Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@szkorbutny: jest, ale nie zorganizowana
teraz wyludza sie vat - a i z tym jest coraz wiekszy problem
subskrybent kanalu mafiapl jak mniemam?
teraz wyludza sie vat - a i z tym jest coraz wiekszy problem
subskrybent kanalu mafiapl jak mniemam?
warsztat tuż przed świątecznymi żniwami
@szkorbutny: Wyjaśnij co święta znaczą dla warsztatu samochodowego? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Raczej nie nazwałbym tego jakimiś szczególnymi żniwami o jeżeli w ogóle jakimkolwiek wzrostem dla nich.
1
Pershing król życia

- 0
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Cesarz_Polski
Nie słyszysz bo media o tym nie mówią, dalej istnieją grupy przestępcze ale telewizja Ci o tym nie powie bo jeszcze byś pomyślał że państwo jest nieskuteczne za to jak łapią to są nagłówki że GRUPA MOKOTOWSKA ZATRZYMANA XD
Nie słyszysz bo media o tym nie mówią, dalej istnieją grupy przestępcze ale telewizja Ci o tym nie powie bo jeszcze byś pomyślał że państwo jest nieskuteczne za to jak łapią to są nagłówki że GRUPA MOKOTOWSKA ZATRZYMANA XD
@Cesarz_Polski: Inne czasy. Teraz przestępczość zorganizowana chodzi pod krawatami i dyskretnie robi miliony na karuzelach vat, a nie bawi się w ganianie po mieście w dresach i ściąganie haraczy. O rozbijaniu wielomilionowych karuzel vatowskich co jakiś czas słychać w tv.
- 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
2
Bossowie Pruszkowa pomylili ofiary i wychodzą? | Mafia News

Dawni bossowie mafii pruszkowskiej, Andrzej Z. ps. "Słowik", Janusz P. ps. "Parasol" i Leszek D. ps. "Wańka" w 2016 roku mieli przez pomyłkę dokonać rozboju na przypadkowym mężczyźnie, który odbierał synów ze szkoły. Teraz "Słowik", "Parasol" i "Wańka" mogą wyjść na wolność po wpłaceniu kaucji.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
@suqmadiq2ama: 250-300 godzin miesięcznie? To jakiś obóz pracy? Wtf
Polacy działalność niepodległościową prowadzili zarówno legalnie, półlegalnie, jak i w sposób całkowicie tajny:
https://www.wykop.pl/link/5211297/tzw-wypadki-listopadowe-w-pruszkowie-11-listopada-1918-roku/
"Postępowanie Niemców było tak inne, iż po prostu nie chciało się wierzyć, że to są ci sami, wczorajsi, butni junkrzy. Np. jeden z feldfeblów podchodzi do mnie i mówi: „Ich bin ein Pole” [z niem. Jestem Polakiem – przyp. red.], a po tym zaczyna opowiadać długą historię o swej matce Polce itd. itd., a kończy okrzykiem: „da lebe
https://www.wykop.pl/link/5211297/tzw-wypadki-listopadowe-w-pruszkowie-11-listopada-1918-roku/
"Postępowanie Niemców było tak inne, iż po prostu nie chciało się wierzyć, że to są ci sami, wczorajsi, butni junkrzy. Np. jeden z feldfeblów podchodzi do mnie i mówi: „Ich bin ein Pole” [z niem. Jestem Polakiem – przyp. red.], a po tym zaczyna opowiadać długą historię o swej matce Polce itd. itd., a kończy okrzykiem: „da lebe
źródło: comment_mqdmmnKV8LQzMaSh22dnG62iU7x392Pn.jpg
Pobierz- 2
@Pepe_Roni: kierownik, nieskończonej pracy się nie ocenia!
Jeszcze szalunek, także to się zateguje
- 0
Czemu syreny wyjo?
#pruszkow
#pruszkow
@poji: z tesknoty za morzem
- 0
Czy są w #pruszkow motocykliści? :)
Ma ktoś ochotę pojezdzić wieczorem?
Ma ktoś ochotę pojezdzić wieczorem?
Budowlane Mirki, czy ktoś ma pożyczyć(za flaszke, pitce, pifo) przecinarkę do glazury minimum 600mm? Tak brałem od wujka że zapomniałem, a muszę położyć jakieś 10płytek, kątówką nie bardzo chce mi się ciąć 60cm płyty, a okazało się że rysik przy płytkach 9mm to mogę sobie co najwyżej wsadzić ;D
Dzięki
Najchętniej #warszawa okolice bemowo, ursus, okęcie, #piastow #pruszkow
#narzedzia #budowlanka
Dzięki
Najchętniej #warszawa okolice bemowo, ursus, okęcie, #piastow #pruszkow
#narzedzia #budowlanka
źródło: comment_jAzZJd5tqgfb9DiFw48lXWHSbvcdzlV9.jpg
Pobierz- 3
muszę położyć jakieś 10płytek, kątówką nie bardzo chce mi się ciąć 60cm płyty
@wacek_1984: zależy jaka płyta, ale czasem kątówką właśnie wyjdzie znacznie lepiej, niż tym łamakiem.
Tylko że nie prowadzisz kątówki od ręki, tylko przy listwie przyłożonej do płytki (np listwa-kątownik prowadzący na płytce, płytka i pod spodem deska - wszystko razem skręcone i ustawione tak, że "to co ma być odpadem - jest na zewnątrz" - da się
rozumiem rozumiem, nie polecam :)
@hrumque:
@hrumque:
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
7
Zadłużony Związek Kolarski jest gotowy sprzedać tor w Pruszkowie.

Polski Związek Kolarski jest gotowy sprzedać tor w Pruszkowie, aby spłacić dług, który sięgnął już ok. 15 mln złotych. - To w tej sytuacji jedyne wyjście – poinformowali w środę przedstawiciele PZKol.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- 15
Są jakies sensowne busy z #pruszkow albo #brwinow do #nadarzyn ?
#kiciochpyta #warszawa #komunikacjamiejska
#kiciochpyta #warszawa #komunikacjamiejska
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
przecież to Pan Kleks ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@epi: Pan Kleks miał wiele twarzy... tu gra młodego Jasona Stathama w prequelu Transportera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_zI0RcaOz76k0eeICnOLzVJBydPy03Vlw.jpg
Pobierz@RobertKowalski: następnym razem pamiętaj o tym, to bardzo ważne
Ostatni #mecz w okolicy #warszawa dzisiaj. Dokładnie #pruszkow, gdzie miejscowy Znicz Pruszków podejmuje KP Blekitnych Stargard
#pilkanozna #groundhopping #turystykastadionowa #drugaliga
#pilkanozna #groundhopping #turystykastadionowa #drugaliga
źródło: comment_QSuiW7CEEiKMlOvIESPEPth1az6Hb2i1.jpg
Pobierz- 1
Mireczki może mi ktoś polecić jakiś sposób na przewiezienie jednego rzeczy ( fotel biurowy) z #pruszkow do Warszawa #wawer ? Nie mam aktualnie auta a musze na dniach to załatwić. Możecie polecić kogoś kto zrobi to do jakis 50zl?
A może ktoś z was robi takie trasy? Ew. Korzystaliscie z jakiś firm przewozowych?
#warszawa #transport #logistyka
A może ktoś z was robi takie trasy? Ew. Korzystaliscie z jakiś firm przewozowych?
#warszawa #transport #logistyka
- 2
- 1
@Revival: przecież w ciągu dnia czy wieczorem są luzy albo w weekend. Fotel biurowy to nie kanapa. Ewentualnie możesz rozkręcić i ogarnąć sobie jakiś karton i go spakować (w jakimś markecie czy coś możesz dodać karton często po czymś).
























#kebab #pruszkow