyny też wolą byc same niż z kimś dużo brzydszym od siebie, i nie miej im tego za złe.

A kazdy chciałby byc ladniejszy, ja tez bym chciał
Można także związać się z kimś równie atrakcyjnym co my, ale szczerze powiedziawszy, lepsza od tego jest samotność.


@AnonimoweMirkoWyznania: Szczerze mówiąc, to trudno mi się z tym zgodzić. We dwoje jest zwyczajnie raźniej. Masz kogoś, kto Ci pomoże, wesprze. I Ty też czujesz się potrzebny. Ułożyć sobie z kimś życie jest nieporównywalnie lepiej.
abc: jako atrakcyjny, wysportowany i dobrze zarabiający mezczyzna to powiem ci ze... bez sensu piszesz ze oddalbys wszystko. mimo ze jestem atrakcyjny zadna pani do mnie nie zagaduje, na silce czy na ulicy zero kontaktu wzrokowego - jestem jak powietrze. na tinderze czy tego typu apkach lipa. a dlaczego? co z tego ze jestem atrakcyjny jak są tysiące kolesi bardziej atrakcyjnych ode mnie :) lepiej ubranych / bogatszych / młodszych /