Wpis z mikrobloga

Budowlane Mirki, czy ktoś ma pożyczyć(za flaszke, pitce, pifo) przecinarkę do glazury minimum 600mm? Tak brałem od wujka że zapomniałem, a muszę położyć jakieś 10płytek, kątówką nie bardzo chce mi się ciąć 60cm płyty, a okazało się że rysik przy płytkach 9mm to mogę sobie co najwyżej wsadzić ;D

Dzięki

Najchętniej #warszawa okolice bemowo, ursus, okęcie, #piastow #pruszkow

#narzedzia #budowlanka
wacek_1984 - Budowlane Mirki, czy ktoś ma pożyczyć(za flaszke, pitce, pifo) przecinar...

źródło: comment_jAzZJd5tqgfb9DiFw48lXWHSbvcdzlV9.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
muszę położyć jakieś 10płytek, kątówką nie bardzo chce mi się ciąć 60cm płyty


@wacek_1984: zależy jaka płyta, ale czasem kątówką właśnie wyjdzie znacznie lepiej, niż tym łamakiem.
Tylko że nie prowadzisz kątówki od ręki, tylko przy listwie przyłożonej do płytki (np listwa-kątownik prowadzący na płytce, płytka i pod spodem deska - wszystko razem skręcone i ustawione tak, że "to co ma być odpadem - jest na zewnątrz" - da się
  • Odpowiedz
()


@aefgagrRGH: śmiej się, ale ja tego sam nie wymyśliłem, tylko podpatrzyłem u majstrów-budowlańców, co łazienkę za łazienką lecą, i super im to wychodziło. I choć mam maszynkę bramową, z tarczą diamentową na mokro i prowadnicą - to czasem nie chce się jej ciągnąć do roboty, a przekonałem się, że takie rozwiązanie jest lekkie i całkiem skuteczne i efektywne.
  • Odpowiedz