@Ynfluencer: Slaby bait. A kto niby ma protestowac? Ten co dostaje 14, 15, 16 emeryture? Ten co dostaje bony, lusy i wakacje? Przeciez ten protestowac nie bedzie.

A ten co nie dostaje nic nie ma czasu protestowac bo musi zapierdzielac na elektorat pisu.
  • Odpowiedz
@gorzki99: ludzi pracujących jest 40% w Polsce(wg danych GUS), odejmując urzędników, służbę cywilna i cała budżetówkę to jakieś 30%, odejmując wszystkich bombelkowiczow itd. max 20% ciągnie cały ten cyrk na swoich barkach, zasada pareto 80% korzysta
  • Odpowiedz
Dajcie już jakiś poważny protest z poważnym przydowdcą, kimkolwiek ma być. Chłop dorastał i żył w najlepszym czasie. Bez wojny w kraju, bez głodu, ze wzrostem gospodarczym, z malejącym bezorobociem i przestepczoscią. A te suki u władzy wszystko zniszczyły.

#polska #pis #protest #orlen #paliwo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marcooo80: Protest? Przecież protesty w Polsce nic nie dają chyba że się jest górnikiem i grozisz paraliżem państwowego zakładu pracy xD
A jak były liczne protesty to były one złe bo uczestnicy brzydko przeklinali i malowali śprajem po ścianach xd
  • Odpowiedz
Marzę, aby gdzieś tam w piwnicach, na forach formowały się bojówki do walki z #orlen
Wyobrażacie sobie taki skorelowany atak w różnych miastach Polski? Nic wielkiego, mechaniczna blokada dystrybutorów, aby po kilkunastominutowej walce pracownik dał radę to naprawić. Takie mrugnięcie okiem do obajtka.
Eh, człowiek poczytał o żółtych kamizelkach i się łudzi.
#paliwo #motoryzacja #pis #protest
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ciekawe że jak trzeba było bronić amerykańskiego korpo (TVN) albo wściekłych macic to na ulicy było mnóstwo ludzi a teraz cisza...


@Viado: Powiedz mi w którym miejscu protestujesz to dołącze.
  • Odpowiedz