Jaki jest tytuł gry, który musicie mieć zawsze zainstalowany na komputerze? Tj. taki, do którego systematycznie wracacie - odpręża Was, odmóżdżacz który daje pełen relaks i "wyłączik" pozwalający się odciąć? U mnie to jest Settlers 2. Gra cudowna, pamiętam jak ją przyniosłem w wakacje '96 na dyskietkach (pożyczonych, chyba 8) z giełdy komputerowej. Po 2-3 miesiącach wakacyjnej pracy (tj. koszenie trawników, malowanie płotów sąsiadom itd.) dopiero dokupiłem kartę dźwiękową (Sound Blaster AWE32)
bachus - Jaki jest tytuł gry, który musicie mieć zawsze zainstalowany na komputerze? ...

źródło: comment_1619469232Q03W4vsMQwJBpVihrJ8bJP.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OSH1980: Dla mnie to jest chyba jeden z lepszych kanałów o grach, Colesłav też robi fajne materiały ale on bardziej w kierunku historii sprzętu idzie.
  • Odpowiedz
  • 0
#retrogaming
Mirki co byście polecili z konsoli podłączonej pod TV z emulatorami? Raspberry Pi 3 + recalbox czy console x pro, zależałoby by mi głównie na emulatorach wszelakich poza DC/PSX bo za mocne mogą być i żeby było na tyle proste w obsłudze że sobie dziecko poradzi.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@UjekF To już zależy wyłącznie od budżetu. Wiadomo, że im mocniejszy kupisz tym więcej uciągnie.
Za 200zł na Aliexpress spokojnie coś przyzwoitego kupisz.
U mnie leżał jeden nieużywany w szufladzie (raczej stary i budzetowy), wgrałem na niego Android TV, z piwnicy przytargałem stary monitor lcd i w dziecięcym pokoju sprawdza się wyśmienicie.
Jest Retro Arch do gierek, jest Youtube Kids, Horizon TV, Kodi z udostępnionymi bajkami z dysku sieciowego.
Pady podłączysz
  • Odpowiedz
Zaczynam właśnie prace nad nowy trybem do mojej gry, który może zainteresować większą ilość graczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Adventure mode ma być tym co bym chciałbym w przyszłości osiągnąć. W trybie tym będziemy eksplorowali otwarty świat dwoma postaciami (coś w stylu pierwszych Ultim), robili zadania dla NPCtów no i oczywiście ekspolorowali Dungeony. System walki zostaje ten sam, przy kolizji z przeciwnikiem przejdziemy do trybu walki gdzie będziemy
ChlebekPyszny - Zaczynam właśnie prace nad nowy trybem do mojej gry, który może zaint...

źródło: comment_1619273657g2QgA6v9QNMrLUlr1LGDFn.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ma ktoś może gdzieś na dysku google tak wspaniałą gierkę jak Colin McRae Rally 04?? Szukam i nie mogę znaleźć żadnej legitnej stronki, poratuje ktoś? ( ͡º ͜ʖ͡º)
#gry #retrogaming
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GTA2
Utwór z głównego menu. Słyszycie go już?
Dzwonek na telefon byłby niezły, nie?
To obczajcie jaki zajebisty jest opus na niskich bitrate'ach.
16, 20, 24 i oryginał do mono, oryginalny-oryginalny plik oczywiście też jest [D.WAV]
Dajcie znać w komentarzach co
deadIift - GTA2
Utwór z głównego menu. Słyszycie go już? 
Dzwonek na telefon byłby ...

źródło: comment_16189659150dzhA0brDDNqlelWSOiG5L.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gry #retrogaming #pytaniedoeksperta #mobile #kiciochpyta #graniewgry #rpg #

Szukam starej gry RPG 2D, która funkcjonowała na telefonach z przyciskami. Pamiętam jak bohaterem zbierało się mithril żeby ulepszac rzeczy. Było kilka etapów które odblokowywalo się wraz z bossem.Glowna postać zdobywała doświadczenie z za walkę z potworami(gra dynamiczna) , dochodziły do tego poboczne questy. Były wersję ENG I PL.
pomocy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach