Wpis z mikrobloga

#konkurs #youtube #c64 #retrogaming #amiga #commodore #historia #ciekawostki #atari #retrocomputing #retro

Siema, mój kolega rok temu założył kanał o retro graniu. Wytrwale dąży do celu i właśnie minął rok od rozpoczęcia tego projektu. Ma już ponad 100 subskrybcji, ale uważam, że każdy retro gracz/fascynat powinien tam zajrzeć i nie tyle zasubskrybować co zdecydować czy zasubskrybować :) W związku z urodzinami zrobił konkurs, w którym do wygrania jest jakaś retro konsola Atari (nie jestem w temacie), a że wykopki lubią konkursy to pomyśłałem, że wrzucę to info i kto będzie chciał to zasubskrybuje. Trzeba zasubskrybować i napisać komentarz na temat swojej pierwszej maszyny. Ja np z jego kanału dowierdziałem sie o PiMidze (Amiga na Rasberry Pi), która nie jest droga i wygląda na na naprawdę responsywną, wszystko dziła szybko a emuluje chyba max motorolę 060, nie wiem czy nie zrobić na niej komputera dla mojej Mamy bo ona ledwo ogarnia komputery a na takiej PiMidze mogłaby przeglądać strony i mieć w dupie wirusy i wszelkie zagrożenia związane z oprogramowaniem. Albo ten news o nowej wersji Lotusa, czaicie? Fani podrasowali grafikę i efekty :)

Zapraszam serdecznie do subskrybcji kanału. Jestem na wykopie już ponad 10 lat i nie zawracałbym Wam dupy gdyby to nie miało jakiegoś sensu:) Pozdro retro gracze!

Kanał kolegi:

K-R-G, czyli
Kanał Retro Gracza

https://www.youtube.com/channel/UCb1o_l67yJ-KwPFfqSr4VHg/featured
  • 1