Dobra potrzebuje ponownie porady wszystkich Chadów na wykopie odnośnie pracy #pracbaza.

Jaka najlepsza praca, żeby cuckować każdego polaka i r----ć mu żonę?

Dla mnie Chippendales. Czaicie witaminka takiego cucka, wyprawia wieczór panieński, zjawiam się ja z moją ekipa, bierzemy pannę młodą i wszystkie jej koleżanki na 10 batów. Cuck w domu siedzi i się cieszy. Co za piękne życie i tak codziennie. Moje ciało wtedy miałoby prime do 60, praktykując
Alessandro - Dobra potrzebuje ponownie porady wszystkich Chadów na wykopie odnośnie p...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@_Alessandro_: zostań psychologiem + terapeutą dla par. Będą przychodzić skłócone małżeństwa, ty powiesz że potrzebna dodatkowa indywidualna sesja z każdym z osobna. Facetowi powiesz że za mało się stara i musi jej więcej pozwalać i więcej kukoldzić. Babę teges szmeges fą fą fą. Spełnisz swoje fantazje, naprawisz im związek, zcuckujesz typa i jeszcze będziesz parę stówek do przodu. A jak przyjdzie jakiś trukel na terapię to porozmawiasz z nim mądrze
  • Odpowiedz
#przegryw dzisiaj miałem dobry dzień, nikt mnie w kołchozie nie w-----ł, przestałem się bać już jeździć autem po autostradzie (bo już pare razy byłem i sie nauczylem jazdy w korkach jak szukac miejsca na zmiane pasa i takie tam bzdety) zjadłem pizze, w pysku mam snusa jak szanowny pan prezydent przykazał i pije lecha. wszystko jest w pyte.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw Chcielibyście walczyć w Afganistanie i zginąć w czasie zasadzki talibów na konwój, którym jechaliście, że z obydwu stron szlaku górskiego jesteście ostrzeliwani z karabinów i wyrzutni rakiet?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ogladam sobie z filmik Sanoka co gosciu zabil mame i wyszedl do policjantow i ratownikow z jakims mieczem. Policja oddala 11 strzalów, a on wstal i wrocil do klatki. Jak to mozliwe, a linku dodac nie moge to na fb. Chyba ze oni w niego trafic nie mogli #przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Kappa111: Podziekowala zaraz po odebraniu paczki. Po prostu nie rozmawialismy w miedzyczasie, bo nie mialem sily, zeby jej odpisac. Mozesz nie odpowiadac, bo juz jestes na czarnej.
  • Odpowiedz