Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No dobra. To kiedy robimy jakiś #protest wyrażający zaniepokojenie? Co się jeszcze musi stać, aby tych złodziei z #pis pogonić? Propozycja, sobota w Warszawie, na spontanie? Jakiś kanal na telegramie? Tak dłużej być nie może (°°
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wszystkim, którzy wybierają się na #protest z blokowaniem Orlenu radzę przejrzeć auto pod kątem sprawności i obowiązkowego wyposażenia, czyli:
-trójkąt,
-gaśnica, (sprawna, z ważną datą)
-sprawne oświetlenie, (motocykle tak samo)
-jak jest głośny wydech i masz możliwość go wyciszyć to wycisz. (motocykle tak samo)
Na wypadek, gdyby PiS wysłał swoich służących w radiowozach na trzepanie protestantów i łowienie dowodów rejestracyjnych. Zwłaszcza w sobotę, kiedy szykuje się najwięcej akcji w kraju.
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pmub: gaśnica musi być, nie musi posiadać homologacji:

Kodeks drogowy nie nakłada na kierowcę obowiązku posiadania gaśnicy samochodowej z aktualną legalizacją. Gaśnica po prostu ma być w samochodzie i ma być gotowa do użycia - nie ma znaczenia czy jest ważna czy nie. Dlatego policjant nie powinien karać kierowcy mandatem w przypadku braku zalegalizowanej gaśnicy
  • Odpowiedz
Kiedy i gdzie #protest w Krakowie w związku z cenami #paliwo ? Widzę, że i nie miasta się organizują, są jakieś grupy gdzieś czy coś?
#krakow
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Może to niepopularna opinia ale wiecie:

że nawet jak pis wam obniży ceny paliw, to odbierze sobie to na inny sposób albo na kilka innych sposobów żeby było to mniej widoczne.


Nie mówię że wyrażanie publicznie swojego niezadowolenia jest złe czy coś. Czasem nawet trzeba. Mówię tylko żeby dobrze się zastanowić czego się che i co jest tak naprawdę wam potrzebne!

Jeśli
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mrq: Taka jest prawda, żeby upodlony człowiek zaczął walczyć o swoje prawa musi:
1. Dać się ponieść charyzmatycznemu przywódcy, który walczy o jego interesy. (przykład: Powstania Husa, Riazina, Pugaczowa, Chmielnickiego, Rabacja)
2. Albo usłyszeć, że gdzieś tam już zaczęli walczyć ze wspólnym wrogiem. (Przykład: Koliszczyzna, Wiosna Ludów)
3. Albo dostać wsparcie finansowe, ideologiczne i kadrowe od obcego kraju, któremu na rękę będzie przewrót. (Przykład: upadek bloku wschodniego, majdan)
  • Odpowiedz