Dodaje wciąż kolejne rzeczy by ułatwić grę tak by gracz mógł dopasować doświadczenie do własnych umiejętności. W poprzedniej aktualizacji dodałem tryb treningowy, gdzie można sobie wybrać ilość żyć, poziom postaci i siłę przeciwników. Dzisiaj natomiast w opcjach pojawiła się możliwość wyboru poziomu trudności zmieniająca ilość początkowych żyć bohatera (wcześniej by mieć ich więcej trzeba było levelować postać i dalej to działa na średnim i wysokim poziomie trudności) oraz od teraz opcjonalnie gra
ChlebekPyszny - Dodaje wciąż kolejne rzeczy by ułatwić grę tak by gracz mógł dopasowa...

źródło: comment_1618837285NAv0egyWt1EzHVZx0cIOPo.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@supra107: przepustowość to jedno, inna sprawa to sama powszechność internetu w 2005, wtedy nawet nawet zakichane 128 kB było bardzo drogie w stosunku do zarobków więc mało kto miał w domu internet.
  • Odpowiedz
1 raz gram w RE remake. Oryginał nie mogłem bo za słaby komp a po latach kupiłem na promo. Przechodzę grę Chrisem, który ma ograniczony ekwipunek. Jestem tuż po rozstaniu z resztą zespołu i mam problem.

Mam pełen ekwipunek w którym mam emblemat z sali kominkowej na parterze, blue gem z rozbitej statuy...i problem. Większość drzwi wymaga kluczy, których nie mam.

Jest na figurce amora strzała do zabrania i jest miejsce na cmentarzu żeby
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Krabowski: Stary, o ile to początek gry to zacznij grać po prostu Jill. Już Ci mówię dlaczego: Większy ekwipunek, więcej ammo, dostęp do nowych broni, w krytycznych sytuacjach ktoś przyjdzie Ci pomoże (Barry aka Sandwitch). Nie ma sensu grać na start Chrisem, bo trzeba już mieć znajomość gry i wiedzieć jakie itemy się przydadzą w danej chwili.

Teoretycznie może się zdarzyć, że utkniesz bo nie będziesz miał miejsca w ekwipunku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Krabowski: Jedyny plus Chrisa to to, że jest wytrzymalszy od Jill. Ale ogólnie ciężko jest zginąć. Jak grasz Jill to w pewnym momencie będziesz miał na ziemi takie buteleczki na benzynę, które napełnić będziesz mógł w miejscach zapisu. Używasz tego na leżących zwłokach i już nie wstaną. Przydatne w tej całej willi
  • Odpowiedz
Szukam gry, lata po 2000 roku. Coś w stylu Destruction Derby, wyścigi na okrążenia, rozwałka, całkiem ładna grafika. Grałem w demo wtedy, pożyczyłem kuzynowi, lecz płyty nie odzyskałem. Więcej nie pamiętam, demówka z czasopisma jak to wtedy było #gry #retrogaming
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pet Soccer - seria gier dodawana do produktów spożywczych - na przykład płatków śniadaniowych. Produkcji małego, polskiego studia Techlandu. Dzięki łatwemu dostępowi i niskich wymagań sprzętowych dla wielu gra dzieciństwa. Kolorowa grafika okraszona niestety banalnie niskim poziomem trudności - oparta o system skilli a dokładnie potężnego kopa. Wyniki rzędu 20:0 to standard. Sporo humorku i dobrze zaprojektowany system powtórek.

Data Premiery 06/2002
PC Gamer 63/100
Ocena Graczy GryOnline 72/100
Ocena Redakcji GryOnline
trejn - Pet Soccer - seria gier dodawana do produktów spożywczych - na przykład płatk...

źródło: comment_1618594756UO1LgFywvnwcXE5HEKrl9w.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@trejn: Od dawna mówię, że ktoś powinien zrobić trochę poważniejszą tego wersję - drużyny znacznie się różniące, jakieś power-upy, skille, wszystko nadające się do kompetytywnej gry. To byłoby do FIFA/PES tym, czym pewnie jest Fortnite w stosunku do PUBG.

Techland, przemyslcie to. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jeżeli ktoś pamięta do jakich płatków śniadaniowych ją dodawali to możecie napisać.


@trejn: Pet Soccer było jedną z czterech gier piłkarskich dodawanych do płatków Nestle podczas jakiejś tam akcji promocyjnej.
  • Odpowiedz
Dzisiaj o 17:00 będzie miała miejsce premiera, mojej pierwszej gry The Last Order: Dungeons <-link do Steam.
Z tej okazji robię #rozdajo 5 kluczy!
Zasady są proste, plusujesz wpis, nie jesteś zielonką i masz odblokowane PW
Wynik losowania jutro o 17:00.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany może wykopać znalezisko, w którym na blogu na PPE, opisuje swoją historię z tworzeniem gier. Od początku za dzieciaka po wydanie mojej pierwszej gry ->
Chlebek_Pyszny - Dzisiaj o 17:00 będzie miała miejsce premiera, mojej pierwszej gry T...

źródło: comment_1618581846xLyX3aUOPZ6A6EU2QBbXZc.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach