Sprawdzony #przepis na wyśmienitą "herbatę":
-herbata (obojętnie jaka, może być Lipton)
-kardamon
-imbir
-cynamon
-cukier wanilinowy
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przepisy #gotowanie #jedzenie

Szukam strony z bazą przepisów, zależy mi na tym żeby były one podzielone na kategorie wg rodzaju dania i żeby strona miała dobrą wyszukiwarke z możliwośći wyszukiwania po składnikach, czasie i trudności przygotowania. Poleci ktoś coś?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, zna ktoś dobrze przepisy ruchu drogowego? Mam prawko prawie 20 lat. Zawsze myślałem, że pierwszeństwo przejazdu ustala się przed skrzyżowaniem. Odwiedziłem dzisiaj Łódź i jadąc drogą z pierwszeństwem (zielony), chciałem zawrócić na skrzyżowaniu. Zostałem strąbiony przez auta jadące czerwonym torem, wyjeżdżające z podporządkowanej. Od razu uprzedzam, że ciężko jest zawrócić tak żeby wyjechać na wewnętrzny pas dlatego zawróciłem na zewnętrzny. Kto ma pierwszeństwo? #prawojazdy #przepisy #pierwszenstwonadrodze
olito - Mirki, zna ktoś dobrze przepisy ruchu drogowego? Mam prawko prawie 20 lat. Za...

źródło: comment_xehCvotfQOUFdDrKRMqVYWzTa70PfJAI.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@olito: oczywiście miałeś pierwszeństwo, niezależnie od tego, który pas chciałbyś zająć, a podludźmi się nie przejmuj; kumplowi też możesz zaproponować oddanie prawa jazdy do starosty i pójście na egzamin;
natomiast piszesz, że masz prawo jazdy 20 lat... kiedyś czytałem, że właśnie dawno, dawno temu było tak, że to wyjeżdżający z drogi podporządkowanej mieli pierwszeństwo przed zawracającymi
  • Odpowiedz
Wie ktoś może jaką nazwę ma kurczak w czerwonej słodkiej skorupce, którego można kupić w paru wietnamskich restauracjach pod nazwą kurczak firmowy? Wygląda trochę jak kurczak po wietnamsku ale jest intensywnie czerwony!
#kuchnia #chinskiecuda #wietnam #przepisy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy jest możliwość pobrania jakiegoś upoważnienia na zmianę urzędu w którym załatwia się sprawy bez zmiany meldunku? Mam warszawski meldunek (Targówek) a mieszka kilka km od Wawy aktualnie. Nie chce zmieniać meldunku a załatwianie wszystkiego i jeżdżenie do na kompletnie drugą stronę miasta jest bez sensu. Da się tak czy się nie da #pytanie #przepisy #urzedy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach