Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
grzmot_cebula

grzmot_cebula

Dołączył 8 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3478
  • Znaleziska 942
  • Mikroblog 2536
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 54
wfyokyga
wfyokyga
09.06.2026, 23:17:11
  • 21
wfyokyga

źródło: temp_file4356551175537060727

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grzmot_cebula
grzmot_cebula 09.06.2026, 23:28:55 via Wykop
  • 1
@wfyokyga: mnie przekonuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kicek3d
kicek3d
09.06.2026, 23:25:04
  • 20
Śpiulkolot
kicek3d - Śpiulkolot

źródło: HKVBYyOWMAEy3o9

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grzmot_cebula
grzmot_cebula 09.06.2026, 23:28:12 via Wykop
  • 2
@kicek3d:

obudź mnie jak paliwo będzie po 4 złote
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
08.06.2026, 23:48:45
  • 4
Pora na Mad Max:Ukraine
wfyokyga - Pora na Mad Max:Ukraine

źródło: temp_file4835120943110439220

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grzmot_cebula
grzmot_cebula 08.06.2026, 23:50:16 via Wykop
  • 3
@wfyokyga: i żodyn się nie zorientuje, że fujarka wystaje spod siana. Jak w prawdziwym życiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
tyrytyty
tyrytyty
08.06.2026, 23:35:19
  • 7
xD

Wątpię że na Podlasiu spełnią moje oczekiwania finansowe i co najmniej 60% zdalnie ale spróbujmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz #jagiellonia
tyrytyty - xD

Wątpię że na Podlasiu spełnią moje oczekiwania finansowe i co najmniej...

źródło: 1000015941

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grzmot_cebula
grzmot_cebula 08.06.2026, 23:44:59 via Wykop
  • 5
@tyrytyty:

Pana doświadczenie do tej pory?


mogę poszczycić się poczwórnym mistrzostwem ekstraklasy w CM 99/00. Wygraną Mistrzostw Europy 2004 drużyna Czech. Od ponad 20 lat regularnie biorę udział w turniejach Fifa wraz z kolegami z osiedla oraz oglądam wszystkie mecze transmitowane w TVP sport. Mam nadzieję, że te doświadczenie mówi samo za siebie
  • Odpowiedz
grzmot_cebula
grzmot_cebula 08.06.2026, 23:18:36
  • 0
Ja pierdziele nie mogę usnąć bo w głowie mi gra nuta polskie szamba24.pl ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chaddeveloper
chaddeveloper
05.06.2026, 13:41:09
  • 2
Dostałem przed chwilą ofertę pracy.
Fullstack Mid+ wedle ogłoszenia, ale szukają raczej wymiatacza jak to mówili na spotkaniu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Backend piszę sam, front tak samo, dodatkowo integracja z OCR(poprzez AWS) to samo z jakimś LLMem. A no i oczywiście infre sam też mam robić.

Branża medyczna, stawka 11 000 netto(mówimy o fakturze nie netto na umowie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grzmot_cebula
grzmot_cebula 05.06.2026, 15:09:25 via Wykop
  • 1
@chaddeveloper: ufff dobrze, że wykopki i polskie redditki mówią, że nie ma kryzysu bo jeszcze byłbym skłonny w ten twój bait uwierzyć

  • Odpowiedz
grand_khavatari
grand_khavatari
04.06.2026, 23:51:52
  • 0
odwróć sie bo ktoś za tobą stoi
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grzmot_cebula
grzmot_cebula 04.06.2026, 23:57:47 via Wykop
  • 1
@grand_khavatari:

nie odwracaj się za siebie bo ci z przodu ktoś p-------e
  • Odpowiedz
SombreroTaco137
SombreroTaco137
04.06.2026, 22:50:34
  • 4
Ciekawe co tam u niego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
SombreroTaco137 - Ciekawe co tam u niego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda

źródło: 12204

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grzmot_cebula
grzmot_cebula 04.06.2026, 23:07:59 via Wykop
  • 0
@Glupiii:

pewnie juz zapomnial o tej zarzutce i sobie zyje dalej


...w lepszym świecie, gdzie giełda zawsze świeci na zielono, etfy daja +40% stopy zwrotu, a podatek od zysków kapitałowych wynosi 0.001% od miliona zysku
  • Odpowiedz
Owlosiaty-Dzik
Owlosiaty-Dzik
04.06.2026, 14:33:51
  • 9
Widzielibyście się państwo w takiej furze?

#pokazauto #samochody #rajdkoguta #daewoo #espero
Owlosiaty-Dzik - Widzielibyście się państwo w takiej furze?

#pokazauto #samochody #r...

źródło: 1000024948

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grzmot_cebula
grzmot_cebula 04.06.2026, 22:08:57 via Wykop
  • 0
@Owlosiaty-Dzik: jak jesteś na rajdzie to pozdów ekipe od Peterbilt'a 379 - robi wrażenie że łomatkobosko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

240

Afera Fendera - nowy CEO postanawia wytoczyć procesy wszystkim producentomm

Afera Fendera - nowy CEO postanawia wytoczyć procesy wszystkim producentomm

...którzy produkuja lub sprzedają gitary o wzorze Stratocastera. W pozwach wzywa m.in. do zniszczenia każdego egzemplarza gitary, która wygląda podobnie jak wzór sprzed ponad 70 lat. Jest to bezprecedensowy skandal w środowisku muzyków. Komentarz Rick'a Beato.

dict
z
youtube.com
dodany: 04.06.2026, 12:01:45
  • 48
  • #
    fender
  • #
    gitara
  • #
    gitaraelektryczna
  • #
    afera
  • #
    januszebiznesu
  • #
    stratocaster
grzmot_cebula
grzmot_cebula 04.06.2026, 21:54:14 via Wykop
  • 46
@Logytaze: nie leży. Nie zastrzegli wzoru przemysłowego i oprócz główki nic nie jest prawnie chronione. Próbowali tego pare razy ale z marnym skutkiem i finalnie w USA strat jest dobrem publicznym. W EU jest troche inaczej.

Analogicznie: to tak jakby nagle Volvo po 50 latach przypomniało sobie, że (nomen omen) opatentowane i udostępnione publicznie pasy bezpieczeństwa są tylko i wyłącznie ich i zaczeli pozywać wszystkich producentów samochodów. Albo Ford, który
motospamer
motospamer
03.06.2026, 01:01:32
  • 16
Hasztag Jeżdżenie motorym #motocykle
motospamer - Hasztag Jeżdżenie motorym #motocykle

źródło: 1000021362

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grzmot_cebula
grzmot_cebula 03.06.2026, 01:06:34 via Wykop
  • 5
@motospamer: dosyć jasno macie tam w Łodzi o 3 nad ranem
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
03.06.2026, 00:47:12
  • 12
Bregdens, taki taniec na głowie na osiedlu Grunwald w Poznaniu 1997
wfyokyga - Bregdens, taki taniec na głowie na osiedlu Grunwald w Poznaniu 1997

źródło: temp_file1074126953881774629

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grzmot_cebula
grzmot_cebula 03.06.2026, 00:56:42 via Wykop
  • 2
@wfyokyga: a w tle

łaka maka fą
  • Odpowiedz
pozmu
pozmu
03.06.2026, 00:41:20
  • 5
podaję hasło
pozmu - podaję hasło

źródło: Laptop-pancerny-General-Dynamics-GD6000-Core-Duo-T9400-2GB-NTB1302-Marka-bez-marki

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grzmot_cebula
grzmot_cebula 03.06.2026, 00:46:28 via Wykop
  • 10
@pozmu: plot twist: po 4 jest spacja
  • Odpowiedz
Umeraczyk
Umeraczyk
02.06.2026, 23:13:55
  • 11
Zajebiście dużo się dzisiaj nauczyłem o hydraulice.

Pora założyć profil na Fixly
Umeraczyk - Zajebiście dużo się dzisiaj nauczyłem o hydraulice. 

Pora założyć profil...

źródło: 6d3b223090304d27ab3a3c45d29b7072

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grzmot_cebula
grzmot_cebula 02.06.2026, 23:15:06 via Wykop
  • 10
@Umeraczyk: ale że umiesz wsadzić 2 gąbki do zlewu czy o co chodzi?
  • Odpowiedz
hosearkadiomorales
hosearkadiomorales
hosearkadiomorales
31.05.2026, 16:07:32
  • 0
#mecz to kto za Urbana
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grzmot_cebula
grzmot_cebula 31.05.2026, 16:10:57 via Wykop
  • 0
@hosearkadiomorales: podobno Fernando Santos szuka roboty
  • Odpowiedz
grzmot_cebula
grzmot_cebula 30.05.2026, 18:10:10
  • 19
#mecz o której zaczyna sie studio przedmeczowe? 20:30?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kamil3450
kamil3450
kamil3450
30.05.2026, 18:11:00 via Wykop
  • 3
@grzmot_cebula: 20:45
  • Odpowiedz
red7000
red7000
30.05.2026, 18:11:04 via iOS
  • 1
@grzmot_cebula: 20:25 w c+
  • Odpowiedz
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
30.05.2026, 16:33:38
  • 7
#mecz
Mariuszzuk - #mecz

źródło: 1000012337

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grzmot_cebula
grzmot_cebula 30.05.2026, 16:34:19 via Wykop
  • 1
@Mariuszzuk: i w dodatku jasno na dworze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
janis-biodro
janis-biodro
30.05.2026, 16:22:56
  • 2
Ciekawostka: Rajović widziany na trybunach w Budapeszcie. Paryżanie mają dopinać transfer Minety z włodarzami Legii. #mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grzmot_cebula
grzmot_cebula 30.05.2026, 16:24:03 via Wykop
  • 0
@janis-biodro: transfer minety? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
grzmot_cebula
grzmot_cebula 30.05.2026, 16:09:00
  • 4
#mecz jakby facet w zielonych rajtuzach podniósł chociaż troche ręce do góry to może by odbił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fandolores
Fandolores
Fandolores
30.05.2026, 16:12:54 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >
  • Cyncynopol

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 28.03.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 18.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 14.08.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 31.10.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking