Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki z #rower i #rowery (i oczywiście nie taguję na nocnej bo kto by tam tagował ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Razem z konkubiną ( :D ) planujemy kupić sobie jakieś rowery "tak do pojeżdżenia" na nowy sezon. Ja ostatnio miałem jakiegoś rockridera z decathlonu, który był dla mnie stanowczo za mały (185cm here, ale nie wiem jakiego rozmiaru miał ramę) i miał stanowczo za twarde siodełko - kupiłem w sumie tylko dlatego, że był biały i "ładny" i w zasadzie przez 5 lat jeździłem na nim może z 10 razy po czym oddałem go (bez żalu) bratu (niższy kilka cm, więc ewidentnie karzeł :D). Chciałbym uniknąć tego błędu, więc zapytam bardziej doświadczonych kolegów (i koleżanki) - czy rowerem, którym powinniśmy się zainteresować (żeby jeździć głównie po asfalcie, dojeżdżać do pracy i czasem brać gównioka na wycieczki za miasto) jest rower trekkingowy (bo tak nam powiedział pan w rowerowym :D)? Czy jeśli trekkingowy, to giant attend rs3 (bo taki pan w rowerowym nam podsunął) to spoko opcja? Czy w tym budżecie (~2500 +/-200) jest coś lepszego do wzięcia? A może w ogóle nie iść w trekkingowe, tylko miejskie [lub inne] (chociaż konkubinowatość ma obecnie miejski i mówi, że już nie chce...). Nie chcę znowu kupić czegoś, co będzie rdzewieć na balkonie, a strasznie chciałbym wrócić do zajawki z czasów podstawówkowych (jestem na tyle stary, że nie chodziłem do gimnazjum :D i jeździłem na wigry trzy (-: ) i śmigać gdzie tylko się da. PomoRZe ktoś (albo chociaż Mazowsze?) (-: ~Z góry dzięki! #kiciochpyta
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@smisiak: rower trekingowy lub crossowy w twoim wypadku jak chcesz się zapalać na jeszcze przyzwoite ceny to leć do sklepu jak najszybciej bo wiosna idzie a to żniwa dla sklepów rowerowych, siodełko sprawa indywidualna przy nowym rowerze loteria. Rozmiar dla Ciebie to na 99% rama 19 cali na kołach 28 cali oczywiście , może 21 ale to raczej wątpię , ten Giant bardzo kiepski w tej cenie jeszcze znajdziesz coś
  • Odpowiedz