He Mirki. Czy jest tu ktoś pracujący bezpośrednio w firmie z USA mieszkając w Polsce? Jak wyglada forma zatrudnienia i ewentualnie rozliczanie ze skarbówką?
#programista15k #programista25k
#programista15k #programista25k
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Nowe czasy wymagają nowego tagu, stare 15k odchodzi już do lamusa i nawet będąc juniorem, taka stawka nikogo już nie ekscytuje
źródło: comment_16551897474iWEq5r4ssUbLcxEWiyaRr.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
Umowa o pracę Stawka 18 000 - 23000 brutto / msc + 70% podwyższonych kosztów uzyskania przychodów
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
A co czujesz, gdy piszesz swój kod? Czujesz uniesienie, czujesz, że to co robisz jest piękne? Jeśli tak, to z całą pewnością jesteś artystą - artystą programistą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli dodatkowo zarabiasz za to dobre pieniądze, jak na przykład #programista25k, to możesz się uważać za dobrego artystę. Nie zwlekaj i dołącz do nowego, piękniejszego