W te niedzielne popołudnie chciałbym Was zaprosić na tekst noweto autoa - Dominika. Mam nadzieje, że przyjmiecie go miło - uważam, że w niedalekiej przyszłości może pisać naprawdę niezłe recenzje :D

Na pierwszy ogień padł Overlord, którego chyba nikomu nie muszę przedstawiać.

Myślę, że każdy komentarz i lajk pozytywnie płynie na dalszy zapał do pracy Domamira!

-----------------------------------------------------------------------------------
szogu3 - W te niedzielne popołudnie chciałbym Was zaprosić na tekst noweto autoa - Do...

źródło: comment_gr17bpaX7t3guqf2gNMY9Bcv0jc82EOZ.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-thor-gromowladna-tom-1/
Thor Gromowładna to komiks prezentujący poziom zaledwie lekko ponad przeciętny. Jeżeli podobały Wam się poprzednie cztery i po przeczytaniu Grzechu Pierworodnego chcecie poznać dalsze losy bohaterów, jest to lektura dla Was. Jeżeli jednak nie lubicie wielkich, kilkutomowych sag, a klimaty mitologii nordyckiej i superhero nie wzbudzają w Was entuzjazmu, zapewne nawet nie podejdziecie do lektury. Osobiście recenzowany komiks czytało mi się całkiem przyjemnie i czekam już na kolejne wydarzenia z zapowiedzianego
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-thor-gromowladna-tom-1/
T...

źródło: comment_lCWpLiR7pNGT9XgAU2pgOsaZ1FMPETZd.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Prekambr: A dobra bo myślałem, że początek to jeszcze Ci chodziło o początek marvel now. Pierwszy tom gromowładnej już mam kupiony na półce (z WKKM) i czekam aż skończę 2-4 tomy Aarona wcześniejsze. Tylko chciałem się spytać czy dalej jakoś ten run się lepiej rozwija bo serio z Bogobojcem to się mocno zawiodłem zwłaszcza, że wszystko wcześniejsze Aarona mi pasowało i po Bendisie był moim ulubionym scenarzystą :)
  • Odpowiedz
Jakby ktoś szukał #filmnawieczor, mogę polecić Matka Teresa od kotów za darmo (z reklamami) na vod.pl (dostępny do 30 czerwca 2019). Nie będzie spoilerem, że oparty jest na faktach (sprawa z 1999) - oto dwóch młodzieńców postanawia popełnić matkobójstwo (ładne słowo :)).

Przez tydzień mieszkają z jej ciałem w pokoju. Nie jest to spoilerem, ponieważ... wydarza się to na początku. A potem cofamy się w czasie aż do roku
TomJa - Jakby ktoś szukał #filmnawieczor, mogę polecić Matka Teresa od kotów za darmo...

źródło: comment_yNqPamp0y6nHe48IhgiBw1GpFSx0iANg.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@BrakPomysluNaNick w środku też, ale film tak trzyma w napięciu że ich się nie zauważa ;)
Jest 5 X 4 reklam w środku. Zdarzają się 3-sekundowe jak i 15-sekundowe, zależy jak trafisz.
  • Odpowiedz
Dla wszystkich, którzy mówią, że The 100 to gunwo, dla osób, które przestały oglądać po kilku odcinkach i dla osób, które wyłączyły już po 15 minutach oglądania - chciałbym przedstawić Wam swoją opinię na temat tego serialu.

Wiele osób mówi, że to serial dla gimbów. Tak, to prawda, zwłaszcza pierwszy sezon. Są odcinki, które naprawdę ciężko się ogląda mając 2(X) lat. Osobiście oglądając pierwszy sezon miałem również problem z pracą kamery, a
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@oko_ci_skoko: obejrzałem całość bo fajna historia ale przez te wymuszony gejowskie scenki i to jak mężczyźni są pokazywani jako debile a kobiety rozsądne władczynie to musiałem czasami wyłączyć serial na kilka dni lub przewijać.
  • Odpowiedz
Dzisiaj trochę eksperymentujemy i zamiast recenzji na stronę, Patryk przygotował... Notatkę na Facebooka. Używaliście kiedyś tej opcji? Myślę, że warto dać jej szanse, szczególnie, gdy chodzi o raczej krótsze teksty :D

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

The Meg - czyli kino klasy B jakiego potrzebujemy

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
szogu3 - Dzisiaj trochę eksperymentujemy i zamiast recenzji na stronę, Patryk przygot...

źródło: comment_974BCMuGxi6GW3RNM7rq0nlETQytzCxD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://nietylkogry.pl/post/recenzja-artbooka-power-rangers-artist-tribute/
Power Rangers: Artists Tribute to prawdziwa gratka dla każdego fana marki i kolejny dowód na to, jak olbrzymi drzemie w niej potencjał, jeśli tylko da się jej szansę, do czego zresztą wszystkich was zachęcam. Recenzja artbooka Power Rangers: Artist Tribute
#recenzja #artbook #powerrangers #grafika
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-artbooka-power-rangers-artist-trib...

źródło: comment_3DClgBHJvxQJBjz2pw0rR9wr9Qf9EKSn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zapraszam na nowy tekst!

Jak naszym bohaterom wyszedł festiwal sportowy U.A.? Co się stało z złoczyńcami, którzy zaatakowali szkołę? I czy nowa postać na horyzoncie okaże się sojusznikiem, czy może jednak wrogiem?

-----------------------------------------------------------------------------------

szogu3 - Zapraszam na nowy tekst!

Jak naszym bohaterom wyszedł festiwal sportowy U...

źródło: comment_EvNdL1coNcS1qB7I2ozfXX1oHcc9ws0p.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Może się zdecyduję, jak wyjdzie już całość.


@Kardig: Taa, a świstak siedzi i zawija je w te sreberka. ( ͡° ͜ʖ ͡°) To może niech zostawią wszystkie rzeczowniki po japońsku? ()
  • Odpowiedz
https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-42-200/
Debiutancki projekt Folhoca to kawał dobrego, rodzimego komiksu. Mamy suspens, nieoczekiwane zwroty akcji, potężnego wroga, śliczne plansze oraz niewyidealizowanego bohatera. 42-200 to zgrabne połączenie kryminału i sensacji, nasączone delikatną nutką steampunka. Poza tym jest to oryginalna promocja miasta. Ciekaw jestem, jak będą wyglądać kolejne projekty tego świetnie zapowiadającego się autora. Recenzja komiksu 42-200
#recenzja #komiks #komiksy #czestochowa
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-42-200/
Debiutancki proje...

źródło: comment_CY8dfSrgBXxlzZGh1T0hW1g4fUWfZia4.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzisiaj wtorek, więc @mich_uj przychodzi do Was z nową recenzją komiksu :D

-----------------------------------------------------------------------------------

Kolejny komiks od DC Vertigo, tym razem ukazujący wizje postapokaliptycznego świata. Siedem lat przed wydarzeniami z komiksu, „Przypadłość” zdziesiątkowała ludność na Ziemi, ale na tym jej żniwa się nie skończyły - nowo narodzone dzieci stawały się zwierzeco-ludzkimi hybrydami. Nie trzeba było czekać, aż ktoś zacznie na nie... Polować! Jak i również na głównego bohatera - Gusa.
szogu3 - Dzisiaj wtorek, więc @mich_uj przychodzi do Was z nową recenzją komiksu :D
...

źródło: comment_WCY3hVkK8jFDbCuOQziDjqKeOdOUR2Bf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@goorskypl popieram. jarałem się po obejrzeniu zwiastunu spodziewając się czegoś świetnego, a dawno nie wyszedłem z kina tak rozczarowany jak po hereditary. do połowy był całkiem inyrygujący, a potem zrobił się z niego udziwniony, przeintelektualizowany mix wszystkich znanych zagrań z horrorów z groteskowym zakończeniem, ehh ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
https://nietylkogry.pl/post/recenzja-gry-four-last-things/
Siedząc przy Four Last Things grzechem byłoby się nudzić. Historia, choć krótka, daje sporo frajdy, bawi, a i przy okazji powala bogactwem renesansowej sztuki i muzyki. To zupełnie tak, jakby ktoś wcisnął nam w ręce machinę czasu i wepchnął nas w portal ze złośliwym rechotem. Opłata za tę podróż pełną uciech jest niewielka. Nie tak rzadko można ją dopaść w sklepie Steam za mniej niż dziesięć złotych! Nie ulega jednak wątpliwości,
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-gry-four-last-things/
Siedząc prz...

źródło: comment_5jxJ6lFigRdVTbUfeimKPNrxrq0aPkrp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach