Zwariować dzisiaj można. Nie panikowałeś na początku pandemii, byłeś onucą. Nie chciałeś się szczepić, byłeś onucą. Wątpisz czemuś, jesteś onucą. Idziesz protestować przeciwko cenom paliw, jesteś onucą.
#koronawirus #paliwa #protest
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie protestujesz przeciwko cenom tylko przeciwko uzytkownikom stacji oraz ich wlascicielom. Idz pod sejm a nie robisz z siebie pozytecznego hm.

Putin ma zacierz dzieki tobie, mozesz czuc sie spelnionym obywatelem kacapii


@Henrietta_Paczelokowska: wiesz, ale to nie ja tu reprezentuje stronniczą postawę. Mimo tego postu byłem typem, który nie robił problemu o założenie maski, zaszczepiłem się i nawet czynnie nie brałem udziału w proteście na Orlenach. Można nawet sobie prześldzieć
  • Odpowiedz
Nie ma bardziej bzdurnego protestu, niż ten przeciwko Orlenowi. ()
Dlaczego?
Bo nie ma alternatyw.
Gdzie zatankujecie? Na Shell'u napędzając gospodarkę Wielkiej Brytanii? Na BP napędzając gospodarkę Holandii? Czy może Statoil napędzając Kanadyjską gospodarkę?

UOKiK nie powstrzymał utworzenia się monopolu Orlenu. Tak więc jedynym Polskim koncernem jest Orlen. Nawet jak tankujecie na "niezależnych" stacjach to paliwo najprawdopodobniej pochodzi z?
Widac - Nie ma bardziej bzdurnego protestu, niż ten przeciwko Orlenowi. (-‸ლ)
Dlacze...

źródło: comment_1655110858AtzlQFg6l1vqmdDf0kruHD.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zachęcam do protestowania w inny -mniej durnowaty sposób, a dokładniej w 2023 roku przy urnie ( ͡° ͜ʖ ͡°).


@open_or_die: Czepiaj się tych 70%, co głosują co cztery lata na tych samych. Z jego wpisu wynika, że na PiS nie zagłosuje.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Davvs nie trzeba obrzydzac czegos co nie ma sensu, gdyby zamiast na stacjach protestowali przed domami osób odpowiedzialnych nie byloby takich argumentów. Każdy protest przeszkadzający normalnym ludziom, a nie winnym tego przez co sie protestuje jest idiotyczny. Niezależnie czy to rolnicy, taksowkarze czy lgbt.
  • Odpowiedz
@marcooo80: dodaj wysokość kursu walutowego i jego date na grafice, jak jest opcja to dla zarobków netto obliczenia i też daty dla cen paliw i jak na szybko spojrzałem są dostępne dane za rok 2021 wynagrodzeń, więc trochę świeższe. Może jeszcze będzie opcja minimalnego wynagrodzenia. Jak coś robić to na porządnie.
A tak to dobra robota. Plusik
  • Odpowiedz
  • 3
Każda ruska onuca, propagandzista z opozycji lub konfederacji, antyszczep czy inne szurzysko by tak powiedzieli :-P a tak na serio to tylko twardy elektorat tych popaprańców może tak myśleć...
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach