@CoryTevinson: i znowu 300 policjantów i blokada całej ulicy. policjanci zamiast zajmowac sie problemami przestępczymi miasta warszawa zostaną oddelegowani by stać sobie na dworze

nie, to nie jest droga
pozatym napisałeś że chcesz utrudnic ludziom którzy mają realny wpływ na cele paliw a pan kaczyński nie posiada własnej rafineri ani nie jest w spółce która kontroluje sprzedaż i kupno ropy
więc 2x nie

mógłbym wymieniac też dalej ale to te
  • Odpowiedz
tak z ciekawości zapytam, czemu protesty przeciwko cenom paliw są organizowane tylko na #orlen ? Przecież na shell, bp, amic i inne mają paliwa w identycznej cenie (plus minus kilka groszy) #protest #inflacja
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#orlen #protest

Skoro orlen ma marżę 30% to dlaczego ceny na innych stacjach nie są niższe? Czyżby jednak czynniki zagraniczne miały realny na to wpływ?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rmk93: to, co każdy protest. Utrudni częściowo funkcjonowanie tego, przeciwko któremu się protestuje, oraz nagłośni sprawę medialnie.
No bo chyba nie wyobrażasz sobie, że nagle wszyscy w tym kraju mieliby przestać tankować gdziekolwiek, żeby 100% skutecznie zaprotestować przeciwko orlenowi.
  • Odpowiedz
że co? Co ma kosa do kutosa?


@spie_z_tata: Gorące silniki parują bezpośrednio w powietrze, przez co masz później upały. Akurat najgorętsze dni przypadły jak ludzie zaczęli strajkować.

Wyłończ tv włończ myślenie
  • Odpowiedz
Żaden protest nie pomoże już temu krajowi. Ten naród jest genetycznie niezdolny do bycia cywilizowanym. Jak troglodyci wybiorą w przyszłych wyborach znowu tych bezczelnych debili, to ja stąd spier@&€%m nie przyznająć się do polactwa.
  • Odpowiedz
@Hrjk: niespecjalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Po prostu skopiowałem najlepsze "argument" "symetrystów" od protestów ws aborcji i "aborcja" zamieniłem na "paliwo" ( )
  • Odpowiedz