#przegryw kukoldscotland schizoid
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Empirycznyracjonalista
- 5
Jakieś afery na tagu nie wiem o co chodzi ale ważne że jest śmiesznie
#przegryw
#przegryw
źródło: temp_file5137221067827609239
Pobierz
KukiScotland
via Android- 2
@Robert_robinson: xd
- 19
#przegryw cichy spokojny grzeczny
Komentarz usunięty przez moderatora
- 2
@Tired_: Dzięki.
- 76
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Inb4 odpowiadanie na pastę, wiem wiem.
@
Szukanie dziewczyny jako przeciętny chłopak
-załóż konto tinder
@
@KacperWoW: e tam laski wcale tak łatwo nie mają, tylko nie rozumiesz ich perspektywy. Po 1 to na chada mają nikłe szanse, większość julek niestety co najwyżej zaliczy ons albo fwb z chadem, który zryje im psychikę ale stałego związku z nim nie będzie, po 2 co z tego, że pisze do niej setki facetów jak tak jak w pkt 1 chady się pobawią albo żaden chad się nie zainteresuje,
babiarz-żabiarz, latawic obrońca, oskarków ochroniarz #przegryw
źródło: 1000022609
Pobierz@noname3004: on ma czasami takie odklejki xD
- 2
@Miteora: wrota piekielni się otwarły, on na tag sprowadzi siarkę i ogień
@nieudacznikzyciowy: ona jest dojrzała nie pomyślałbym że to twoja stara
@nieudacznikzyciowy: dobrze, to oddzielny grób jej może ufundujesz bo "hospicjum Wigor" tak ją urządziło, że skończyła w masowej mogile
- 10
#przegryw kolega = znajomy nick, podobny vibe, nie musi duzo pisac
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

zmienili lampy na ulicy na nowe i tak jest teraz ciemno ta lampa w oczy razi a chodnik słabo oswieca za wysoka jest stare były niższe i milsze swiatło miały takie pomarańczowe #przegryw
@Fortepianino: kapitalizm...
Gdybyś mógł to chciałbyś mieć dzieci? Zalożmy że masz kasę i babę odpowiednią, ja to nie wiem w sumie jestem chyba zbyt jebniety żeby być ojcem xd ale z drugiej strony większe patusy mają dzieci #przegryw
Chciałbyś mieć dzieci?
- Nie, nie chciałbym dzieci 30.1% (69)
- Chciałbym jedno dziecko 10.5% (24)
- Chciałbym dwójkę dzieci 18.3% (42)
- Chciałbym trójkę dzieci 18.3% (42)
- Chciałbym więcej dzieci 10.9% (25)
- Nie wiem 11.8% (27)
@Tozsamosc_prawdziwa: Nie, nie chcę sprowadzać do tego piekła nowych istot.
@Tozsamosc_prawdziwa: Nie chciałbym dzieci w imię odpowiedzialności. Część z moich podłych cech, jak np. wysoki poziom lęku, skłonność do stanów depresyjnych, krzywe zęby, skłonność do tycia, niski wzrost, małe oczy, niedowidzenie, łysienie, autyzm, niedosłuch mają jakąś komponentę genetyczną i nie chciałbym stworzyć następnego pokolenia przegrywów.
@Robert_robinson: fotografujesz julki w klubach = 0ski
- 1
@Melkovva_ Niee bo się boje kobiet
@mlodypancz: Nadrobiłem teraz trzy odcinki i się zastanawiam po kiego c---a dalej oglądam ten sezon xdd
- 0
@JatuArmy: przeciez jest fajny xd
- 2
#przegryw #lateks #b--m #truestory #zwiazki
Na polskich SM jest babka, która nazywa się Latex Coach. Generalnie pozuje ubrana w lateksy i pisze do tego jakieś mądrości. Dość sporo ma followersów.
Co ciekawe, ma oznaczenie, że jest w związku małżenskim. Klikasz tam, a tam zdjęcia jej męża z nią sprzed 12 lat. Okazuje się zwykłą szarą myszką a gość wygląda jak wyjęty z imprezy informatyków i weteran
Na polskich SM jest babka, która nazywa się Latex Coach. Generalnie pozuje ubrana w lateksy i pisze do tego jakieś mądrości. Dość sporo ma followersów.
Co ciekawe, ma oznaczenie, że jest w związku małżenskim. Klikasz tam, a tam zdjęcia jej męża z nią sprzed 12 lat. Okazuje się zwykłą szarą myszką a gość wygląda jak wyjęty z imprezy informatyków i weteran
Mieliście kiedyś pasje, zainteresowanie? Coś co was pochłonęło? Co to było? #przegryw
- 1
@starerursko: to co cię pochłonęło jest tym
@PrawnydoRadca: szukałem, ale juz mam gdzieś to xD
on na ratownictwo medyczne poszedł i teraz tego żałuje #przegryw
- 3
#przegryw
Zakochałem się pod apteką
Zakochałem się pod apteką
@xmadesio: zakochałeś się pod apteką?
- 16
#przegryw przez te kłótnie i wyzwiska na tagu poczułem w końcu świąteczny klimat i się jednak wódki napije

Komentarz usunięty przez moderatora
- 1
@asdf1235: eh a skoro p--o to widzę że plany z abstynencją nie wyszły?
























