@olaf_wolominski: Apelujesz do wykopków, którzy co roku przy okazji podnoszenia płacy minimalnej wyzywają rządzących od socjalistów i generalnie są absolutnie krytyczni do takich pomysłów. Jednocześnie przy okazji tych "protestów" non stop podkreślali że "płace są najniższe w Europie" i dlatego cena benzyny powinna być niższa.
To miejsce od dobrych paru lat wygląda jak setup pod jeden ze skeczy z Latającego Cyrku Monthy Pythona.
  • Odpowiedz
@olaf_wolominski: Tzw. słomiany zapał, to co tu się działo w lutym i marcu to szkoda gadać, wykopki które niby tak gardzą patriotyzmem, nacjonalizmem i jakimś walczeniem za ojczyzną nagle chciały postawić kosy na sztorc i lecieć w samych dresach prosto na Moskwę. Moje ulubione i najzabawniejsze to jak neuropki zaczęły się bawić w szukanie onuc i zdrajców narodu, chociaż sami jeszcze nie tak dawno temu chcieli dzielić Polskę na 2
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Naszło mnie trochę na przemyślenia odnośnie protestu #blokujemyorlen #orlen #protest i dlaczego tak mało ludzi się na nim pojawiło. Wszystkie moje przemyślenia będą na bazie protestu w #dabrowagornicza i tego jak to tam wyglądało, a raczej jak nie wyglądało.

1. O proteście dowiedziałem się przypadkiem ze strony blokujemyorlen.pl i w sumie znałem tylko godzinę i miejsce. Żadnych szczegółowych informacji tj. co robimy, jak robimy, w
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@toshibaas:

że Ci sami ludzie byli z pod znaku szurów antyszczepionkowych. Ja jako człowiek myślący nie chcę się z nimi utożsamiać, ani utożsamiać z PISem i cenami na stacjach. Niby masz ochotę wyrazić swój protest, ale potem jedziesz i widzisz jakie tam jest towarzystwo i Ci się odechciewa


Taki niby mądry i oświecony a "ci" wielką literą pisze nie zwracając się do kogoś.
  • Odpowiedz
W Łodzi przy rondzie Solidarności na Orlenie gdzie miałbyc strajk chyba coś nie pyklo, bo policja wpuszczała pojedynczo dopiero jak ktoś odjechał i nie było pajacowania z otwieraniem maski i na przerwę na hot doga
#orlen #strajk #protest #lodz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Grzegiii: Były strajki na całą Polskę a za 3 miesiące przegłosowali. Te protesty pokazały mi dobitnie że w tym chlewie nic się nie zmieni.
  • Odpowiedz
@NoJakNieJakTak:

"podpiąć się", a "być główną grupą propagującą protest" jak to wybrzmiewa z artykułu, to dwie różne rzeczy.

Na marginesie, bardzo trudno jest odnaleźć informacje dotyczące powodów, dla których protesty odbywają się akurat na stacjach PKN Orlen, a nie w punktach innych sieci dystrybucji
  • Odpowiedz
@Klimbert: Najlepsze jest to, że jestem całkowitą przeciwniczką Konfederacji i nie mam nic wspólnego z antyszczepionkami ale przez to, że popieram akcje z blokowaniem Orlenu to zostałam zaliczona do jakieś grupy. xD Widzę, że robione jest absolutnie wszystko aby te protesty zdyskredytować. W tym kraju już nie można normalnie protestów przeprowadzać.
Ale i tak jadę. W nosie to mam.
  • Odpowiedz
Oto co wybadał Instytut Badań Internetu i Mediów Społecznościowych, na których wielu wykopków powołuje się jeżeli chodzi o , ich dogłębne analizy cytowane są w serwisach factcheckowych. Specjaliści w swoim fachu. https://twitter.com/ibimspl/status/1535324934708273152?s=21&t=Pr186SCamst9-OgA7BqWow

Niektórzy już podchwycili temat: https://wpolityce.pl/polityka/602314-kto-stoi-za-blokadami-stacji-orlenu-wazna-analiza
https://twitter.com/wjakobik/status/1535509328752529408

Instytut za którym stoją pieniądze ludzi, którzy nie chcą, żeby paliwo było tańsze. Powstał półtora roku temu. Używają karty antyszczepionkowca do pokazania protestujących ludzi jako głupków, już nie pierwszy raz. Kto fact-checkuje fact-checkerów?
s.....n - Oto co wybadał Instytut Badań Internetu i Mediów Społecznościowych, na któr...

źródło: comment_1654938987Doh6pz96TzeIR3hQjrYMqs.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach