Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 357
@keppo taaaaa.. Bo w Stanach wszyscy dostają drogie prezenty.. Jak czerpiesz wiedzę jedynie z filmów to się nie dziwię
  • Odpowiedz
@Keczup27 ale jest stara. Kupuj kasety na stronie polaroida (idą 3dni z niemiec lub holandii) lub np u pana Sowy - polaroidsklep com. To pewne źródła. Nie oszczędzaj bo to bez sensu, a kasety trzymaj w lodowce na płasko.
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Mirki, prosze was bardzzo o pomoc w znalezieniu prezentu dla mojego niebieskiego, bo ja juz sama nie wiem, a czasu już tak mało :(
Generalnie musi to być coś do samochodu. Wszystkie typowe prezenty typu sluchawki, uchwyty, kamerki odpadają ponieważ już ma.
Samochód to Citroen C-Crosser. Pomysły na jakie wpadłam to: mata antyszromowa na przednia szybe, dywaniki, czujniki cofania przód tył, alkomat. Problem w tym, że sama nie wiem
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#prezenty #perfumy Ma któraś węgierka tutaj wodę toaletową Gucci Guilty? Planuje jutro kupić mamie, i czytam że trochę słaba trwałość, jak uważacie?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@desygnat: bzdura z tą trwałością. Nie ma zależności. Jest mnóstwo krótkotrwałych wód perfumowanych i mnóstwo wód toaletowych które pachną 12h. W ogóle ten artykuł dał mi raka.
@EvineX niestety Gucci Guillty jest słabiutkie. Urocze, ale słabiutkie.
  • Odpowiedz
Zamówiłem dwa prezenty prawie na ostatnią chwilę, tj. w sobotę. I wiecie co? W poniedziałek nadane a we wtorek oba już u mnie były! (ʘʘ) Dziękuję Pan Listonosz! Dziękuję Pan Paczkomat!

#swieta #prezenty #pocztapolska #paczkomaty
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wroclaw #charytatywnie #swieta #bozenarodzenie #prezenty #prezent #dzieci
Cześć Mirki!

Wiem, że pewnie trochę późno na takie rzeczy, ale znacie może jakąś akcję, w której można dać prezent dla jakiegoś biednego, potrzebującego dziecka? Wyszło, że mam klocki LEGO Nexo Knights, które chciałbym oddać jakiemuś dziecku, które się z tego może ucieszy, a nie dawać je jakiemuś rozpieszczonemu gówniakowi w rodzinie, które
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, zamówiłem prezent przez DHL i po wpisaniu numeru paczki jest
"Przesyłka została doręczona do Odbiorcy. Odebrana przez Anon
19-12-2017 11:00"
próbowałem się dodzwonić do nich i nikt nie odbiera(godzinę do nich dzwoniłem, teraz mają już zamknięte), a paczki żadnej nie mam ( ͡° ʖ̯ ͡°) co do jasnej...?

#dhl #zlodzieje #afera #swieta #prezenty #kurier #
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach