Jakiś czas temu pisałem tutaj o ezinach dodawanych do CD-Action, teraz przypomniałem sobie o Savage. Ten zin był jako aplikacja pod Windowsa. Zacząłem googlać i znalazłem diskmags.de. Zbiór magów z całego świata, w tym 90 z samej Polski na Win, MS-DOS, Atari, C64, Amigę. Oj będzie dzisiaj czytane. Nostalgia mocno! ()

#retro #ezin #windows #amiga #msdos
aki00 - Jakiś czas temu pisałem tutaj o ezinach dodawanych do CD-Action, teraz przypo...

źródło: dc1e.169388

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aki00: Trochę późno do wskoczenia do pociągu, który odjechał 10 lat temu. Pięćsetka w cenie powyżej 1kpln a nierzadko haczy 2k. C64 >400pln. Ostatnim rzutem na taśmę kupiłem sprawną a1200 poniżej 1k. Potem ceny tylko rosły i zadkowały na poziomie 3kpln za gołą a1200. A jeśli do tego dodać wysycenie rynku, bo ten sprzęt ma skończoną liczbę egzemplarzy, to to co jest na aukcjach to nierzadko szrot bez sida (w
  • Odpowiedz
Cześć. Jak mogę zsynchronizować pilot Wii z konsolą ? Klikam czerwony przycisk pod klapką pilota, następnie czerwony przycisk pod klapką na konsoli i nic. Nawet próbowałem podczas startu konsoli gdy jest informacja bezpieczeństwa przytrzymać na 15 sek przycisk a potem kliknąć na pilocie. Zero reakcji żadnej jedynie gdy klikam byle jaki przycisk to świeca się wszystkie diody na sek i to wszystko. #wii #nintendo #retro
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ktos sie zna na Amstradach? Mam prawdopodobnie jednego w piwnicy i za jakis czas bede chcial go pewnie spieniezyc, tylko nie wiem czy bezpiecznie jest sprawdzac czy dziala po 20 latach. Mam tez duzo innych gadzetow typu konsole zsrr, karty z czipsow, winyle, vhs i kasety z muzyka - niezla kopalnia zlota ogulem. #retrogaming #retrocomputing #retro
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@piotr_forsa: cena zależy od tego jaki to model i jaki monitor (czarno-biały czy kolorowy). Jeśli był wbudowany magnetofon to najpewniej jest to 464. Zestaw z monitorem jest wart kilka stówek
  • Odpowiedz
Szukam gry która była dodawana albo do Click! albo do PLAY . Gdzieś tak 2004-2007 na moje oko, cyberpunkowy klimat, zaczynało się pod ziemią w jakiejś jaskini/celi i trzeba było się stamtąd wydostać chyba, interaktywne otoczenie, jakieś świecące grzyby tam były albo inne roślinki, hakowanie wieżyczek które polegało na robieniu czegoś w 3D neonowym. #pcmasterrace #retro #retrogaming #szukam #gry
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach