warsztat tuż przed świątecznymi żniwami


@szkorbutny: Wyjaśnij co święta znaczą dla warsztatu samochodowego? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Raczej nie nazwałbym tego jakimiś szczególnymi żniwami o jeżeli w ogóle jakimkolwiek wzrostem dla nich.
  • Odpowiedz
@Cesarz_Polski

Nie słyszysz bo media o tym nie mówią, dalej istnieją grupy przestępcze ale telewizja Ci o tym nie powie bo jeszcze byś pomyślał że państwo jest nieskuteczne za to jak łapią to są nagłówki że GRUPA MOKOTOWSKA ZATRZYMANA XD
  • Odpowiedz
@Cesarz_Polski: Inne czasy. Teraz przestępczość zorganizowana chodzi pod krawatami i dyskretnie robi miliony na karuzelach vat, a nie bawi się w ganianie po mieście w dresach i ściąganie haraczy. O rozbijaniu wielomilionowych karuzel vatowskich co jakiś czas słychać w tv.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polacy działalność niepodległościową prowadzili zarówno legalnie, półlegalnie, jak i w sposób całkowicie tajny:

https://www.wykop.pl/link/5211297/tzw-wypadki-listopadowe-w-pruszkowie-11-listopada-1918-roku/

"Postępowanie Niemców było tak inne, iż po prostu nie chciało się wierzyć, że to są ci sami, wczorajsi, butni junkrzy. Np. jeden z feldfeblów podchodzi do mnie i mówi: „Ich bin ein Pole” [z niem. Jestem Polakiem – przyp. red.], a po tym zaczyna opowiadać długą historię o swej matce Polce itd. itd., a kończy okrzykiem: „da lebe
travelove - Polacy działalność niepodległościową prowadzili zarówno legalnie, półlega...

źródło: comment_mqdmmnKV8LQzMaSh22dnG62iU7x392Pn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Budowlane Mirki, czy ktoś ma pożyczyć(za flaszke, pitce, pifo) przecinarkę do glazury minimum 600mm? Tak brałem od wujka że zapomniałem, a muszę położyć jakieś 10płytek, kątówką nie bardzo chce mi się ciąć 60cm płyty, a okazało się że rysik przy płytkach 9mm to mogę sobie co najwyżej wsadzić ;D

Dzięki

Najchętniej #warszawa okolice bemowo, ursus, okęcie, #piastow #pruszkow

#narzedzia #budowlanka
wacek_1984 - Budowlane Mirki, czy ktoś ma pożyczyć(za flaszke, pitce, pifo) przecinar...

źródło: comment_jAzZJd5tqgfb9DiFw48lXWHSbvcdzlV9.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

muszę położyć jakieś 10płytek, kątówką nie bardzo chce mi się ciąć 60cm płyty


@wacek_1984: zależy jaka płyta, ale czasem kątówką właśnie wyjdzie znacznie lepiej, niż tym łamakiem.
Tylko że nie prowadzisz kątówki od ręki, tylko przy listwie przyłożonej do płytki (np listwa-kątownik prowadzący na płytce, płytka i pod spodem deska - wszystko razem skręcone i ustawione tak, że "to co ma być odpadem - jest na zewnątrz" - da się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mireczki może mi ktoś polecić jakiś sposób na przewiezienie jednego rzeczy ( fotel biurowy) z #pruszkow do Warszawa #wawer ? Nie mam aktualnie auta a musze na dniach to załatwić. Możecie polecić kogoś kto zrobi to do jakis 50zl?
A może ktoś z was robi takie trasy? Ew. Korzystaliscie z jakiś firm przewozowych?
#warszawa #transport #logistyka
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Revival: przecież w ciągu dnia czy wieczorem są luzy albo w weekend. Fotel biurowy to nie kanapa. Ewentualnie możesz rozkręcić i ogarnąć sobie jakiś karton i go spakować (w jakimś markecie czy coś możesz dodać karton często po czymś).
  • Odpowiedz