Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@kamileon25-2: to schudnij
@kamileon25-2: its over dla czuda
@Polski_Polak_Z_Polski_PL: recenzje sobie pooglądaj. kiedys jak kupowalem to czytalem goscia np. na yt tez se zobacz: https://audiofanatyk.pl/ i poczekaj na jakas promocje (https://www.pepper.pl/search?q=s%C5%82uchawkil)
- 0
@Marian_Pe: dziekuej cos wybiore z tej strony audiofantyk
- 6
#przegryw witam
@Anonim5: witam kochanie
źródło: 1000006672
PobierzNie radze sobie z emocjami. W---w na cały świat, wszystko trzymam w sobie a niby gdzie. W efekcie gram w głupią gre, przegrywam i wale pięscią w klawiature, myszke albo pięścią w twarz. No debil.
#przegryw
#przegryw
Jak wyżej
- Umyj go 44.4% (12)
- Szkoda wody, to i tak niebawem na złom pójdzie 55.6% (15)

@PremeditatioMalorum: Fox Kids wiecznie żywy!
K00rwa ryż niedogotowałem ja piedole trucvvelowi zawsze wiatr w oczy ciajmada zwykła
#przegryw
#przegryw
@KolakPatolik2137: to dogotuj
- 13
źródło: 1000011317
Pobierz#przegryw
Zdjęcie z spotkania @vantablank i @PustynnyWilk na kebabie w Łodzi.
Zdjęcie mam od @Jestem_Tutaj Akurat szedł po litrę lodów do oszoł
Zdjęcie z spotkania @vantablank i @PustynnyWilk na kebabie w Łodzi.
Zdjęcie mam od @Jestem_Tutaj Akurat szedł po litrę lodów do oszoł
źródło: IMG_2013
Pobierz@Jestem_Tutaj: jakim cudem ty codziennie jesz litre lodów i nie tyjesz?
@vantablank skąd pomysł że nie?
@Lukaszpl18: Wolnego nie ma, trzeba rozsyłać cv po całej cebulandii (i tak nigdzie nie przyjmują cwelnownika)
- 0
#321685 #przegryw #tiara przydziału otrzymała ocenę van der ledre. Odpowiedź tiary jest krótka i zwięzła. To fejkcel, dla którego najgorszą karą będzie pójście w niepamięć. Także dlatego to ten którego imienia nie wolno wymawiać.
@latajacy_napletek
@latajacy_napletek
źródło: 1000015523
Pobierz@Milanek93: co zrobił?
- 2
@michal1498: ja też nie
@walicwasss: sie nogi noco
#przegryw od covida pracuje na hołm ofiz, czasem zdarza mi się jakąś meżatke wyruchać o 2 punkty w skal ruchenstajszna więcej niż ja mam, mam też prawko i auto, ale i tak jestem na tym tagu największym przegrywem, gardze sobą bardziej niż tymi żabami na belce tagu, jestem największym cwelem na świecie i nie ma większego cwela
- 1
@Polski_Polak_Z_Polski_PL: nie ma po co zyć
@hatsune_miku1993: no ale jednak zyjemy to jak juz zyjemy to nie ma co sie smucic
- 7
źródło: 20260203_090951
Pobierz#przegryw wy też na home office trzaskacie browary i gracie w vice city stories?
@hatsune_miku1993: ja kołchoz sczelnie zamknięty
- 1
@Polski_Polak_Z_Polski_PL: a w jaki sposób monitoruje? kurde może ja też mam takiego?
kupowal wczoraj w biedronce stocka 40%, nie musialem pokazywac dowodu, jak jest broda to nikt nie chce dowodu, jak mam na zero to kazdy wola ehh
#przegryw
#przegryw
- 31


























Fornal znowu testuje