Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

zigiscrew
- 6
Braderek
- 1
@zigiscrew: Ja tylko uściślę, że 'K-R-G' to oczywiście Kącik Retro Gracza (a sam kanał mam już zasubowany od jakiegoś czasu i także polecam!) :-)
Poznaj odświeżonego Re-Volta całkowicie za darmo!
Teraz możliwe są wyścigi dla 16 graczy jednocześnie!
Mnóstwo nowych tras i pojazdów do wypróbowania, a to nie koniec ponieważ gra jest ciągle rozwijana i posiada wielką społeczność!
Dołącz już dziś, turniej z nagrodami dla wszystkich chętnych już za miesiąc!
Więcej informacji, link do pobrania gry i porady na naszym discordzie:
https://discord.gg/uYEy6XpH2N
Teraz możliwe są wyścigi dla 16 graczy jednocześnie!
Mnóstwo nowych tras i pojazdów do wypróbowania, a to nie koniec ponieważ gra jest ciągle rozwijana i posiada wielką społeczność!
Dołącz już dziś, turniej z nagrodami dla wszystkich chętnych już za miesiąc!
Więcej informacji, link do pobrania gry i porady na naszym discordzie:
https://discord.gg/uYEy6XpH2N
źródło: comment_16206358262Ed4WnAFULivCp1vguFTnp.jpg
Pobierz- 37
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 29
@MarcinSzabla: Ja tego aż tak nie odczułem, jedynie plaża wydawała mi się pusta i przydało by się dodać tam obiektów. Podziwiam R* jak w takiej małej mapce wsadzili tyle lokacji, lotnisko, plaża, pole golfowe, sklepy, kluby i wiele innych.
źródło: comment_16205633311pLb3qS7LTnpsVi20qIE8c.jpg
Pobierz- 10
https://nerdheim.pl/post/recenzja-gry-vampire-the-masquerade-bloodlines/
Czy Bloodlines warte jest po piętnastu latach naszego czasu i środków? Moim zdaniem odpowiedź jest jak najbardziej twierdząca. Fabuła, dialogi, postacie, muzyka, lokacje – to wszystko tworzy niezapomnianą atmosferę, która sprawia, że wybacza się tę skopaną walkę i epilog. One gdzieś tam kłują, szczypią w oczy, nie dając o sobie zapomnieć, ale ostatecznie nie powodują rezygnacji z rozgrywki. Naprawdę warto wypróbować ten tytuł i dać mu szansę. Polecam każdemu, a zwłaszcza
Czy Bloodlines warte jest po piętnastu latach naszego czasu i środków? Moim zdaniem odpowiedź jest jak najbardziej twierdząca. Fabuła, dialogi, postacie, muzyka, lokacje – to wszystko tworzy niezapomnianą atmosferę, która sprawia, że wybacza się tę skopaną walkę i epilog. One gdzieś tam kłują, szczypią w oczy, nie dając o sobie zapomnieć, ale ostatecznie nie powodują rezygnacji z rozgrywki. Naprawdę warto wypróbować ten tytuł i dać mu szansę. Polecam każdemu, a zwłaszcza
źródło: comment_1620494180e3NavRFdfrhAu2xFcLHaFa.jpg
PobierzKontroler DualShock z PS1 to najlepszy kontroler z gałkami analogowymi jaki powstał. Zero problemów, płynne ruchy, pięknie odskakuje i jest bardzo precyzyjny, nie to co pady z ps3, które driftowaly po 100 godzinach grania albo z ps4 gdzie tomowe nakładki nie wytrzymywały tygodnia xD #retrogaming #playstation #gry
źródło: comment_1620488114HHKROLguKEAwye1ZQiojbj.jpg
Pobierz@arturek9lol: haha tylko pad od xboxa 360 ogrywam na nim gry na PC już od 2006 roku ten sam pad 0 problemow
- 16
Zapraszamy wraz z @foxgames do wzięcia udziału w turnieju gry Re-Volt o nazwie Mirko-Volt #3 !
Czekają na was niesamowite przeżycia oraz szansa na zdobycie wspaniałych nagród!
Czekamy na was na naszym discordzie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://discord.gg/uYEy6XpH2N
#gry #mirkovolt #staregry y #retrogaming #technologia #grajzwykopem #revolt #pcmasterrace rrace #gimbynieznajo
Czekają na was niesamowite przeżycia oraz szansa na zdobycie wspaniałych nagród!
Czekamy na was na naszym discordzie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://discord.gg/uYEy6XpH2N
#gry #mirkovolt #staregry y #retrogaming #technologia #grajzwykopem #revolt #pcmasterrace rrace #gimbynieznajo
#retrogaming #pegasus #nes #staregry
Jaki sprzęt kupić żeby sobie pograć w stare pegazusowe gry?
Chodzi mi o dobrą emulację bez glitchy, i dobre pady
Jaki sprzęt kupić żeby sobie pograć w stare pegazusowe gry?
Chodzi mi o dobrą emulację bez glitchy, i dobre pady
w sumie to nie uzyskałem odpowiedzi
@diler_biedy: Dostałeś bardziej konkretną odpowiedź niż zadałeś konkretne pytanie. Rozwiązań masz pierdyliard na rynku wliczając w to licencjonowane konsole, emulatory, chińskie gówienka przenośne oparte o chipy z terminatora, konsole na FPGA w pełni zgodne z sprzętem NES-a uruchamiające oryginalne kartridże, emulatory z fizycznymi wejściami na kartridże czy gotowe androidboxy a ty nawet budżetu nie okresliłeś. Skąd mam wiedzieć czy chcesz maksymalnie wydać 500 zł
@diler_biedy Kup dowolnego tv boxa z androidem, zainstaluj RetroArch i graj ¯_(ツ)_/¯
Co konkretnego można ci podać jak nie powiedziałeś czy chcesz przeznaczyć 20zł czy 1200zł, ani czy chcesz odpalać romy czy kartridże.
Co konkretnego można ci podać jak nie powiedziałeś czy chcesz przeznaczyć 20zł czy 1200zł, ani czy chcesz odpalać romy czy kartridże.
- 139
A więc, młode wilki, posłuchajcie starego wilka... Rok 1999 to był dziwny rok, premierę miał #heroes3 w gry #strategie grało się na prawdziwej planszy, do której żetony rozstawiało się godzinę albo dwie, w gry #rpg grało się z kolegami w wersji planszowej w #magicznymiecz będący dość wierną podróbką #magiaimiecz
Sejwy między komputerami przenosiło się na dyskietkach, do świecenia w nocy zamiast smartfona
Sejwy między komputerami przenosiło się na dyskietkach, do świecenia w nocy zamiast smartfona
źródło: comment_1620414631J70dxL1guE3nLmuN0AjFYI.jpg
PobierzMirki paczcie co mój brat dorwał na targu staroci. W środku jeszcze pirat driver 2. Karta pamięci w komentarzu. #playstation #psx #retrogaming #tombraider
źródło: comment_1620400777mhUFE6InTR6TaY6ewN4fbm.jpg
Pobierz- 11
- 18
Już niedługo będziemy mieli dla was ciekawą zapowiedź wraz z @foxgames ! #mirkovolt #revolt #retrogaming #pcmasterrace #gimbynieznajo #grybezpradu
A tymczasem zapraszamy na discorda i wspólnej gry w odświeżonego klasyka!
https://discord.gg/uYEy6XpH2N
A tymczasem zapraszamy na discorda i wspólnej gry w odświeżonego klasyka!
https://discord.gg/uYEy6XpH2N
źródło: comment_1620327795OYI5pPw4Mv358rGoDpNKdK.jpg
Pobierz#retrogaming
#lemuroid
Zainstalowałem Lemuroid na mi box s ,gry z snesa fajnie widzi i wszystko działa,gry z n64 widzi ale niestety nie działają(wychodzi do menu głównego)jaki może być problem,parę dni temu jak sprawdzałem Mario Kart to hulało :/
Retroarch jest za trudny w obsłudze dla mojej żony i dziecka niestety.
#lemuroid
Zainstalowałem Lemuroid na mi box s ,gry z snesa fajnie widzi i wszystko działa,gry z n64 widzi ale niestety nie działają(wychodzi do menu głównego)jaki może być problem,parę dni temu jak sprawdzałem Mario Kart to hulało :/
Retroarch jest za trudny w obsłudze dla mojej żony i dziecka niestety.
To chyba bardziej do graczy pytanie, potrzebuje grabbera który przechwyci mi bardzo ważne dla mnie szkolenie, nie obciąży komputera (jak jest to możliwe), nie będzie się wysypywal jak Xbox game bar i najlepiej jakby nie dałoby się go wykryć (o ile w ogóle się da, tego niestety nie mogłem znaleźć)
Full hd, 30fps w zupełności wystarczy
#gry
#komputery
#retrogaming
Za wszystkie linki dziękuje
Full hd, 30fps w zupełności wystarczy
#gry
#komputery
#retrogaming
Za wszystkie linki dziękuje
Kiedy #nintendo obija się robiąc jakieś słabe porty pojawiają się moderzy i robią świetną robotę
#staregry #retrogaming
#staregry #retrogaming

- 1
@NieR: Tylko czekać aż filmik spadnie a DF dostanie C&D od Nintendo za pokazywanie gry która narusza ich prawa autorskie. Największe korpościerwo w tej branży.
To jest wersja PC dziwne żeby takie cuś był w ogóle w stanie odpalić Switch :D
@Moonastro: Przecież masz fanowski port M64 na Switcha. Obraz 16:9, pełne sterowanie kamerą, tekstury HD.
Jak masz przerobioną konsolę to możesz sobie pograć:
https://youtu.be/sz4Y4c937H0
- 1
Hej, właśnie składam sobie retro PC do gier z lat 2005 - 2010. Dałem tam wiadomego q6600 w postaci Xeona x3220, bo kosztował 10 zl. Jest też 6 GB RAM i zastanawiam się nad grafiką, która nie będzie robiła bottlenecka a zarazem nie będzie się też nudziła. Mam GTX 275. Myślicie, będzie ok?
#pcmasterace #komputery #retrogaming
#pcmasterace #komputery #retrogaming
- 2
@Gymski: jestem geekiem i sobie składam stacjonarki do gier z danego 5-lecia :) Wtedy nie było mnie stać i więc teraz nadrabiam :) typowo hobbystycznie
@thirtyseconds: a tak z ciekawości jakie mobo? :)
W Polsce są jakieś mirki w stanie wydać więcej niż 1k na retro gierki w big boxie?
Zastanawiam się nad sprzedażą paru moich białych kruków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#retrogaming #staregry #bigbox
Zastanawiam się nad sprzedażą paru moich białych kruków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#retrogaming #staregry #bigbox
@fsck_sdb: Wrzuć link jak już wystawisz
- 1
rzuć jakieś tytuły, za 1K pewnie by zszedł: I have no mouth and I must scream (komplet z mousepadem), Darkseed 2, może Neverhood (najlepiej w bonusie z Inside Move), Gabriel Knight w triangle boxie, Day of the Tentacle w trapezoid boxie
W #operationflashpoint Silnik pozwalający na spacer przez wyspę o długości 10km był genialny. A to tylko jedna z trzech wysp w grze.
Do tego możliwość kierowania wszelkimi pojazdami jeżdżącymi, latajacymi.
GTA V ma około 10km z jednego krańca na drugi(6.25 mili)
Jakby w 2001 zrobić na silniku Flashpointa gierkę RPG to by zmiotło #morrowind i #gothic. Zamiast Hindem można by latać smokiem albo na miotle
Do tego możliwość kierowania wszelkimi pojazdami jeżdżącymi, latajacymi.
GTA V ma około 10km z jednego krańca na drugi(6.25 mili)
Jakby w 2001 zrobić na silniku Flashpointa gierkę RPG to by zmiotło #morrowind i #gothic. Zamiast Hindem można by latać smokiem albo na miotle
- 6
@incydent_kakaowy: genialna gra. W misji gdzie trzeba bylo spieprzac przez las przed ruskimi, serce mi skakalo jakbym tam naprawde biegal. Klimat, realizm, napiecie.
- 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...






























