tymcza via Wykop
- 1
( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: IMG_20260413_181006
PobierzJakby ktoś miał ochotę dowalić Izraelowi od siebie to jest do tego sposobność. Co prawda jest to inicjatywa lewacka, ale nie ma rzeczy idealnych:
"Demand the full suspension of the EU-Israel Association Agreement"
https://citizens-initiative.europa.eu/initiatives/details/2025/000005_en
Do tej pory zebrano 720k podpisów
"Demand the full suspension of the EU-Israel Association Agreement"
https://citizens-initiative.europa.eu/initiatives/details/2025/000005_en
Do tej pory zebrano 720k podpisów
tymcza via Wykop
- 0
tymcza via Wykop
- 1
@Enigmameister: To zależy od pogody na Księżycu.
- 30
Po co ten Garbara ma nocnik na głowie? Przecież typ w tym niewidomy jest.
#mecz
#mecz
- 6
Komu wierzyć?
#mecz
#mecz
źródło: Screenshot_2026-02-26-19-12-08-290_com.android.chrome
Pobierz- 9
- 44
#slubodpierwszegowejrzenia serio te tłuki przyznali się przed kamerami że nie segregują śmieci? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież to wstyd
tymcza via Wykop
- 8
@talmudyczny_triumfalizm: A te śmietniki pod domem to dla hecy masz kolorowe? xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 20
#mecz nie mogło zabraknąć

Na którym kanale Legia leci?
#mecz
#mecz
tymcza via Wykop
- 2
@1zaq2xsw3cde4r: Zamiast studia była powtórka powtórki Ojca Mateusza ¯\(ツ)/¯
- 938
Jeśli dzisiaj Lewandowski strzeli 1 gola Barcelonie to wylosuje komuś kod na 800pln na dowolnej platformie którą chce. Nie ważne czy pyszne pl czy steam czy onlyfans.
Wszyscy bioro udział co zostawio plusa!
#rozdajo #mecz #pilkanozna #barcelona #bayernmonachium #bartrozdaje #polakicebulaki
Wszyscy bioro udział co zostawio plusa!
#rozdajo #mecz #pilkanozna #barcelona #bayernmonachium #bartrozdaje #polakicebulaki
źródło: de165b1cd04ad42a58d1fff1f8a49e024e868f7b97970c5a07c14c721047909b
Pobierz- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#mecz ale podniecenie bo się udało strzelić bramkę
tymcza via Wykop
- 0
@Zoltar999999: No ale o to w tym sporcie chodzi xD
- 3
Oyedele umie hymn, szanuje!
#mecz
#mecz
źródło: 1000024370
PobierzDla nas kibiców przed telewizorem, to mam wrażenie, że lepiej jak nasze orły grają w lidze konferencji, niż lidze Europy. Tam dostaliby jakieś czelsi czy inne Fiorentiny i po 3:0 by było, a tak, mamy takie wisienki jak dziś
#mecz
#mecz
tymcza via Wykop
- 12
@naganiaczherculesa: No kiepsko trafiłeś z tymi dwoma przykładami xD
Osiągnięcia
Rocznica
od 19.01.2026Rocznica

















#mecz