Wpis z mikrobloga

@Banacek: bardzo fajny desktop, jeden zładniejszych - pewnie majątek kosztowało :) za dzieciaka myślałem, że Amigi to tylko są takie jak A500, A600 czy A1200 i sie podłącza do TV.. dopiero potem zoabczyłem - głownie na starych reklamach że to były zajebiste zestawy desktopowe z monitorami, klawiaturami jak PCety.. weż tam włóż jakieś #!$%@? turbo.., karte CF, dokup nowego Amiga OS 3.2 bo zajebisty.. nie wiem czy jakiś Vampirz bedzie pasował
  • Odpowiedz
@ZawzietyRobaczek: Na razie to za wiele nie włożę, wypłukałem się z kasy, ale w planach mam cpu i pasujący duży monitor crt. Komputer w rzeczywistości wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach i starych reklamach w gazetach. Już kilka osób które go widziało, powiedziało mi że fajny.
@detalite: aż tak źle nie było, kupiłem między innymi dlatego, że jest ich coraz mniej. Za 10 lat to będzie rarytas jak Mercedes Gazzele
  • Odpowiedz
@Banacek: Piękna :) ja do swojej musiałem zbudować płytę Re-A3000 bo bateria mocno skorodowala i oryginalna płyta była w fatalnym stanie
  • Odpowiedz
@Banacek: W mojej siedzi tandem IDE spięty z adapterem CF do wymiany danych oraz karta A3640 z adapterem na LC060.
W sprawie paczki nic nowego na razie :(
  • Odpowiedz