• 54
@Fjubens Jeżeli kobieta określa sobie jako "silna" to zwykle jest to eufemizm na to że jest po prostu toksyczna, chamska, roszczeniowa i nie wychowana. Łykanie toksycznej propagandy innych chorych z nienawiści bab od najmłodszych lat skończyło się tym że takie kobiety stały się demonami łączącymi w sobie najgorsze cechy kobiet z najgorszymi cechami mężczyzn.
No ale każdy musi sobie swoje postępowanie jakoś racjonalizować.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: większość facetów mających problemy z kobietami nie ma wyglądu albo psychiki albo obu tych rzeczy. Na żywo jest dużo ciężej podbijać bo po pierwsze musisz mieć dynaminę, być odważnym, po drugie odrzucenie dużo bardziej boli, szczególnie jak laska Cię wyśmieje albo zobaczysz na jej twarzy obrzydzenie. Na żywo, szczególnie w liceum i na studiach jest najłatwiej, jak ktoś w tym czasie nie podbijał i nie znalazł kobiety to prawdopodobnie
  • Odpowiedz
@FikuMiku6

w jaki sposób wylewanie swojej frustracji ma mu pomóc?


A w jaki sposób bóldupienie pomogło komentującym jego wpis kobietom, skoro po prostu nie były zainteresowane? Uważasz, że powinien być bardziej potulny, żeby zasłużyć na warunkową aprobatę pańci?
  • Odpowiedz
@Fjubens: Dwójmyślenie.
Choć może nie zauważyła, że nazwała siebie i wykorzystywane kobiety nieporządnymi, czyli winne swojej niedoli. Tzw. victim shaming o którym często krzyczą, a robią na każdym kroku.

Żyje w wyparciu i megalomanii, bo ona ma specjalne moce.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzień dobry Mirabelki i Mireczki.
Pogoda podła towarto dzień rozpocząś od czegoś rozweselającego. Szmaragd zawsze rozwesela. Przynajmniej ja tak mam. Zieleń uspokaja i napawa optymizmem. Kontrastuje idealnie z szarymi eminencjami snującymi się po niebie i zrywającymi resztki kolorowych liści z drzew.
Szmaragd to nie wszystko. Jak widać, pierścionek zdobiony listakami monstery. Nietypowe zdobienie dość typowej u mnie stylistyki.

Tradycyjnie życzę miłego dnia oraz oysznej kawusi😎

#
MishMashStudio666 - Dzień dobry Mirabelki i Mireczki.
Pogoda podła towarto dzień rozp...

źródło: temp_file6436992667931665585

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach