Wpis z mikrobloga

1076 - 17 = 1059

Mała Sobótka, wały nad Ślęzą i trochę asfaltami – tak na pożegnanie roku 2018. A ten był pod względem przejechanego dystansu dużo słabszy niż zeszły, ale zrobiłem kilka ciekawszych tras i tym samym zaliczyłem założone cele inne niż całkowity roczny dystans:
– nowa życiówka – 360 km do Warszawy (swoją drogą, była to moja pierwsza w życiu wizyta w stolicy),
– pierwszy zaliczony segment HC – 200 km na Pradziada,
wjazd na Ślężę,
– chyba najbardziej wyczerpująca jak dotąd – wyprawa po Niemczech
– poza tym trasy do Poznania, do Gliwic przez Górę św. Anny, do Katowic (w końcu zaliczyłem „rodzinne” miasto wojewódzkie – trochę to trwało).

Bardzo dziękuję ekipie z #rowerowywroclaw:
@villemo69, @Dewastators, @Golomp, @jakosdajerade, @KierownikW10, @kolkohyt, @krzysiekdw, @pirus, @tojesemja, @ZimnyKruk,

Cumplom z Łodzi i z okolic:
@mosci_k, @sargento i @Zelazko_MPM,

Świrom, jeżdżącym z Krakowa/Warszawy po pizzę do Zielonej Góry (przejechaliśmy razem niecały kilometr!)

@rdza, @metaxy, @Mortal84, @theDOG

…i oczywiście ekipie z #wroclawskitrzepakride – mam nadzieję, że w przyszłym roku uda się wyjechać na wały więcej razy.

@avril_ool, @elady1989, @MadIen, @turtle_, @wrednakasia, @a-one, @Cygan_z_Wyboru, @deryt, @goomo, @jgwfsd, @Lupus88, @moxie, @PiTcA.

To – mam nadzieję – wszyscy towarzysze tegorocznych eskapad. Mam nadzieję, że zobaczymy się w przyszłym roku!

W tym tygodniu to już 17km!
#rowerowyrownik #ruszwroclaw

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

cherrycoke2l - 1076 - 17 = 1059

Mała Sobótka, wały nad Ślęzą i trochę asfaltami – ta...

źródło: comment_jy2bXW68WsXcpxF8PhbC73E1cpOCmRx8.jpg

Pobierz
  • 7