Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@Vitrorum: u nas przychodzi dzisiaj w nocy, otwieranie prezentów po kolacji :)
@czerwonapapryka: Ciiiii. Już niedługo. Wesołych Świąt.
źródło: comment_hADzzrXWTnuLBc6FSWEYnonQjLKGzmPO.jpg
Pobierz- 286
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@widmo82: co dostales?
- latarke convoy, a ty?
- latarke convoy, a ty?
- latarke convoy, a ty?
...
( ͡° ͜ʖ ͡°)
- latarke convoy, a ty?
- latarke convoy, a ty?
- latarke convoy, a ty?
...
( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 4
Kupiłem dziewczynie #polaroid 365 cl. Zdjęcia z niego wychodzą takie jakby na połowie w ogóle światło nie dochodziło. Ktoś może ogarnia temat? Aparat używany kupiony na aledrogo. Zwracać czy to wina papieru?
#fotografia #zakupy #prezenty #smiesznekotki
#fotografia #zakupy #prezenty #smiesznekotki
źródło: comment_LyGVaqMqOPTPonx7mDpKHGjL0zHlbOmj.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 1
@Keczup27 pokaż opakowanie i datę ważności, poproszę też zdjęcie rolki tej co rozciska chemię
konto usunięte via Android
- 1
@Keczup27 ale jest stara. Kupuj kasety na stronie polaroida (idą 3dni z niemiec lub holandii) lub np u pana Sowy - polaroidsklep com. To pewne źródła. Nie oszczędzaj bo to bez sensu, a kasety trzymaj w lodowce na płasko.
@EvineX chwalisz sie ze przepłaciłeś? :D
#anonimowemirkowyznania
Mirki, prosze was bardzzo o pomoc w znalezieniu prezentu dla mojego niebieskiego, bo ja juz sama nie wiem, a czasu już tak mało :(
Generalnie musi to być coś do samochodu. Wszystkie typowe prezenty typu sluchawki, uchwyty, kamerki odpadają ponieważ już ma.
Samochód to Citroen C-Crosser. Pomysły na jakie wpadłam to: mata antyszromowa na przednia szybe, dywaniki, czujniki cofania przód tył, alkomat. Problem w tym, że sama nie wiem
Mirki, prosze was bardzzo o pomoc w znalezieniu prezentu dla mojego niebieskiego, bo ja juz sama nie wiem, a czasu już tak mało :(
Generalnie musi to być coś do samochodu. Wszystkie typowe prezenty typu sluchawki, uchwyty, kamerki odpadają ponieważ już ma.
Samochód to Citroen C-Crosser. Pomysły na jakie wpadłam to: mata antyszromowa na przednia szybe, dywaniki, czujniki cofania przód tył, alkomat. Problem w tym, że sama nie wiem
@AnonimoweMirkoWyznania alkomat brzmi spoko, przydatny byłby imo
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 7
Mamy dla Was małą rozgrzewkę przed świętami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pochwalcie się jakie łódzkie prezenty dostaniecie pod choinkę! Wystarczy dopasować datę urodzenia
#lodz #kochamlodz #swieta #bozenarodzenie #prezenty #zabawa #heheszki
#lodz #kochamlodz #swieta #bozenarodzenie #prezenty #zabawa #heheszki
źródło: comment_oR9okL6EVa9QtCHJ5ku5TM22BCe7OB0v.jpg
PobierzCo kupic rodzicom i babci na prezent? Nie mam pomysłu #prezenty
@OzaweNakashi a czym babcia sie interesuje? Jak nie wiesz co kupić, to kup śliwki w czekoladzie. To był rarytas za komuny, duzo starszych osób ma do nich sentyment
konto usunięte via Android
- 3
- 2
Zamówiłem dwa prezenty prawie na ostatnią chwilę, tj. w sobotę. I wiecie co? W poniedziałek nadane a we wtorek oba już u mnie były! (ʘ‿ʘ) Dziękuję Pan Listonosz! Dziękuję Pan Paczkomat!
#swieta #prezenty #pocztapolska #paczkomaty
#swieta #prezenty #pocztapolska #paczkomaty
- 29
Hej ho, wszyscy śledzący ostatnie #rozdajo! Ogłaszam oficjalne wyniki!
Widzę rojbry, żeście sami na #mirkorandom losowanie chcieli przeprowadzić 2 razy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak czy inaczej! OFICJALNYM ZWYCIĘZCĄ
Widzę rojbry, żeście sami na #mirkorandom losowanie chcieli przeprowadzić 2 razy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak czy inaczej! OFICJALNYM ZWYCIĘZCĄ
źródło: comment_jR2zTCggozZXHqhurezJbAyg5DZysBxW.jpg
Pobierz- 4
@feir1: Wystarczy, że wejdziesz sobie na strone #mirkorandom. Znajduje się tam cała historia losowania danego linku. Widać, żeś młody Mirek ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 6
#wroclaw #charytatywnie #swieta #bozenarodzenie #prezenty #prezent #dzieci
Cześć Mirki!
Wiem, że pewnie trochę późno na takie rzeczy, ale znacie może jakąś akcję, w której można dać prezent dla jakiegoś biednego, potrzebującego dziecka? Wyszło, że mam klocki LEGO Nexo Knights, które chciałbym oddać jakiemuś dziecku, które się z tego może ucieszy, a nie dawać je jakiemuś rozpieszczonemu gówniakowi w rodzinie, które
Cześć Mirki!
Wiem, że pewnie trochę późno na takie rzeczy, ale znacie może jakąś akcję, w której można dać prezent dla jakiegoś biednego, potrzebującego dziecka? Wyszło, że mam klocki LEGO Nexo Knights, które chciałbym oddać jakiemuś dziecku, które się z tego może ucieszy, a nie dawać je jakiemuś rozpieszczonemu gówniakowi w rodzinie, które
@hubgrt: Możesz po prostu iść do domu dziecka i przekazać.
@hubgrt jest taka akcja w przyladku nadziei: https://podarujprezent.naratunek.org/
Strona z promocjami na zabawki, figurki star wars, klocki, jakies pluszaki itd. Kilka rzeczy dostępne za grosze np. $0.99
Wszystkie produkty działają z kuponem rabatowym -20%: TOYSANTA20
Zobacz tutaj: -------> Strona promocyjna z zabawkami dla dzieci i nie tylko
--------------
Wszystkie produkty działają z kuponem rabatowym -20%: TOYSANTA20
Zobacz tutaj: -------> Strona promocyjna z zabawkami dla dzieci i nie tylko
--------------
źródło: comment_WDTif9W6g1k1mRFFwCGPwNNuA3OH24yE.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Mirki, zamówiłem prezent przez DHL i po wpisaniu numeru paczki jest
"Przesyłka została doręczona do Odbiorcy. Odebrana przez Anon
19-12-2017 11:00"
próbowałem się dodzwonić do nich i nikt nie odbiera(godzinę do nich dzwoniłem, teraz mają już zamknięte), a paczki żadnej nie mam ( ͡° ʖ̯ ͡°) co do jasnej...?
#dhl #zlodzieje #afera #swieta #prezenty #kurier #
"Przesyłka została doręczona do Odbiorcy. Odebrana przez Anon
19-12-2017 11:00"
próbowałem się dodzwonić do nich i nikt nie odbiera(godzinę do nich dzwoniłem, teraz mają już zamknięte), a paczki żadnej nie mam ( ͡° ʖ̯ ͡°) co do jasnej...?
#dhl #zlodzieje #afera #swieta #prezenty #kurier #
- 0
konto usunięte via Android
- 2
@BigBlackSausage ja tak kiedys miałam i wieczorem przyniósł sąsiad, odebrał za mnie (chociaż się nie znamy)

































#swieta #heheszki #tradycja #truestory #rodzinneswieta #prezent #prezenty
źródło: comment_p3Z7MFUYSlifzlDaqJui2jx0uVm0XJwt.jpg
PobierzWesołych Świąt.