Mirki, chciałbym kupić prezent dla swoich dziadków z okazji ich nadchodzącego święta (dzień dziadka/babci) i wymyśliłem, że kupię im ramkę cyfrową na zdjęcia. Wydaje mi się, że może być to dobry pomysł, jako że trochę się zajmuję fotografią (z zajawki), mam bardzo dobry aparat i parę ładnych widoczków / portretów wnucząt udało mi się zrobić. Jednak tutaj pytanie - czy ktoś ma jakiekolwiek doświadczenia związane z takimi sprzętami i mógłby doradzić coś
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

LouisCypher
- 1
MaciejPN
- 0
@LouisCypher: jak po co? Jak często odwiedzasz dziadków? 2-3 razy w tygodniu? Pewnie by chcieli widzieć wnuki codziennie. Chyba że mieszkacie razem, to w ogóle pomysł nietrafiony z ramką imo. Kup dziadkom kindla. Moi przez problemy ze wzrokiem przestawali czytać - a jak sobie jebną czcionkę 4x taką to i bez okularów widzą :)

daczka92
- 0
@LouisCypher: ja myślę, że to całkiem spoko prezent. idź do skepu i zobacz jaka to jakość ale wydaje mi się, że tragedii nie ma. z tą kartą sim to chyba mała przesada. jak mają wifi (bo mówisz ze mieszkają z Twoimi rodziacami) to mailem można wyslac nowe zdjęcia
- 2
Mirki i Mirabelki,
potrzebuję pomysłu na prezent dla osoby, która bardzo się interesuje nowymi technologiami / chce w przyszłości założyć własny biznes. Drobny upominek (zrzutka w pracy na prezent), tak do 40-70pln. Myślałem o jakiejś książce w tym klimacie, bo ciężko będzie dostać coś konkretnego w takich pieniądzach, szczególnie że prezent ma być dla osoby, którą stać na drogie gadżety. Myślicie, że to dobry pomysł i że dorwie się jakąś książkę w
potrzebuję pomysłu na prezent dla osoby, która bardzo się interesuje nowymi technologiami / chce w przyszłości założyć własny biznes. Drobny upominek (zrzutka w pracy na prezent), tak do 40-70pln. Myślałem o jakiejś książce w tym klimacie, bo ciężko będzie dostać coś konkretnego w takich pieniądzach, szczególnie że prezent ma być dla osoby, którą stać na drogie gadżety. Myślicie, że to dobry pomysł i że dorwie się jakąś książkę w
- 0
- 0
O ile nie wymyślisz nic w tych klimatach co napisałeś:
ja ostatnio kupiłam bardzo dobrego gatunku szampana (w Dom Szampana) wyszlo w sumie fajnie i calkiem oryginalnie jak na tak banalny prezent :)
ja ostatnio kupiłam bardzo dobrego gatunku szampana (w Dom Szampana) wyszlo w sumie fajnie i calkiem oryginalnie jak na tak banalny prezent :)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@atakzsutuwrojemdzikichkleszczy: statek w butelce do zrobienia też dobra opcja
http://www.ebay.com/bhp/ship-in-a-bottle-kit
http://www.ebay.com/bhp/ship-in-a-bottle-kit
- 1
@Roksanos: użyj danych sąsiada, współpracownika etc
konto usunięte via Android
- 2
Pistacje to są nadorzechy.
- 1
@Scharnvirk: hurrwa i dla takich prezentów jest się grzecznym cały rok. Zazdroszczę, szczególnie pistacji.
Hej Mirki, jaki byście mieli fajny pomysł na miejsce, gdzie można ciekawie (albo chociaż w relaksie) spędzić weekend? Szukam czegoś dla rodziców na rocznicę ślubu, najlepiej już na wiosnę - myślałam o wynajęciu im jakiejś chatki z dala od ludzkości, bo codziennie prawie wspominają, że coś takiego by się im przydało. Najchętniej w okolicy #poznan lub całej #wielkopolska, ale jeśli byłoby kawałek dalej, to chętnie przemyślę :)
- 2
@cebulepotargalwiatr: Może lubuskie winnice?Szczerze polecam z autopsji.http://atrakcjelubuskie.pl/pl/wycieczki/weekendy-na-winnicach.html
#anonimowemirkowyznania
Nie chcę się żalić na #prezenty , bo to nieładnie. Ale, no... kurcze, gdzieś muszę. Co można dać pisarzowi, maniakowi książek pod choinkę na #swieta ? Chcecie znać odpowiedź?
Dwa lata temu dostałem worki na śmieci.
Rok temu kosz i worki na śmieci.
W tym roku mandarynki.
Nie chcę się żalić na #prezenty , bo to nieładnie. Ale, no... kurcze, gdzieś muszę. Co można dać pisarzowi, maniakowi książek pod choinkę na #swieta ? Chcecie znać odpowiedź?
Dwa lata temu dostałem worki na śmieci.
Rok temu kosz i worki na śmieci.
W tym roku mandarynki.
- 11
@AnonimoweMirkoWyznania: Jesteś jakimś śmieciarzem że te worki zbierasz XD ?
- 16
@Asterling: może to były sugestie, żeby w końcu posprzątał? po dwóch latach się udało i dostał mandarynki w nagrodę
2
Nietrafiony prezent? UOKiK radzi co zrobić

Wadliwy bądź nietrafiony prezent, nieudany wyjazd świąteczny, czy zaginięcie płaszcza podczas sylwestrowej imprezy - wszystkie te rzeczy podlegają reklamacji - przypomina w komunikacie Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów....
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
@Pzanty
Miłego Siorbania :)
Miłego Siorbania :)
- 0
@DonislawDev: Dzięki!
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@RoccoBaggins dawanie prezentów jest fajne ale tylko najbliższym typu dziewczyna/żona bo tak jak piszesz jak się kogoś nie zna ultra dobrze to zwykle prezent jest taki sobie mimo starań.
@RoccoBaggins: słuchaj musisz wyjść po mydło i będzie dobrze, głowa do góry, mam nadzieję że pomogłem
- 3
Polecam zestaw 17101, przednia zabawa, a dzieci jakby nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://youtu.be/vUNoIKRV58I
#lego #boost #vernie #mikolaj #gwiazdka #prezenty #gdydziecispia
https://youtu.be/vUNoIKRV58I
#lego #boost #vernie #mikolaj #gwiazdka #prezenty #gdydziecispia
- 0
@usun_konto82: Samsung S6.
- 0
@usun_konto82: tylko nie mega-słabe. W chińczykach montowane są zazwyczaj kamery Sony, te same modele co np. w niektórych Sony Xperia.
Taki Xiaomi Redmi 4X np., przecież jest to Xiaomi z niższej półki, to nie ma co oczekiwać dobrego aparatu w nim.
Taki Xiaomi Redmi 4X np., przecież jest to Xiaomi z niższej półki, to nie ma co oczekiwać dobrego aparatu w nim.
- 614
Tak jak obiecałem w poprzednim wpisie o Tutaj! wrzucam filmik z rozpakowania prezentu. Ekscytacja moim śmieszkowaniem sprawiła, że nie nagrałem bezpośrednio jego twarzy. Skisnąłem w duchu motzno gdy zobaczyłem połączenie dwóch skrajnych emocji, uśmiechu na ustach oraz smutku i rozpaczy w oczach. xD Liczyłem na bardziej dynamiczną reakcję, ale gdy braciak zobaczył co jest w środku to wydaje mi się, że trochę był zaszokowany, zwłaszcza, że wspominał mi o jego planach finansowych

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 286
@kapell: Hahahaha na miejscu młodego, bym się cieszył dopiero jakbym miał już telefon w ręku, bo tyle razy mu plot twista zrobiłeś w jednym prezencie, że do samego końca byłbym niepewny co to jest XD
A wy co? Dalej pewnie nabijacie kabzę wywrotowcom zza granicy?
Tylko polskie książki, tylko polskie gry! xD
#neuroshimahex #prezenty #ksiazki #ksiazka
Tylko polskie książki, tylko polskie gry! xD
#neuroshimahex #prezenty #ksiazki #ksiazka
źródło: comment_hy6PEunv9EwIMW9engnac8ppk45vl6eI.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@salmonistasty: ładowarką naładujesz ładowarkę, a ta druga będzie ładować tę pierwszą.
Czaisz to?
Nieskończony pront
Czaisz to?
Nieskończony pront
- 1
@davidero69 jedziemy
źródło: comment_E7qOHFZ9Dn9gCyDBhBpNFvte6j9WCSh6.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 4
@RaknieborakzDojczow: nie chce nic mówić czy psuć prezentu. zastanów się czy warto rozpakowywać, bo ip7 tnie się jak android do 7 stówek ( ͡° ʖ̯ ͡°)
konto usunięte via iOS
- 1
@puzno: mam prawie od premiery, 0 problemów
#gorzkiezale #prezenty Najbardziej mnie ucieszył wstęp na płatne łowisko, reszta to szrot. Słowem ostro w plecy( ͡° ʖ̯ ͡°)






















