#przegryw

trafiłem na grupę FB samotnych szukających czy jakos tak
huopy zwykle po do 5-20 lajków, najlepsi do 60
a baby to od 60 w górę po 200 nawet

desperacja
Kotusiowy - #przegryw 

trafiłem na grupę FB samotnych szukających czy jakos tak
huop...

źródło: 57718

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie radze sobie z emocjami. W---w na cały świat, wszystko trzymam w sobie a niby gdzie. W efekcie gram w głupią gre, przegrywam i wale pięscią w klawiature, myszke albo pięścią w twarz. No debil.

#przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Myć gruza czy nie myć. Auto 26 lat ma.

#przegryw

Jak wyżej

  • Umyj go 44.4% (12)
  • Szkoda wody, to i tak niebawem na złom pójdzie 55.6% (15)

Oddanych głosów: 27

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw od covida pracuje na hołm ofiz, czasem zdarza mi się jakąś meżatke wyruchać o 2 punkty w skal ruchenstajszna więcej niż ja mam, mam też prawko i auto, ale i tak jestem na tym tagu największym przegrywem, gardze sobą bardziej niż tymi żabami na belce tagu, jestem największym cwelem na świecie i nie ma większego cwela
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach