Ehh, z roku na rok coraz gorzej znoszę te upały. Nawet teraz spaceruję sobie w parku i się pocę (a chudy jestem).
#przegryw
#przegryw
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Muszę wam coś ważnego powiedzieć. Pewnie nie będziecie chcieli mi uwierzyć, tak samo jak ja nie chciałem w to uwierzyć na początku. Otóż prawiczek92 nie istnieje. To nie jest żaden troll czy c-----a pasta - prawiczek naprawdę nie istnieje. Zmyśliliśmy go sobie. Powiecie mi: jak to możliwe, przecież tyle razy sprawdzał reakcję, ma konto na wykopie, dlaczego miałby nie istnieć? prawiczek92 jest zbiorową halucynacją, eksperymentem z pogranicza nauki i
źródło: IMG_20260621_195616
PobierzDlaczego uważasz, że 4 treningi biegowe to za dużo na początku?
źródło: 1000043721
Pobierz
źródło: obraz
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
#przegryw
źródło: obraz
Pobierzźródło: UJO3
Pobierz