@rynth_: najzabawniejszy był tekst, że skoro zarabiają 45k, to mogą zarabiać 30k. Skoro koszą gruby hajs, to mogą kosić mniej gruby. I jakoś PiSowski funkcjonariusz się nie zająknął, że protest jest, bo rząd chce obciąć pensje o 1/3, tylko sugeruje, że zarabiają za dużo, więc zabieranie im jest nie tylko zaprawdę prawe i sprawiedliwe, ale również słuszne i zbawienne.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach