Mirki, chciałbym kupić prezent dla swoich dziadków z okazji ich nadchodzącego święta (dzień dziadka/babci) i wymyśliłem, że kupię im ramkę cyfrową na zdjęcia. Wydaje mi się, że może być to dobry pomysł, jako że trochę się zajmuję fotografią (z zajawki), mam bardzo dobry aparat i parę ładnych widoczków / portretów wnucząt udało mi się zrobić. Jednak tutaj pytanie - czy ktoś ma jakiekolwiek doświadczenia związane z takimi sprzętami i mógłby doradzić coś
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LouisCypher: jak po co? Jak często odwiedzasz dziadków? 2-3 razy w tygodniu? Pewnie by chcieli widzieć wnuki codziennie. Chyba że mieszkacie razem, to w ogóle pomysł nietrafiony z ramką imo. Kup dziadkom kindla. Moi przez problemy ze wzrokiem przestawali czytać - a jak sobie jebną czcionkę 4x taką to i bez okularów widzą :)
  • Odpowiedz
@LouisCypher: ja myślę, że to całkiem spoko prezent. idź do skepu i zobacz jaka to jakość ale wydaje mi się, że tragedii nie ma. z tą kartą sim to chyba mała przesada. jak mają wifi (bo mówisz ze mieszkają z Twoimi rodziacami) to mailem można wyslac nowe zdjęcia
  • Odpowiedz
Mirki i Mirabelki,
potrzebuję pomysłu na prezent dla osoby, która bardzo się interesuje nowymi technologiami / chce w przyszłości założyć własny biznes. Drobny upominek (zrzutka w pracy na prezent), tak do 40-70pln. Myślałem o jakiejś książce w tym klimacie, bo ciężko będzie dostać coś konkretnego w takich pieniądzach, szczególnie że prezent ma być dla osoby, którą stać na drogie gadżety. Myślicie, że to dobry pomysł i że dorwie się jakąś książkę w
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

O ile nie wymyślisz nic w tych klimatach co napisałeś:

ja ostatnio kupiłam bardzo dobrego gatunku szampana (w Dom Szampana) wyszlo w sumie fajnie i calkiem oryginalnie jak na tak banalny prezent :)
  • Odpowiedz
Hej Mirki, jaki byście mieli fajny pomysł na miejsce, gdzie można ciekawie (albo chociaż w relaksie) spędzić weekend? Szukam czegoś dla rodziców na rocznicę ślubu, najlepiej już na wiosnę - myślałam o wynajęciu im jakiejś chatki z dala od ludzkości, bo codziennie prawie wspominają, że coś takiego by się im przydało. Najchętniej w okolicy #poznan lub całej #wielkopolska, ale jeśli byłoby kawałek dalej, to chętnie przemyślę :)
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@RoccoBaggins dawanie prezentów jest fajne ale tylko najbliższym typu dziewczyna/żona bo tak jak piszesz jak się kogoś nie zna ultra dobrze to zwykle prezent jest taki sobie mimo starań.
  • Odpowiedz
Mirki doradzcie. Chce kupic mamie telefon do 1000 zł z jak najlepszym aparatem. Doradźcie coś. Wszelkie chinczyki odbadaja bo maja na pozór dobre podzespoły ale aparaty są mega słabe. #telefony #gsm #prezenty
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@usun_konto82: tylko nie mega-słabe. W chińczykach montowane są zazwyczaj kamery Sony, te same modele co np. w niektórych Sony Xperia.
Taki Xiaomi Redmi 4X np., przecież jest to Xiaomi z niższej półki, to nie ma co oczekiwać dobrego aparatu w nim.
  • Odpowiedz
Tak jak obiecałem w poprzednim wpisie o Tutaj! wrzucam filmik z rozpakowania prezentu. Ekscytacja moim śmieszkowaniem sprawiła, że nie nagrałem bezpośrednio jego twarzy. Skisnąłem w duchu motzno gdy zobaczyłem połączenie dwóch skrajnych emocji, uśmiechu na ustach oraz smutku i rozpaczy w oczach. xD Liczyłem na bardziej dynamiczną reakcję, ale gdy braciak zobaczył co jest w środku to wydaje mi się, że trochę był zaszokowany, zwłaszcza, że wspominał mi o jego planach finansowych
kapell - Tak jak obiecałem w poprzednim wpisie o Tutaj! wrzucam filmik z rozpakowania...
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach