@PustynnyWilk:

Muszę wam coś ważnego powiedzieć. Pewnie nie będziecie chcieli mi uwierzyć, tak samo jak ja nie chciałem w to uwierzyć na początku. Otóż prawiczek92 nie istnieje. To nie jest żaden troll czy c-----a pasta - prawiczek naprawdę nie istnieje. Zmyśliliśmy go sobie. Powiecie mi: jak to możliwe, przecież tyle razy sprawdzał reakcję, ma konto na wykopie, dlaczego miałby nie istnieć? prawiczek92 jest zbiorową halucynacją, eksperymentem z pogranicza nauki i
  • Odpowiedz
#przegryw huop opuścił norę i poszedł na spacer do lasu. Niestety nawet tu duchota daje się we znaki. Jutro pękną cztery dyszki na termometrze, więc będzie jeszcze gorzej.

To zdecydowanie nie są warunki dla takich jak ja.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Isouwa: Absolutnie obrzydliwe nogi. Przypomnijcie sobie 10 - 15 lat temu. Co 100 takie miała. Reszta to były sarenki. Ale teraz social media wmówiły że to jest normalne XD
  • Odpowiedz
6 września w wojewódzkim jest bieg na 6 km. To byłby pierwszy chuopa w życiu. Zapiszę się na niego na dniach. I wczoraj w dzień zrobiłem pierwszy trening biegowy w postaci zaczęcia przygotowań: 8 x (1 min spokojnego biegu + 2 min marszu), dzisiaj odpoczynek. Jutro planuję wieczorem 6 x (2 min spokojnego biegu + 2 min marszu). Mam w planie robić trening biegowy 4 razy w tygodniu

#przemyslenia #
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlaczego uważasz, że 4 treningi biegowe to za dużo na początku?


@tomwick55: ponieważ rozwój mechaniczny/mięśniowy nie nadąża za rozwojem aerobowym. To znaczy, że bardzo łatwo można zrobić kondycję i nie czuć zmęczenia ale dużo trudniej zbudować wytrzymałość ścięgien i stawów i to jest chyba najczęstszy powód kontuzji u początkujących którzy czują się dobrze kondycyjnie ale przeciążają się mechanicznie i łapią przez to kontuzje
  • Odpowiedz