Wszystko
Najnowsze
Archiwum
427
Haga nie czeka na protest rolników. Zarekwirują rolnikom traktory

Władze miasta Hagi chcą, aby traktory rolnicze zostały zatrzymane, gdy tylko rozpocznie się kolejny protest rolników i demonstranci przyjadą maszynami.
z- 56
- #
- #
- #
- #
- #
2839
Jak w Chinach pacyfikuje się protesty? Wyłączają "przepustki" covidowe

Władze chińskiego miasta Zhengzhou zablokowały możliwość funkcjonowania ludziom, którzy chcieli zaprotestować, gdyż banki zamroziły ich pieniądze. Po prostu ustawiły ich status na "czerwony", przez co nie mogli korzystać z żadnych usług publicznych czy transportu. Mokry sen wszystkich zamordystów.
z- 210
- #
- #
- #
- #
- #
- #
5
Fake konta i dezinformacja rosyjska – Orlen celem hakerskich ataków Rosjan

@PyromirZiemniakov od kilku dni lansuje działania wrogiego wywiadu, jego multikonta minusują moje komentarze, obraża każdego kto poda jego tezy w wątpliwość. Znowu łykanko?
z- 7
- #
- #
- #
- #
- #
6
Protestujesz przeciwko wysokim cenom paliw? Jesteś przeciwko pomocy Ukrainie

"...Protest na stacjach Orlen nie jest chyba przypadkowy, to działanie wydaje się być celowe i mające być środkiem do osiągnięcia jakiegoś większego celu, jakim będzie ograniczenie ilości sprzętu przesyłanego przez RP do UA...."
z- 6
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 242
- 75
80
Grosikowy Protest na Stacji ORLEN w Cieszynie

Cieszyniacy w starciu z wysokimi cenami paliw. Wezwana Policja nie doszukała się żadnych nieprawidłowości. Wygląda na to, że obywatele znaleźli dość prosty i legalny sposób aby pokazać swoje stanowisko odnośnie cen paliw.
z- 36
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#koronawirus #paliwa #protest
- 1
nie protestujesz przeciwko cenom tylko przeciwko uzytkownikom stacji oraz ich wlascicielom. Idz pod sejm a nie robisz z siebie pozytecznego hm.
Putin ma zacierz dzieki tobie, mozesz czuc sie spelnionym obywatelem kacapii
@Henrietta_Paczelokowska: wiesz, ale to nie ja tu reprezentuje stronniczą postawę. Mimo tego postu byłem typem, który nie robił problemu o założenie maski, zaszczepiłem się i nawet czynnie nie brałem udziału w proteście na Orlenach. Można nawet sobie prześldzieć
- 3
Dlaczego?
Bo nie ma alternatyw.
Gdzie zatankujecie? Na Shell'u napędzając gospodarkę Wielkiej Brytanii? Na BP napędzając gospodarkę Holandii? Czy może Statoil napędzając Kanadyjską gospodarkę?
UOKiK nie powstrzymał utworzenia się monopolu Orlenu. Tak więc jedynym Polskim koncernem jest Orlen. Nawet jak tankujecie na "niezależnych" stacjach to paliwo najprawdopodobniej pochodzi z?
źródło: comment_1655110858AtzlQFg6l1vqmdDf0kruHD.jpg
Pobierz- 6
- 4
zachęcam do protestowania w inny -mniej durnowaty sposób, a dokładniej w 2023 roku przy urnie ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@open_or_die: Czepiaj się tych 70%, co głosują co cztery lata na tych samych. Z jego wpisu wynika, że na PiS nie zagłosuje.
- 10
- 0
- 0
- 0
8
Rosjanie zatrzymali ponad 50 uczestników akcji antywojennych

W moskiewskim metrze w niedzielę zatrzymano ponad pięćdziesiąt osób, które wcześniej brały udział w akcjach antywojennych, poinformował Ukrinform opierając się na doniesieniach Radia Swoboda. Wśród zatrzymanych byli działacze polityczni, dziennikarze i inni obywatele...
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 11
źródło: comment_1655065283saMSJ2jwtRyqQYYcKoCDZh.jpg
Pobierz- 2209
A tak to dobra robota. Plusik
- 469
- 0













źródło: comment_1655221383lnIUAZTDFH0NEiZHlicrPa.jpg
Pobierz