http://weszlo.pl/news/19934-Cud_w_Eibar_Gorski_kopciuszek_w_La_Liga

Odnośnie tych słów:

Otóż warunkiem gdy w Primera Division jest posiadanie odpowiednio wysokiego budżetu. Ten minimalny pułap wylicza się obliczając pewien procent z budżetów wszystkich klubów, i w tym momencie, jak łatwo się domyśleć, maleńki Eibar standardów nie spełnia. Mamy do czynienia z paradoksem - w La Liga mogą spokojnie grać kluby zadłużające się na potęgę, mające problemy z płatnościami, a pod każdym względem zdrowy ekonomicznie beniaminek nie. Eibar musiałby złamać swoje
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#f1 #przepisy #mozektoswie Jak to jest z niebieską flagą w czasie kwalifikacji? Wiadomo, że musi przepuszczać szybszego ten, kto nie jest na kółku pomiarowym. Jeśli oba są na swoich kółkach pomiarowych, to kiedy pokazuje się niebieską flagę temu, kto jedzie z przodu? Jeśli jakieś Ferrari dogania Catherchama to sprawa jasna, ale jeśli np. Ferrari doganiałoby Red Bulla?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dudek2: To wiadomo, ale tak się dzisiaj w Q1 sypały te niebieskie flagi, że zacząłem się zastanawiać, czy nie pokazują jej czasem kierowcy, który jest na swoim szybkim kółku, ale dogania go ktoś szybszy. Ale chyba tak nie jest - nawet jeśli najlepszy dogania najsłabszego.
  • Odpowiedz